For Your Beauty

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Boombapple, Módosítva: 2017. július 11.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Kiváló minőségű és tartós. Az egészséges és szép haj sok törődést és egy kiváló minőségű fésűt igényel.

lovecreams

2017. október 9.

Még ajándékba kaptam, de nekem nem tetszik. Eléggé tép és száll tőle a hajam. A sörték tisztítása valóban egyszerű, de nekem már több is kihullott belőle, a fa nyélről nem is beszélve, ami nagyon koszolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Boombapple

2017. július 4.

Örülök, hogy vannak már minőségi, natúr hajkefék is a boltokban, nem csak a műanyagok, amiktől száll a haj.
Amióta ezzel fésülködök, kevésbé töredezett a hajam és nem tépi ki a hajszálaimat. Egészségesebbnek tűnik és puhább is. Ez az első natúr hajkefém, de azt hiszem, már maradok ennél, mert csodát tud tenni a hajjal.
Tisztítani és mosni nagyon könnyű, tökéletesen elég neki a szappanos víz, a fa nem megy tönkre tőle. Kicsi, szóval bőven elfér, ha bedobjuk a táskába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.