For Your Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

CrazyHairDontCare

2019. június 18.

Van "szerencsém" birtokolni egy ilyet. Kis szőrszálakat nehéz vele megragadni. Már évek óta megvan, de mivel utálok kidobni dolgokat mielőtt elfogynának/tönkremennének ezért már azt hiszem van egy elég jó technikám a használatához, ami által végül is elviselhető a használata.

(Utóirat: az első ember aki kitalálta, hogy a nőknek alap a szemöldökük kitépkedése különben "igénytelenek", annak a yxcvbgts!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

balazskrisztii

2018. április 18.

A márka ívelt csipesze is megvan, az pótolja ennek a hiányosságait. Sajnos minden igaz, amiket előttem leírtak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

7ot

2017. május 5.

Látom, hogy nem velem van a probléma, mivel nekem sem működik. Se rövid szálon, se hosszún. Mintha kicsúszna a szál a csipeszek közül. Nem értem, mert nincs is köztük rés. A próbálkozás során egyedül a bőrt csípkedi szét.
Engem nagyon felidegelt, az első alkalom után kivágtam.
Nem a pénz miatt, mert semmibe nem kerül, de vicc, hogy ilyet eladhatnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 5.

Engem nagyon felidegelt, az első alkalom után kivágtam.
Nem a pénz miatt, mert semmibe nem kerül, de vicc, hogy ilyet eladhatnak.

though

2016. október 24.

Türelem próbán kívül semmire se jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Türelem próbán kívül semmire se jó.

alexandra95

2016. május 26.

Sajnos semmit jót nem tudok elmondani erről a csipeszről.
Már a kicsomagolás pillanatában se szedte ki a szemöldökszálakat,a vastagabbakat se,nemhogy a vékonyakat.
A bőrömet is kisebezte,ezért teljes pénzkidobásnak tartom,bár nem volt drága,de egy forintot se ér. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Sajnos semmit jót nem tudok elmondani erről a csipeszről.

Monica6

2016. január 15.

Én még ilyet nem láttam, hogy egy termék ennyire ne funkcionáljon. NEM SZEDI KI A SZEMÖLDÖKÖT!!! egy szemöldökcsipesz???!!! Hogy lehet ilyen? Hogy engedik ezt a boltok polcaira?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

ingyombingyom

2016. január 1.

Nagyon utàlom. Mit is vàrhatnèk egy akciós , pàr szàsz forintos csipesztől? Csak a nagyobb szőrőket tudtam vele kiszedni, később már azt sem.
Használhatatlan.
Vàrom mèg az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

Használhatatlan.
Vàrom mèg az igazit.

annapanni

2013. április 27.

Nekem is megvan, de csak a hosszabbakat lehet vele rendesen kihúzni, nehéz hozzáférni mert eléggé 'vastag' a fém a hegyén. A Boots olcsó kategóriás saját márkás utolsó pillanatban vett könnyűfém csipesze mindent precízen kiszed. Sajnos itthon nem kapni:(:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 27.

kissbarbara1990

2013. április 15.

Eleinte amikor teljesen új nagyon jó vele a szemöldökformázás. Az icipici frissen kibújt kis szálakat is megfogja, DE ez a jó teljesítmény gyorsan elszáll. Nekem mindennapos dolog a szemöldökszedés,így eléggé igénybe vannak véve a csipeszeim,ezért ez a csipesz nem hosszútávon a segítőm. Jelenleg a 4. darabomat nyúzom...(4x400 ft-ból lehet hosszútávú befektetésként egy jobb darabot kellett volna vennem) Most azonnal megfogadom,hogy a jelenlegi a legutolsó darabom eme csipeszkéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.