For Your Beauty

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. január 21.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolás

Minden hajhosszúság ápolására alkalmas. Tölgyfenyőből készült, kiváló minőségű és tartós.

Vicus

2019. január 22.

Anyukámnak megvettem a nagyobb, szögletes változatot, amit kipróbáltam meg ő is nagyon szereti, így ezen felbuzdulva megvettem magamnak ezt a változatot. Nagyon jól kibontja a gubancot (bár nekem nem igazán gubancolódós a hajam és nem is kifejezetten dús), nagyon jó érzés vele fésülködni. Talán a nyele picit rövid, legalábbis az előző hajkefémhez képest, de majd megszokom. Ápoló hatása szerintem abból fakad, hogy a hajtőnél termelődő faggyút "végighúzza" az egész hajszálon, így azt jobban ápolja. Nagyon könnyen zsírosodó hajúaknak viszont pont ezért kevésbé ajánlanám a terméket, inkább egy ritkább sörtéjű hajkefét. Fodrásznál jártam és utána 4 nappal vettem meg, szóval kíváncsi leszek majd, hogy a hajtöredezés tekintetében észreveszek-e változást. Biztosan visszajövök majd updatelni. Negatívumként azt tudom megemlíteni, hogy sajnos feltölti a hajamat és elektrosztatikus lesz, ezért kap egy csillag levonást. De majd utánanézek, hogyan lehetne megoldani a problémát, mert az előző hajkefém teljesen műanyag volt, mégsem volt vele ilyen gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.