For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2016. november 7.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Konjac arctisztító szivacs, akár érzékeny bőrre is. Vegán termék, praktikus használat. Bambusz szenet tartalmazó fekete változatban is kapható.

Liara0826

2020. március 6.

Én már nem ilyen csomagolásban és formában vettem meg, de a lényeg szerintem nem változott. Eleinte furcsa érzés volt használni, de hamar megszoktam és nagyon örülök neki hogy kipróbáltam. Gyengéd a bőrrel, alaposan tisztít és szinte felér egy arcmasszázzsal. Én általában minden másnap szoktam használni és kezd kitisztulni a problémás bőröm.
Egy próbát ennyi pénzért szerintem megér ( egyébként én hosszas utána járással sem találtam ennél olcsóbbat).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Bonnieoo7

2020. január 4.

Azt hiszem engem ez a termék lenyűgöz! Gyengéd, elég 2 percig körkörösen dolgozni az arcomon, máris babapopsi eredményt kapok. Heti 1x fogom használni, nekem a zöld színű változat van meg - gondolom agyagos. A krém is jobban szívódik utána, a végeredmény pedig sokkal szebb, egységesebb arcbőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

macooka

2019. június 14.

Már nem kerek formában árulják ezt a szivacsot, hanem csepp alakúban, nekem az van meg.
Első konjac szivacsom, de biztosan nem az utolsó. Minden arctisztításhoz használom, reggel is és este is, sokkal tisztább és puhább a bőröm tőle, mint azelőtt. Kellemesen puha, de mégsem túl puha ahhoz, hogy megfelelően tisztítson. Hamarosan meg fogok tőle válni, mert letelik a 6 hét az első használattól fogva. Ha gyorsan kell váltás és épp nem leszek kísérletezős kedvemben, akkor biztos újra veszem, de most az Etude House szivacsa lesz porondon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

kocosfox

2018. november 28.

Arc peelinghez használom már elég régóta, mindig újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Arc peelinghez használom már elég régóta, mindig újravevős lesz.

pudinggie

2017. szeptember 27.

Szeretem, kellemes használni, szépen felpuhul, kíméletesen tisztít. Rendszeresen újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

cattitude

2017. június 23.

nekem a rózsaszín van meg, igazából csak a színe miatt választottam azt, nem tudom, milyen hatóanyag van benne. hatását tekintve szerintem teljesen ugyanolyan, mint az egydolláros ebayes/aliexpresses konjac szivacsok: kíméletesen radíroz, nem igazán lehet vele túlhámlasztani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

HomlokPuszi

2017. május 2.

A homlokom és állam folyamatosan darabosan hámlik, pedig nem használok már egy jó ideje tonikot, arclemosókat, csak kókuszolajjal kenem a bőröm (sminklemosásra is ezt használom). Már próbáltam egy csomó drogériás bórradírt, meg DIY kávézaccos, cukros, meg miegyebes radírozókat de egyszerűen semmi nem használt, és amikor felkentem az alapozót, mindig nagyon maszkos volt ezeken a részeken. Tegnap este kipróbáltam ezt a kis szivacsot, nagyon gyengéd a bőrön, de mégis szépen lehozta a bőrdarabkákat és reggel sminkelésnél az alapozóm végre gyönyörűen mutatott. Viszont nehezen szárad meg, még ma délután is nedves volt, félek, hogy így hamar 'bebacisodik'..
-1 ezért, meg azért, mert ha túl sok vizet vesz fel akkor kevésbé működik, ami kb 1-2 perc alatt óhatatlanul bekövetkezik, így nagyon gyorsan kell vele dolgozni. Szeretnék még venni egy nagyobbat is testre.

UPDATE:
Még mindig szeretem, már a másodikat is megvettem. Az első olyan 2 hónapig bírta, utána megkeményedett. 800 ft két hónapra - szerintem nagyon megéri. Enélkül már el sem tudnám képzelni a mindennapjaim, úgyhogy megadom neki az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

UPDATE:

laanna

2017. február 28.

A konjac szivacsok között a puhább kategória, de kellemesen radíroz, érdemes megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

WorkingClassGirl

2017. január 17.

Nagyon megszerettem. A fekete van meg, mivel sokáig csak ezt láttam a polcokon azt hittem, csak ez van nálunk forgalomban, különben nem hiszem, hogy bármi jelentősége lenne a szivacsba kevert anyagoknak. Csak szép színük lesz.
Zselésen puha, finoman maszíroz, leszedi, ha éppen hámlik valahol az arcom, de nem hámlaszt, nem jobban, mint egy törölközős szárazra dörgölés. Megéri az árát, nem tűnik rossz minőségűnek, nem szakadozik, bár az anyaga érdekesen megfogyatkozott, mintha olvadna használat közben, főleg az első hetekben.
Én betadinos vízbe szoktam áztatni fertőtlenítés gyanánt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Én betadinos vízbe szoktam áztatni fertőtlenítés gyanánt.

Mithra7

2016. november 10.

A neten ódákat zengenek róla gondoltam kipróbálom. Bevallom eddig az ára tartott csak vissza, de mikor megláttam ezt a boltban 800-ért azt gondoltam ennyit meg ér. A fekete változatot vettem meg, lassan egy hete használom. Már az első használat után olyan volt az arcom mint a babapopsi! Egy hetes használat után elmondhatom hogy sokkal szebb a bőröm mint előtte volt. Szépen letisztult és a hidratálót is hamarabb beszívja. Az elhalt hámsejteteket is leszedi és ami a legjobb hogy nem karcol! Én nem tudom ezt hogy csinálja, de vmi fantasztikus! Teljesen elégedett vagyok vele, biztos hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.