For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

zek

2020. április 23.

Sokáig használtam, mert ha van akkor használom, De mindig jött ki szálak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Sokáig használtam, mert ha van akkor használom, De mindig jött ki szálak.

dindori

2017. szeptember 21.

Én nagyon elnéző vagyok a legtöbb termékkel, de ez még nálam is kiverte a biztosítékot. Egy egész szettet tudok rendelni ennyi pénzből ebay-en, ami teljesen jó minőségű...Ez eszméletlen szörnyű: hullik, ereszti a festéket, 10. mosás után is erős kemikália szaga van, szúr. Kezdő sminkelőknek sem ajánlom, borzasztó :D :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Syub

2017. augusztus 2.

ha ingyen dobálnák utánam se kéne!! hullik, a lókefének puhább a szőre.Nem elég tömött semmire nem jó. 1x kimostam és a fekete festék szivárog a szőrszálakból. Ennyi pénzért még az ázsiában 10x ilyen jót veszel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Jdit04

2017. március 26.

Meglepődtem az itteni negatív véleményeken. Nekem az első sminkecsetem volt, ezt tudni kell, viszont nem volt vele semmi problémám. Sokat ingáztam, szóval kifejezetten szerettem, hogy ilyen praktikus, összecsukható. Talán egy-egy szál ha kihullott belőle, de ebben sem vagyok biztos, engem sosem zavart. Lehet, hogy valami nagyon kezdetleges, jó darabot sikerült kifognom, de számomra tényleg bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

little.shana

2017. március 9.

Régen vettem meg a praktikus kiszerelés miatt. Borzasztó silány minőség, szúr és hullik, szerintem pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Sunrise

2016. július 19.

Átlagos púderecsetnek mondanám. A praktikus összecsukható csomagolás miatt vettem meg, hogy a táskámba is bedobhassam és magammal hordhassam gond nélkül. Szépen fel tudom vele vinni a púdert, pont annyit vesz fel, amennyi kell és engem nem szúr. Hátránya, hogy hullik a szőre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

encicsipke

2016. július 5.

Vásárlás után 2 nappal már a kukában landolt, mert úgy hullott a szőre hogy nem lehetett használni...Gagyi minőség, teljes pénzkidobás! NE VEGYÉTEK MEG!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

RCC

2016. április 6.

Szimpatikus volt, hogy összecsukható, de ezen kívül más előnye nincs.
Nagyon szúr, karistolja a púdert is így meg nem a leggazdaságosabb, hullik - habár azok a szálak se jobbak amik benne maradtak, mert azok meg össze-vissza állnak és elég sok elhajolt ahogy többször nyitottam/csuktam az ecsetet.
De a szaga ... Egyszer kimostam azóta egyre rosszabb, büdösebb minden mosással. Lassan vegyi fegyverré nyilvánítom, csak tedd valakinek az orra alá fél percre és elájul a szagától. Pénzkidobás a javából.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Szimpatikus volt, hogy összecsukható, de ezen kívül más előnye nincs.

pond

2015. október 6.

Csak hogy ne a rosszal kezdjem, tetszik, hogy összecsukható. Ezenkívül nem tudok jót mondani, szúr és hullik a szőre. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

ivanbogi

2015. szeptember 18.

Táskabarát mivoltja miatt ruháztam be rá, de megbántam! Büdös, nem tudom kimosni belőle, bök, és vedlik!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.