For Your Beauty

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LilyS, Módosítva: 2019. május 23.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolás

"Kiváló minőségű és tartós hajkefe."

Nicu

2019. november 4.

Derékig érő, vastag szálú hajam van. Szépen ki tudom bontani vele a kisebb gubancokat, esküvőm után is a tupírozást szépen ki tudtam vele fésülni, egyáltalán nem tépett. Nem durva a fejbőrömhöz sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

LilyS

2019. május 22.

Jobbra számítottam. A fogai nagyon durvák a fejbőrön, nem jó érzés vele fésülködni. Inkább adtam volna ki 1000 forinttal többet egy jobb minőségű darabért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.