For Your Beauty

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Több színben kapható masszázskefe ergonomikus fogóval. Masszírozza a fejbőrt, felhabosítja a sampont.

random

2019. január 21.

fejmasszázsnak tényleg nagyon jó érzés, és úgy érzem, alaposaban meg tudom vele tisztítani a hajtöveimet, mint kézzel. viszont abban reménykedtem, hogy ezzel kevesebb hajam hullik ki - ebben viszont nincs változás... vagy legalább megtartaná a kihullott hajszálakat! ahhoz sűrű, hogy ne szedjen ki hajat, de ahhoz ritka, hogy fel is fogja, szóval megint csak a tele van a lefolyó. na mindegy. én 99 ft-ért vettem, annyit bőven megért, úgyhogy nem panaszkodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Hecate

2018. szeptember 28.

Nagyon praktikus kis eszköz. Régen 1600 Forintért árulták a Rossmannban, akkor is szemezgettem vele, de drágállottam. Idővel lejjebb ment az ára és mikor akciósan 149 Forint lett persze, hogy lecsaptam rá és kiperkáltam azt a 150 forintocskát. Több színben kapható: kék, rózsaszín, zöld, fekete. Szuperül fésül és masszíroz, rendezett hátrafésült hajat ad. Sampont, balzsamot szépen visz fel. Ráadásul úgy beindítja a fej vérkeringését, hogy némileg élénkít is és használat után is egy ideig kellemes érzet marad a buksin. Nekem mindig beleragad pár hajszál, ám én a dús hajamból amúgy is gyakran hullatok, de van olyan ismerősöm, akinek használat után semmi sem marad a tüsijei közt. Így azt hiszem nem hajtépő, inkább hajzattól függ fog-e be pár hajszálat. Sérült - pl: pikkelysömörös - fejbőrön viszont fájdalmas lehet a kipróbálása.

Élénkítő hatása miatt szeretem használni. Fantasztikusan stabilan lehet fogni. Műanyag tartalma miatt nem csak könnyű, de hibalehetősége sincs. Akinek nem érzékeny a bőre narancsbőr elleni masszásra is alkalmazhatja. Kezet ért baleset, betegség után vérkeringés és idegek serkentésére érdemes lehet markolászni.

A doboza is elég masszív meg mutatós így nyugodtan tartható benne a felnyitás után. Jellegzetes alakja s színes mivolta miatt akkor is hamar észrevehető szerintem, ha nem épp rendben tartott kozmetikai termékek közé keveredik. Tisztítása könnyű.

Élénkítő hatása miatt, ha fáradt vagyok, de még nem kell energiaital bevetem. :o)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 28.