For Your Beauty

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Formidable, Módosítva: 2017. július 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

A professzionális mini For your Beauty bontókefe innovatív elrendezésű, különböző hosszúságú és flexibilis sörtéivel könnyedén siklik nedves és száraz hajon egyaránt. A kisebb hajcsomók egyszerűen és gyorsan kifésülhetők vele. Ergonomikus formájának köszönhetően könnyen kézbe fogható, praktikus formájának köszönhetően kiváló használat a hétköznapokban vagy utazás során. A levehető fedél megvédi a sörtéket a más tárgyakkal való érintkezéstől.

Mrs.Quirky

2020. október 17.

Pár éve vettem utazáshoz, kicsit töri a hajam. És a mérete is egy picit kicsi az én hajamhoz. Egynek elment.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

cintialaura

2020. szeptember 14.

Táskábadobálósnak vettem, de szerintem ezek a sörték nagyon gyengék és könnyen elhajlanak. Amíg ezt használtam a hajvégem is jobban töredezett, így én nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

simi5

2020. június 25.

Lehet velem van a baj, de nekem rengeteg hajszál marad a kefében. Két hete használom, és azóta mintha jobban hullana a hajam, hajmosás után a lefolyóban kétszer annyi hajszálat találtam. Nekem ez a kefe egy nagy csalódás sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 25.

Mimi1228

2020. május 20.

Első húzásra szerelem. Nem gondoltam túl sokat bele, mert mégis mi olyan nagy szám egy fésűben? Hát az gogy nem húzza a hajam és gyönyörűen kibontja <3 nagyon megérte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

Brunettee

2019. szeptember 11.

A nagyobb változatnál már írtam róla, őt is nagyon szeretem, egyedül csak azért váltottam a másikra, mert az kényelmesebb volt. Ettől függetlenül ez a verzió is jó, én szeretem. Utazáshoz teljesen megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Ann86

2019. július 23.

Utazáshoz vetten ezt a kis csodát, mivel a "nagy testvérével" nagyon meg voltam elégedve. Véleményem szerint a mini kefe sokkal jobb, mint a nagy társa. El sem hiszem, hogy az én vastag szálú gubancos hajam pár pillanat alatt ki lehet fésülni anélkül, hogy egy marék hajam bánná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

Malachite

2019. május 27.

Nagy humbugnak tartottam a tangle teezert és társait - hah, mit tudhat egy ilyen kialakítású kefe, amit a többi fésű nem?
Nagyon hosszú, dús, gubancolódásra nem hajlamos a hajam, ezért is kételkedtem, hogy mire lesz elég, de nagyon kellemesen csalódtam! Megdöbbentett, hogy mennyivel kevésbé húzta a fejbőrömet, mennyire könnyedén kisimogatta a hajamból a gubancokat. Még vizesen is! Elámulva húztam végig a hajamon az ujjaimat, de sehol egy fennakadás. Sokkal kevesebb hajat is tép ki, nem törik annyira a hajam vége. Nagyon tetszik a sörtevédője is, mindig visszateszem rá. Kompakt, táskába is bátran bedobom, nagyon helyes a rosegold árnyalatú borítása, csajos darab. Nagyon megszerettem. Sosem gondoltam volna.... csak az a baj, hogy most már az eredeti TT is birizgálja a fantáziámat :D. Mi többet tudhat ennél?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Lina14

2019. május 4.

megvettem a nagyot, és azóta is nagyon szeretem, ezért az irodába is vettem egyet. nem használom minden nap, de amikor előkerül, akkor gyorsan át tudom fésülni vele a hajam, és a kis tartó része miatt megáll egy helyben a fiókban és nem is hányódik. táskába is lehet dobálni, praktukis, erős anyagú és kézre áll. nagyon megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Judittttt

2019. március 12.

Én már nagyon hosszú évek óta természetes hajkeféket használok. Nagyon sokéig vaddisznósörtét, nem gumiágyon, hanem rendes fa ágyra voltak a szálak erősítve, aztán az már annyira nem hatolta át a hajamat, vettem egy nagyobbat, gumiágyas vaddisznósörte, azt utálom, semmire nem jó, csak simogatja a hajamat, és amit már jópár éve használok, az a müllerből egy drágább bükkfa nyelű és sörtéjű, gumiágyas. A youtubeon égre földre esküdött egy elképesztően vastag és hosszú hajú lány, hogy neki ezek a fa kefék mennyit segítettek, hogy hosszú és egészséges legyen a haja. Nekem is úgy akogy okés, de rengetegszer tépi a hajamat, hiába szépen és óvatosan fésülöm. Elég dús hajam van, de kicsit vékonyabb szálú, hullámos, ez így összességében a garancia az állandó gubancolódásra, főleg ha már pár napos a hajam nem friss, frissen balzsamozott, akkor már meg se próbálkozok férülgetni, csak mosom ... :D Pedig egészséges, egyszerűen ilyen a textúrája. Néha ha sietek és nincs 15 percem óvatosan fésülködni a fél hajamat kitépem, hárhogy vigyázok ... fa kefe természetes kefe ide vagy oda. De így voltam eddig. Sose hittem a tangle teezerben meg a műanyagban. Na hát egy hasonló textúrájú de sokkal göndörebb hajú barátnőm haját fésültem az ő tangle teezerével amikor vágtam neki, először az én fa kefémmel próbálkoztam de hát azzal eléggé szenvedősen indult. Mondta, hogy szépen csináljam csak az ő TTjével. Szkeptikusan a kezembe vettem és teljes döbbenettel tapasztaltam, hogy ez tényleg működik. Hihetetlen volt, ahogy a brutál gubancos göndör loboncát könnyeden kigubancolta. Akkor eldöntöttem, hogy nekem is kell egy ilyen. Nem akartam sok pénzt költeni rá, nagyon a műanyag és haj kombó ellen vagyok, úgyhogy gondoltam, kipróbálom ezt a kis egyszerűt a rossmanból, egy ezresért nem nagy áldozat, meg nagyon szép limitált rosegolt színűt kaparintottam meg :) Otthon azonnal a 4 napos száraz samponos hajamon próbáltam ki szintén szkeptikusan, azt a hajat már 2 napja ki se próbáltam fésülni, és ez meg amúgy is egy gagyibb TT utánzat. Hát tökéletesen működött, ugyanúgy mint a barátnőm TTje. Nem húz nem tép, és a jó nagy dús loboncomra is haaználható ez a mini. És nagyon kis szép is, olcsó is volt. Nálam a fedele is nagyon jól működik, van rajta képt nagy pöcök amit bele lehet dugni a szélein, pontosan olyan, mint amit kettő hozzászólással előrébb hiányolnak :D lehet, csak a limitált metálos szériára tették már rá. Szóval akinek olyan gondjai vannak, mint nekem, nagyon nagyon ajánlom, és ezt a kis olcsót is, van olyan jó, mint az eredeti, tapasztalat! Én a jövőben azt várom tőle, hogy kevesebb hajam hulljon ki fésülködéskor, és hogy a műanyag hosszú távon se törje meg a hajszálakat. Nagyon bízom benne, hogy amiatt, hogy kevésbé tépi a hajamat, műanyag ide vagy oda, de kevésbé fog törni tőle a hajam, és nem jobban. Kézbe venni is tök jó, kis helyen elfér, a limitáltban a fedél is olyan erősen tapad hogy alig bírom letépni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

cattitude

2018. november 26.

a csillag alakú, unikornisos kefe van meg nekem. nagyon cuki, az alakjánál fogva jó kézbevenni. nekem nem karistolja a fejbőröm és szépen fésül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.