For Your Beauty

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Berniii, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lina14

2023. október 1.

Én a hátam tisztítására használom, nekem nincs problémám a sörtékkel, pont úgy érzem, hogy jól vakar\tisztít. Mivel jó erős a konstrukciója, sokáig fogom tudni használni. Dry brushing-olni is lehet vele, de az tényleg azoknak való, akik jól viselik az erős sörtéket szárazon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 1.

balazskrisztii

2018. május 3.

Páromnak vettem meg, mindig velem vakartatta a hátát... Jól helyettesít, de masszázskefének nagyon durva. Az én bőröm nem bírja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

kissbarbara1990

2015. december 28.

Lehet csak meg kellene szoknom, de nekem túl durvák, karcolósak a sörtéi :( Amúgy masszívan összerakták, jó minőségű, de a hátamnak nem jó érzés sajnos ahogy karistolja a bőrömet. Nem is nagyon használom, viszont megihletődtem Berni véleménye által, így lehet bepróbálom a comb és popsi fertályon, hátha ott jobban bírom alkalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Berniii

2015. január 15.

Ennél hatásosabb módszert nem ismerek a narancsbőr eltüntetésére. Egy műsor hatására vásároltam meg. Mondhatni napi rendszerességgel használom, minden fürdés alkalmával. Fürdés után pedig heti kb 5 alkalommal narancsbőr elleni krémet használok. Vékony testalkat vagyok, de sajnos minimális narancsbőrrel rendelkezek. Viszont ezzel az eszközzel valóban látványos eredményeket lehet elérni. A kerek változatát is meg fogom venni, talán annak egyszerűbb és kényelmesebb lesz a használata. Természetesen ez sem helyettesíti a mozgást és a belső, a szervezet rendben tartását, de kiegészítő kezelésként valóban ajánlott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.