For Your Beauty

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   1 csomag   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorottya92, Módosítva: 2017. március 27.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   1 csomag
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A készlet tartalma: 1 db körömvágóolló, 1 db szemöldökcsipesz, 1 db körömreszelő, bőr hatású tokban.

Antonietta

2018. január 4.

Kb egy éve vettem meg és sajnos nemigen vagyok megelégedve vele. Az olló még a papírt sem akarta elvágni, annyira életlen volt (megéleztettem utána lett használható), a körömreszelő hamar elhasználódott, a szemöldökcsipesz a vékonyabb szálakat képtelen megfogni, néha meg csak egyszerűen tép, de nem húzza ki a szőrszálakat. Maga a tok, ami elég masszív és bírja a strapát. Nekem csalódás. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Dorottya92

2017. március 19.

Én kb egy éve vettem, és nagyon meg vagyok vele elégedve, mindig magamnál hordom a táskámban.
Mindhárom eszköz nagyon tartós és jó minőségű.
A tartója nagyon masszív, nem gyűrődik, nem kopik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Mindhárom eszköz nagyon tartós és jó minőségű.
A tartója nagyon masszív, nem gyűrődik, nem kopik. :)