For Your Beauty

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2018. február 9.

Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

2 db-os szemöldökformázó szett

izabella73

2020. október 25.

Összehasonlítási alapom nincs, ez az első ilyen típusu termék amit kipróbáltam.Könnyen használható, tisztítható, éles a pengéje ezért szépen lehet vele dolgozni.Ára nem vészes, nem bantam meg hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

tara95

2019. december 14.

Nagy bánatomra nem találtam a szokásos kínaiban a megszokott, kiemelkedően éles borotvámat, hát beugrott ez a kis csomag a kosárba. És nagyon király! Adok egy kis használati útmutatót, hogy biztonságosan és kipattogás nélkül megússzátok :D

1. Teljesen tiszta arcbőr, fertőtlenítő (nekem hidrogén peroxid/sebbenzin/alkohol), mindenmentes hidratáló krém.
2. Érdemes a zuhany után nekiállni, de ha nem tesszük akkor sincs gond.
3. Bekenem azokat a területeket amiket szőrteleníteni akarok jó vastagon a hidratálóval.
4. Ezután veszem elő a kis borotvát, megfelelő dőlésszögben tükörsima felületet ad. A felesleges hidratálókrémet amit leszed, használat közben vízbe mártva, rázogatva tüntetem el.
5. Lemosom a maradék krémet és előveszem a fertőtlenítőt.
6. Áttörlöm az összes borotvált felületet és hagyom hatni.
7. Eközben szétszedem a borotvát (bizony érdemes mert a víz befolyik és így lehet teljesen kitisztítani), alaposan lefertőtlenítem, megszárítom és összerakom.
8. Bekenem az arcom hidratálóval és csak késő este látok neki a rutinnak, hogy pihenjen a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

2. Érdemes a zuhany után nekiállni, de ha nem tesszük akkor sincs gond.
5. Lemosom a maradék krémet és előveszem a fertőtlenítőt.
6. Áttörlöm az összes borotvált felületet és hagyom hatni.

Kuro

2019. október 6.

arc szőrtelenítésére vettem, 300 ft darabja így csomagban, mindenképp megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

arc szőrtelenítésére vettem, 300 ft darabja így csomagban, mindenképp megérte.

avealena

2019. szeptember 5.

Én nem szemöldök formázásra használom, hanem a bajszom leszedésére, erre a feladatra tökéletesen megfelel. Éles, könnyen tisztítható és jól meg lehet fogni. Kettő darabért egy csomagban teljesen megéri, sokáig elég lesz úgy érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

vitezviki

2019. augusztus 7.

Szeretem használni, vigyázni kell vele viszont, mert a vadiúj pengével én véletlen fél mozdulattal leborotváltam a szemöldököm formáját, nagyon belekapott. Ezen kívül ha óvatos az ember és odafigyel, nagyon precíz módon lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

umpalumpa

2018. december 29.

Hát én félek ettől a kis ártatlannak tűnő eszköztől :P Valószínűleg a gyakorlat hiánya miatt tartok a használatától, ha marad a rutinban, talán belejövök. Elsőre nagyon óvatosan az ujjaim majdnem pihés szőrein próbáltam ki, itt jól működött. A szemöldökszőreimet nehezebben vitte, mert azok erősen és csak felülről akartam vízszintesen igazítani. Éreztem, hogy kaparja a bőrömet és hamarabb lenyúznám vele, mint a szőrt. Na, végül is nem volt baj, sikerült, óvatosan csináltam. A célnak megfelelt. Azért nem csipesszel szedem a fenti szálakat, mert a természetes formát szeretném kicsit változtatni (egyenesíteni) és ha kiirtom és nem tetszik, mehetek a sóhivatalba szemöldökért. Szal marad ez egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 29.

Ad-Namah

2018. május 24.

Elég éles és vigyázni kell vele, de jól használható. Kb másfél éve vettem és nem ment el az éle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

RarityRose

2018. február 11.

Nagyon precízen lehet vele formázni a szemöldököt, imádtam használni. Viszont én többször nem veszem újra, mert megerősítti a szőrszálakat. Ezen kívűl igazábol semmi hátránya nincs. Ára kedvező. 700 ft 2 db ha jól emlekszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Lina14

2018. január 21.

nagyon szepen le lehet vele szedni a bajszot, piheket, szembol nem vag semmit, csak ha az oldalara allitva, 45 fokos szogben tartjuk
sokaig lehet hasznalni, a 3 csomag amit vettem nagyon sokaig ki fog tartani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

sokaig lehet hasznalni, a 3 csomag amit vettem nagyon sokaig ki fog tartani