For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Kiváló minoségű és tartós.

Durva és közepes szemcsézésű.

HNReni

2018. augusztus 5.

Tartós, sokáig jó állapotban marad, hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Tartós, sokáig jó állapotban marad, hatékony.

Antonietta

2018. január 4.

Nagyon szeretem hatásos akkor is, ha géllakkos körmömből szeretnék visszább reszelni. Szeretem, hogy különbözően szemcsézettek az oldalai. Gyorsan lehet vele dolgozni, nem az első, hogy újravettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

ehilda

2017. november 18.

Én saját körömre használom, nagyon elégedett vagyok vele. Szerencsére erős kenény körmeim vannak, hamar szoktam végezni a reszeléssel. Már több fajta körömreszelőt is vettem már, de ez a legjobb. Szuper tartós termék és olcsó is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

7ot

2017. július 28.

A durvábbik felével nagyon gyorsan megvagyok a reszeléssel, a másikkal pedig finomítok az eredményen.
Nem ma vettem, ahhoz képest pedig tök olcsó volt és azóta is nyúzom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 28.

Nem ma vettem, ahhoz képest pedig tök olcsó volt és azóta is nyúzom.

szevin007

2017. július 28.

Ez a reszelő többször kihúzott már a bajból. Hatékonyan tudtam eltávolítani a maradék akármilyen profi által ott hagyott mocskot a körmömről. Szépen lehet vele dolgozni, az enyém már 1 éves. Még mindig jó állapotban van, pedig hurcibálom magammal. Nagyon szeretem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

egeresi47

2017. január 15.

Nagyon szeretem, akkor is hatásos ha zselés műkörmöt kell otthon lereszelned. Gyorsan lehet vele haladni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

DianaS

2016. szeptember 20.

Kifejezetten az ilyen erős szemcsés reszelőket szeretem csak használni, nagyon gyorsan és könnyen lehet vele haladni, szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 20.