For Your Beauty

Ár:   400 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doralia29, Módosítva: 2016. november 9.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

"Kiváló minőségű és tartós. Az egészséges és szép haj sok törődést és egy kiváló minőségű fésűt igényel."

wildrose

2020. május 15.

Kis méretű, kompakt darab, nem húzza a hajat, kíméletesen fésül. Könnyen tisztítható, és nagyon praktikus benne a tükör. Jól záródik, táskában, gyorssegélynek pont jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 15.

Szandika12

2019. augusztus 12.

Imádom :). Nagyon praktikus utazáshoz, vagy suliba, munkahelyre, különleges alkalmakra is magaddal viheted :). Tükröt is jó hogy beleraktak, a hajat sem húzza túlzottan. Én nagyon megszerettem :D, kék színben van meg :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

FincsiFancsi

2019. április 1.

Kedvenc fésűm, mindig a táskámban van, több mint 2 éve bírja a gyűrődést. A tükör benne egy igazi áldás, szerintem zseniális darab és szuper áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Nicu

2019. március 22.

Legalább egy éve megvan. Mindig a táskámban van, jól bírja a gyűrődést. A fésű része is jó, nem tépi a hajam, de át tudom vele fésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

stripedpanda

2018. október 14.

Nagyon szeretem, elég régóta megvan és semmi baja, strapabíró, a táskámban van mindig. A kis kefe egyáltalán nem bántja vagy tépi a hajam, pedig tartottam tőle, mikor megvettem. Nekem a rózsaszínű van meg, nem tudom hogy ez minddel így van-e, vagy sem, ennek megkopott a borítása idővel, de nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

AnnaR

2018. február 25.

Nagyon sokáig kerestem és végül találtam, leárazáson vettem meg tavaly ősszel, 400 forintért. Nekem tökéletes :) Napközbeni "karbantartásra" használom, mikor már kezd lelapulni a hajam vagy csak egy kicsit már kezd összekócolódni. Nem tépi, mondjuk vékony szálú, hosszú hajam van, így nincs is mit igazán tépnie :) Egyelőre minden a helyén van benne, a borítása sem sérült, pedig állandó lakója a táskámnak. A tükörnek hála pedig bármikor meg tudom igazítani a rúzsom. Számomra megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

dunaimano

2018. január 11.

Zseniális találmány, kompakt kialakítás, kellemes fésülés élmény. Mindig nálam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Antonietta

2018. január 4.

Már több mint egy éve hű társam. Nem indulok el úgy, hogy ne dobnám be a táskámba. Jó nem egy tangle teezer, de ennyi pénzért maga a csoda. Nagyon masszív, praktikus, hogy van benne tükör és tényleg.... a legkisebb táskámba is belefér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Kittic

2017. november 10.

Nagyon masszív darab, elhasználtam már pár minifésűt, de ez bírja a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Nagyon masszív darab, elhasználtam már pár minifésűt, de ez bírja a legjobban.

ildi98

2017. szeptember 28.

Azt hittem, hogy nagyon gagyi lesz, de pozitívan csalódtam. Nagyon masszív, csak beledobom a táska aljába és mindent túlél. Praktikus benne a kistükör is. Abszolút nem china quality.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.