For Your Beauty

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. július 16.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tetővel és becsukható nyílásokkal.

b0rzi

2017. április 26.

Nekem az "újabb"(?) van meg, catrice szemöldökceruzához vettem, azt gyerekjáték vele hegyezni. Tetszik, hogy beépített kis piszka van hozzá, ha véletlen beletörne a ceruza hegye :D ami nem tetszik, hogy az alján a kis fedél, amit le lehet szedni, nálam lejön magától, biztos selejtet fogtam ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

mse02

2017. január 25.

Jééé! Nekem is ez a hegyezőm van.
Már arra sem emlékszem mikor vettem és a teteje sincs meg évek óta, ennek ellenére eszemben sincs lecserélni.
Szuperül eltalálták ezt a kis kütyüt a készítői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Jééé! Nekem is ez a hegyezőm van.
Szuperül eltalálták ezt a kis kütyüt a készítői.

Agnes3518

2017. január 24.

Az enyém már nagyon idős ( szerintem még a tizes éveimben vettem), kicsit viseltes is. Leszakadtak már a kis dugók, de megvannak.
Hibátlanul hegyez a mai napig (olyan ceruzákat is, amiket mások hegyezhetetlennek írtak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Tina67

2016. november 24.

Másik kiszerelésben vettem, de ugyanúgy 500Ft-ért, és nagyon nagyon szeretem. Az itteni vélemények alapján, céltudatosan mentem érte. Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz; precíz, nem pocsékol, nem töri a hegyet, és nagyon cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

nyrktlin

2016. március 29.

Nagyon jó! Nem töri a ceruzát, a faragástól nem lesz az egész kezem fekete, ráadásul hordhatom magammal úgy, hogy a többi cuccomat sem keni ki faragvány maradékkal. Ajánlom mindenkinek! :)
Update: Igazán sohasem hurcoltam magammal, mégis szétpergett. Faragni továbbra is szuperül tud, viszont a faragvány ott van mindenütt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

wifey

2015. május 24.

tök jó, már elég régóta ezt használom. elég viseltes már, de még mindig szuperál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

eveartstar

2015. május 23.

Nagyon jó minőségű., szuperül lehet vele hegyezni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 23.

Nagyon jó minőségű., szuperül lehet vele hegyezni! :)

Lina14

2015. január 3.

szépen hegyez, eddig egyetlen ceruzámat sem törte el, és még hordozható is a kupak miatt, remek kis szerszám :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 3.

Yubiri

2014. március 6.

*Szuper* Ilyen jó ceruzafaragóm még sosem volt. Éles, nem töri a ceruza hegyét, nálam ez a legfontosabb, külön plussz pont, hogy zárható, nem potyog ki a faragmány, és még a külleme is szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Madi

2014. január 5.

Az eddigi legjobb hegyezőm. Végre nem jön le a kupakja és nem potyog forgács és hegymaradék a lyukakból. Strapabíró és jól is hegyez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.