For Your Beauty

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nta2, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

A For Your Beauty körkefével haját szárítás közben formázhatja. Speciális kialakításának köszönhetően a haj formázása közben mindig kézreáll, használata könnyű. A körkefe minden hajtípushoz és minden hajhosszhoz ajánlott. Klasszikus, elegáns, hajbarát.

zdoreebaba

2021. január 2.

Sokáig, nagyjából négy-öt évig ezt használta anyukám. Szerette, rövid haját jól formázgatta vele. De hát ezek az olcsóbb árkategóriájú kefék elkopnak. A nyelénél levő rózsaszín pöcök tört el. Ez volt a főbb indok, hogy kidobjuk. Tisztántartása elég nehéz. A hajszálak nagyon beletapadnak és nehéz belőle kiszedni. Elment, de újra nem vesszük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Rommie77

2017. július 23.

Nagyon kellemes érzés vele fésülködni, viszont nekem hatalmas oroszlánsörényt csinál a hajamból. Ezenkívül nagyon gyorsan elkezdett rozsdásodni. Nem könnyű tisztán tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

panna

2016. június 27.

Szeretem ezt a kefét, állig érő hajhoz használom, azon belül is az alsóbb hajrétegekhez (akinek rövidebb a haja, érti miről beszélek :)
Nem bántja a fejbőrt, nem húzza a hajat, jó a fogása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Nem bántja a fejbőrt, nem húzza a hajat, jó a fogása.

nyrktlin

2014. december 28.

Nagyon meg voltam vele elégedve, jó volt vele hajat szárítani. Aztán egyszer véletlenül kicsúszott a kezemből és kettétört.. Kicsit lehetett volna strapabíróbb, mert szerintem egy alkalomtól nem kellett volna megadnia magát. Következő alkalommal már nem ilyet vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 28.

nta2

2014. július 23.

Nagyon szeretem ezt a körkefét, a sörtéi hajlékonyak, így könnyű és kíméletes vele a formázás, a fejbőrömet sem bántja vagy karcolja egyáltalán és a nyele is olyan anyagból van, hogy nem csúszik ki könnyen a kézből. Félhosszú hajhoz a mérete megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.