For Your Beauty

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Formidable, Módosítva: 2017. július 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

A professzionális mini For your Beauty bontókefe innovatív elrendezésű, különböző hosszúságú és flexibilis sörtéivel könnyedén siklik nedves és száraz hajon egyaránt. A kisebb hajcsomók egyszerűen és gyorsan kifésülhetők vele. Ergonomikus formájának köszönhetően könnyen kézbe fogható, praktikus formájának köszönhetően kiváló használat a hétköznapokban vagy utazás során. A levehető fedél megvédi a sörtéket a más tárgyakkal való érintkezéstől.

Brunettee

2019. szeptember 11.

A nagyobb változatnál már írtam róla, őt is nagyon szeretem, egyedül csak azért váltottam a másikra, mert az kényelmesebb volt. Ettől függetlenül ez a verzió is jó, én szeretem. Utazáshoz teljesen megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Ann86

2019. július 23.

Utazáshoz vetten ezt a kis csodát, mivel a "nagy testvérével" nagyon meg voltam elégedve. Véleményem szerint a mini kefe sokkal jobb, mint a nagy társa. El sem hiszem, hogy az én vastag szálú gubancos hajam pár pillanat alatt ki lehet fésülni anélkül, hogy egy marék hajam bánná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Malachite

2019. május 27.

Nagy humbugnak tartottam a tangle teezert és társait - hah, mit tudhat egy ilyen kialakítású kefe, amit a többi fésű nem?
Nagyon hosszú, dús, gubancolódásra nem hajlamos a hajam, ezért is kételkedtem, hogy mire lesz elég, de nagyon kellemesen csalódtam! Megdöbbentett, hogy mennyivel kevésbé húzta a fejbőrömet, mennyire könnyedén kisimogatta a hajamból a gubancokat. Még vizesen is! Elámulva húztam végig a hajamon az ujjaimat, de sehol egy fennakadás. Sokkal kevesebb hajat is tép ki, nem törik annyira a hajam vége. Nagyon tetszik a sörtevédője is, mindig visszateszem rá. Kompakt, táskába is bátran bedobom, nagyon helyes a rosegold árnyalatú borítása, csajos darab. Nagyon megszerettem. Sosem gondoltam volna.... csak az a baj, hogy most már az eredeti TT is birizgálja a fantáziámat :D. Mi többet tudhat ennél?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Lina14

2019. május 4.

megvettem a nagyot, és azóta is nagyon szeretem, ezért az irodába is vettem egyet. nem használom minden nap, de amikor előkerül, akkor gyorsan át tudom fésülni vele a hajam, és a kis tartó része miatt megáll egy helyben a fiókban és nem is hányódik. táskába is lehet dobálni, praktukis, erős anyagú és kézre áll. nagyon megszerettem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Judittttt

2019. március 12.

Én már nagyon hosszú évek óta természetes hajkeféket használok. Nagyon sokéig vaddisznósörtét, nem gumiágyon, hanem rendes fa ágyra voltak a szálak erősítve, aztán az már annyira nem hatolta át a hajamat, vettem egy nagyobbat, gumiágyas vaddisznósörte, azt utálom, semmire nem jó, csak simogatja a hajamat, és amit már jópár éve használok, az a müllerből egy drágább bükkfa nyelű és sörtéjű, gumiágyas. A youtubeon égre földre esküdött egy elképesztően vastag és hosszú hajú lány, hogy neki ezek a fa kefék mennyit segítettek, hogy hosszú és egészséges legyen a haja. Nekem is úgy akogy okés, de rengetegszer tépi a hajamat, hiába szépen és óvatosan fésülöm. Elég dús hajam van, de kicsit vékonyabb szálú, hullámos, ez így összességében a garancia az állandó gubancolódásra, főleg ha már pár napos a hajam nem friss, frissen balzsamozott, akkor már meg se próbálkozok férülgetni, csak mosom ... :D Pedig egészséges, egyszerűen ilyen a textúrája. Néha ha sietek és nincs 15 percem óvatosan fésülködni a fél hajamat kitépem, hárhogy vigyázok ... fa kefe természetes kefe ide vagy oda. De így voltam eddig. Sose hittem a tangle teezerben meg a műanyagban. Na hát egy hasonló textúrájú de sokkal göndörebb hajú barátnőm haját fésültem az ő tangle teezerével amikor vágtam neki, először az én fa kefémmel próbálkoztam de hát azzal eléggé szenvedősen indult. Mondta, hogy szépen csináljam csak az ő TTjével. Szkeptikusan a kezembe vettem és teljes döbbenettel tapasztaltam, hogy ez tényleg működik. Hihetetlen volt, ahogy a brutál gubancos göndör loboncát könnyeden kigubancolta. Akkor eldöntöttem, hogy nekem is kell egy ilyen. Nem akartam sok pénzt költeni rá, nagyon a műanyag és haj kombó ellen vagyok, úgyhogy gondoltam, kipróbálom ezt a kis egyszerűt a rossmanból, egy ezresért nem nagy áldozat, meg nagyon szép limitált rosegolt színűt kaparintottam meg :) Otthon azonnal a 4 napos száraz samponos hajamon próbáltam ki szintén szkeptikusan, azt a hajat már 2 napja ki se próbáltam fésülni, és ez meg amúgy is egy gagyibb TT utánzat. Hát tökéletesen működött, ugyanúgy mint a barátnőm TTje. Nem húz nem tép, és a jó nagy dús loboncomra is haaználható ez a mini. És nagyon kis szép is, olcsó is volt. Nálam a fedele is nagyon jól működik, van rajta képt nagy pöcök amit bele lehet dugni a szélein, pontosan olyan, mint amit kettő hozzászólással előrébb hiányolnak :D lehet, csak a limitált metálos szériára tették már rá. Szóval akinek olyan gondjai vannak, mint nekem, nagyon nagyon ajánlom, és ezt a kis olcsót is, van olyan jó, mint az eredeti, tapasztalat! Én a jövőben azt várom tőle, hogy kevesebb hajam hulljon ki fésülködéskor, és hogy a műanyag hosszú távon se törje meg a hajszálakat. Nagyon bízom benne, hogy amiatt, hogy kevésbé tépi a hajamat, műanyag ide vagy oda, de kevésbé fog törni tőle a hajam, és nem jobban. Kézbe venni is tök jó, kis helyen elfér, a limitáltban a fedél is olyan erősen tapad hogy alig bírom letépni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

cattitude

2018. november 26.

a csillag alakú, unikornisos kefe van meg nekem. nagyon cuki, az alakjánál fogva jó kézbevenni. nekem nem karistolja a fejbőröm és szépen fésül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

typical

2018. május 20.

Itthon a Tangle Teezer Originalt használom, táskába dobósnak vettem meg ezt. Korábban volt egy nem igazi TT Compactom - ennek sokkal jobban a sörtéi, tényleg jó vele fésülködni, közelebb áll az eredetihez minőségben és nekem a formája is jobban tetszik.
Ami miatt viszont nem vagyok hajlandó 3-nál több csillagot adni: ÁLLANDÓAN leesik a fedele. A másikban volt a fedél szárain egy picit kiálló műnyag, ami ott tartotta, de ezen nincs ilyen. Így elég hamar tönkre fog menni, mert elferdülnek a sörték. Amúgy tényleg jó lenne, de ha elhasználódik, biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

pink sunrise

2018. február 9.

Nem rossz ezért a pénzért :) Teszi a dolgát, de az eredeti tangle teezer compact jobban fésűl, nem hajolnak el a fogai, mint ennek. Plusz pont ennek, hogy valahogy ez jobban kézre áll (nekem), vagy csak megszokás kérdése... Ezt szoktam magammal hurcolászni akkor is ha a kedvenc fodrásznőmhöz megyek, nem engedem már hogy hagyományos bontókefét használjon a hajamon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Formidable

2017. augusztus 14.

Azt elöljáróban mindenképpen elmondom, hogy a fésülködés már kiskorom óta nagy macera nekem, annak ellenére is, hogy egyenes és nem túl hosszú hajam van. Szépen kifésülöm, és túlzás nélkül, két lépést sem teszek, már egy kóctenger az egész. Vizesen kifésülésről hallani sem akartam, csak tépte a hajam, bármivel próbáltam, és a fodrászomnak is meg szokott ezzel gyűlni a baja. Egyik barátom mesélte, hogy mennyire imádja ennek a hajkefének a nagytestvérét, így egyszer, mikor a Rossmannban jártam, egy kis vacillálás után a kosaramba került a kicsi, mondván, ha nem is válik be kifejezetten, utazáshoz méreténél fogva pont jó lesz. Kellemesen csalódtam. :) Szépen, könnyen kifésülhető a hajam, még vizesen is (!!!). Egyáltalán nem tép, nem húz, nagyon szeretem. :) Egyszer talán beszerzem a nagyot is, de igazából ez a mini verzió is remek mindennapos használathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.