For Your Beauty

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. július 26.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kiváló minőségű és tartós szemceruzahegyező vékony és vastag szemceruzákhoz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

izabella73

2020. október 25.

Az árához képest meglepően jó minőségű, nagyon szépen kihegyezi az összes ceruzámat köszönhetően a szuper éles pengéjének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

avealena

2019. július 13.

Remek kis hegyező, teszi a dolgát ahogy kell. A fedele sem potyog le róla, és még jár hozzá egy olyan kis pöcök is amivel ki lehet piszkálni rendesen a lefaragott ceruzát, amit én persze az első pillanatban eltörtem mert nem tudtam rá jönni, hogy hogy kell kihúzni onnan, de ez egyéni szoc probléma. Ára kedvező, jó minőségű termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Madi

2018. december 29.

Két tekerés és tűhegyes a ceruza. Nagyon sokszor futok bele olyan hegyezőkbe, amik csak ilyen tompa véget faragnak, de hála égnek ez nem olyan. A fedele nem egy életbiztosítás, de azért nem is olyan könnyen lepottyanós. Olcsó is, szóval teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

nandy.25

2018. július 7.

Nagyon könnyedén tűélesre faragja a szemceruzát! Nagyon profi termék!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Nagyon könnyedén tűélesre faragja a szemceruzát! Nagyon profi termék!!!