For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Kiszerelés: 6 db

Vanessza0420

2019. január 2.

Szerintem nem sziv fel sok alapozot. Alapozok, bb kremek es korrektor eldolgozasra is tokeletesen mukodik, es nem is megy tonkre tul hamar :) Tobbszor ujravettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

HNReni

2018. november 16.

A tojás alakú "profi make-up schwamm" után gondoltam kipróbálom. Ennek a teljesítmény gyengébb. Inkább szárazon lehet jól használni és nem annyira szépen dolgozza el az alapozót, korrektort. Sok terméket szív magába és vastagabb rétegben, kevésbé egyenletesen adja le. Vizesen nem tudtam használni,mert nem szívja magába a vizet, így a terméket keveri a vízzel, vékony rétegben viszi fel, így a termékek fedése szinte nullára csökken. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

dorinakemeny

2018. szeptember 25.

Többször is újra vettem, most rózsaszín lila és fehér kombinációban van meg. :) Szépen eloszlatja a bb krémet, nem csíkos, kevés terméket szív magába, én szárazon szoktam használni. Olcsó és sok darab van benne. Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Donna

2018. április 26.

A formája nekem bejön, tetszik, hogy kicsik a szeletek, és ha valamelyik elveszik vagy eltörik akkor van másik. Ami nem tetszik, ha bevizezem akkor nem szívja magába a vizet hanem az alapozót kicsit összekeveri a vízzel. Nem lehet könnyen tisztítani sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

naneth

2017. november 13.

Korrektor és alapozó eldolgozására bevizezve szerintem egész jó. Viszont elég hamar elkezdett tönkremenni és darabok szakadtak ki belőle, illetve túl sok alapozót szív fel magába. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Denny

2017. július 16.

Első sminkszivacsom, így összehasonlítási alapom nagyon nincs. Én meg vagyok vele elégedve. Mivel nem használok alapozót/púdert/BB krémet napi szinten, így nálam elég jól bírják, eddig csak egyet dobtam ki a hatból (azt is azért mert leesett, és nem tudtam belőle kiszedni a koszt). Bár szerintem a kialakítása nem a legideálisabb, elég szépen tudok vele dolgozni. Ami nem tetszik benne az, hogy nagyon sok alapozót szív magába, amit aztán képtelenség kimosni belőle. A BB krémet még ki tudtam, de az alapozót képtelenség. Egyelőre elhasználom őket, de lehet kipróbálok valami mást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

AyaDid

2017. július 9.

Abszolút nem jött be. Nem nagyon áll kézre, nem annyira lehet vele szépen eldolgozni az alapozót és ráadásul büdös lesz az ember arca tőle. Több hetembe telt, mire rájöttem, hogy nem az alapozó + kánikula kombó miatt érzem egész nap büdösnek az arcom, hanem a latex szivacs miatt... mihelyt kicsit leizzadtam, az egész fejem elkezdett bűzleni. Ez egészen estig, lemosásig tartott! Majdnem az alapozót dobtam ki, mert azt hittem, az nem bírja az izzadságot. Védelmében szólva azóta vettem egy másik, hasonló anyagú szivacsot, és azzal is ugyanígy jártam. Azon nem volt ráírva a latex, reméltem, hogy esetleg valami más anyagból készült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

tara95

2017. július 6.

Sehol nem találom most a tojás alakú alapozószivacsot ami a szerelmem, tökéletes egy év után is, de szerettem volna még egyet. Nos, a rossmannban röhögve ismer fel az eladó, mert minden héten beviharzok és egy ,,szivacs?!"-kérdést neki szögezve rohanok tovább mint a mérgezett egér. Egyszer már volt egy ilyen kis dobozom, rühelltem mint állat, de hát azóta okosodtam. Tehát bánomisénvelemjössz kiáltással lekaptam. Nos, bevizezve púder felviteléhez tökéletes, puha, rugalmas, praktikus és higiénikus a forma és a doboz is. Pillanatok alatt felfrissítettem a sminkem. Senki ne várja el ettől a szerencsétlentől, hogy bedagadjon, de ha bb-hez is beválik, megvan a Szent Grál. (Azért rendeltem cushion szivacsokat ebayről...)

Up: hát a fene se gondolta volna...még mindig gyanakodva méregetem. Bevizezve tökéletes mindenhez. Bb, púder, korrektor. Semmi különbséget nem látok a nagy kedvencem és ezek között. A következő a tartósságuk lesz, ha bírják, nekem komolyan nem kell más, annyira jól és könnyedén lehet velük dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Dorca000

2017. július 4.

Nagyon imádom!! Használat előtt mindig benedvesítem, és úgy tökéletesen el lehet vele dolgozni az alapozót. A kis hárömszögek formájának köszönhetően a szem alatti területen és az orron is könnyedén el lehet dolgozni. Nagyon olcsó és nagyon sokáig elég. Szerintem mindenféleképpen megéri kipróbálni mindenkinek! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

adorei

2017. július 3.

A sok negatív vélemény ellenére megvettem és semmi baj nincs velük. Benedvesítettem, alapozó, ugyanúgy használom mint a beauty blendert tehát a bőrbe ütögetve viszem fel és jónapot. Élesben teszteltem 4 kliensemen, tökéletes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.