For Your Beauty

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CrazyHairDontCare, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Sűrű és göndör hajra kifejlesztett nagy és széles fogazatú fésű.

CrazyHairDontCare

2019. augusztus 14.

Mióta elkezdtem a Curly Girl Method-öt mindig ezzel bontom ki a csomókat a hajamból,kizárólag hajmosáskor, csurom vizes hajjal, istentelen mennyiségű balzsam vagy hajpakolás felvitele után. Ezzel a módszerrel elértem, hogy alig legyen törött hajszálam, pedig már több mint fél éve nem voltam egészségügyi hajvágáson sem. Ez a kis fésű örök társam marad, hacsak tönkre nem megy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.