For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Linuxo, Módosítva: 2014. március 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

hollieme

2017. szeptember 17.

nekem is hullott és túl durvának éreztem. két mosás után a szőre össze-vissza állt, egy kóbor kutya is szebb bundával rendelkezett. nagyon hamar használhatatlanná vált, az egyetlen pozitívuma a talpa, hogy meg tudod állítani, de ez édeskevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Moefoe

2017. július 28.

Elég durva a szőre, de arra jó amire kell. Nem hullik, pedig meg van már egy ideje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

szaboanita1991

2017. április 11.

Még 3 éve vettem, sokáig használtam eleinte azt hittem ő az igazi de nem.. nekem bökte az arcomat, és ez nagyon kellemetlen volt használat közben. Az szőre hamar töredezni kezdett nekem, és lehetettt volna dúsabb. De mivel sokáig használtam azért mégis kap 3 csillagot, mert nagyjából kitartott mellettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

fairyprincess

2016. december 10.

Puha, nem lesz a púder ,, cakey" (magyarul talán túlpakolt?), és nem is hullik, az ára is tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

Skincaremania

2016. szeptember 13.

Ez az ecset volt életem első púderecsete. Akkor anno tökéletesnek láttam, meg is voltam vele elégedve, de azóta változott a helyzet, beszereztem több ecsetet, így éreztem rögtön a különbséget is. Igazi műszálas, szúrós ecset. Folyamatosan szúrt emlékszem. Bár kiszolgálta az idejét, akkor imádtam. Mosást is jól tűrte, ma akadt a kezembe, hogy ki kellene dobni, mert úgysem használom már, de nem volt szívem még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Effi

2016. március 23.

Első púderecsetem, mai napig megvan, szóval érzelmi szálak fűznek hozzá. :) Nincs vele különösebb baj, kicsit talán durvának mondanám, és oda kell figyelni az egyenletes eloszlatásra, na meg kicsit hullik is. Mosni meg nehéz. A nyele nagyon gyűjti az ujjlenyomatokat és a koszt. Szóval vannak nála ezerszer jobbak is, de nem dobtam ki, édesanyám haját mikor vágom, vállrólhajlesepregetésre használom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

LathatatlanOzike

2016. március 10.

Nincsenek nagy igényeim ezen a téren, nekem tökéletesen megfelel.
Nem hullik, puhasága is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Nincsenek nagy igényeim ezen a téren, nekem tökéletesen megfelel.
Nem hullik, puhasága is rendben van.

PiciBrigii

2015. június 24.

Sokáig ilyenem volt.. egy ideig minden szép és jó, aztán nem is tudom..valahogy nem tudom rendesen felvinni vele a púdert.. :/ a szőröcskék legalább nem potyogtak ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

wifey

2015. június 6.

Szinte rettenetes. Vagy túl sok cuccot vesz fel, vagy túl keveset, nem lehet vele rendesen eloszlatni. Kár, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

trollkors

2014. október 31.

Ez az első púderecsetem, szóval kissé elfogult vagyok ezzel kapcsolatban, de nem hullik, és jól felviszi a púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 31.