For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   6 db

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mlexa

2022. június 20.

Semmire sem jók. Az alapozókat csak szétkenik az arcon, nem lehet velük a bőrbe dolgozni. Nagyon rossz minőség, egy forintot nem ér!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 20.

Hajnacinci

2022. június 20.

Pici és vacak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 20.

Pici és vacak.

1999

2021. január 26.

Korábban a 8db-os rózsaszín és lila szivacsokat használtam amik meglepően jók voltak, pár drágább márkát is felülmúltak. Ha benedvesítettem őket, akkor szinte kétszeresükre duzzadtak és gyönyörűen fel lehet velük vinni bármilyen alapozót. Mire elhasználtam őket már nem találtam sehol, csak ezeket a fehér és bézs szivacsokat. Kicsit furcsálltam, hogy ebben már csak 6 szivacs volt kétszeres áron de azt hittem, hogy ugyanazok csak más kiszerelésben. Azonban amint elkezdtem őket használni rá kellett jönnöm, hogy annak ellenére, hogy egy kicsit megdrágultak, a minőségük drasztikusan romlott. Konkrétan ugyanolyan rossz, mint valami 100Ft-os kis névtelen szivacs és a korábbi pozitív tapasztalataim után ez kellemetlenül érintett. Szinte használhatatlanok. Három vagy négy különböző állagú és fedésű alapozóval és BB krémmel is próbáltam őket szárazon és nedvesen is de minden egyes alkalommal katasztrofális volt a végeredmény. Csúnya, foltos, darabos volt a fedés, és a korábbi verzióval ellentétben ez szinte egyáltalán nem duzzad meg ha benedvesítem. Nagyot csalódtam ezekben, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 26.

izabella73

2020. október 25.

Igaz hogy olcsó, de a mosást egyáltalán nem bírta,nagyon hamar szétmállott.Se vizesen se szárazon nem igazán tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

ANDREAA

2020. július 17.

Bevallom, kis gagyi szivacsoknak gondoltam ezeket a tömböket, aztán nagy meglepetésemre nagyon jók!
A rózsaszín-lila páros kiváló, a fehér-feketéből a fehér szintén jó, de a fekete színű nem működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 17.

eszti0607

2020. július 7.

Ez volt az első szivaccsal való próbálkozásom, nem lett csúnya az alapozásom vele, de nem is az a csoda. Vízhez érve nem dagad meg, én nedvesen használom, nem hagy csíkot, de nem olyan könnyed így a szivacs. A mérete nekem jó volt alapozásra, de mivel nem szívja meg magát nem túl nagy. Tísztítani egyszerű, nekem nagyjából 3 hónapot bírt ki amíg el nem kezdett morzsolódni egy darab. Összeségében jó, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Nikki1202

2019. május 28.

Egyszer használatos. a felét elhasználtam másik fele a kukába landolt, nagyon nem lehet tisztítani, az alakjával én személy szerint nem tudtam mit kezdeni.2* mert sok van benne, ezért az árért meg főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Vanessza0420

2019. január 2.

Szerintem nem sziv fel sok alapozot. Alapozok, bb kremek es korrektor eldolgozasra is tokeletesen mukodik, es nem is megy tonkre tul hamar :) Tobbszor ujravettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

HNReni

2018. november 16.

A tojás alakú "profi make-up schwamm" után gondoltam kipróbálom. Ennek a teljesítmény gyengébb. Inkább szárazon lehet jól használni és nem annyira szépen dolgozza el az alapozót, korrektort. Sok terméket szív magába és vastagabb rétegben, kevésbé egyenletesen adja le. Vizesen nem tudtam használni,mert nem szívja magába a vizet, így a terméket keveri a vízzel, vékony rétegben viszi fel, így a termékek fedése szinte nullára csökken. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

dorinakemeny

2018. szeptember 25.

Többször is újra vettem, most rózsaszín lila és fehér kombinációban van meg. :) Szépen eloszlatja a bb krémet, nem csíkos, kevés terméket szív magába, én szárazon szoktam használni. Olcsó és sok darab van benne. Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.