For Your Beauty

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2016. november 9.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

CrazyKid

2020. január 14.

Első amit vettem, nem vagyok a híve a hasonló eszközöknek. Picit félek, hogy nagyon megtöri a szempilláimat. Tény, hogy göndörít és nem is tépte (eddig). Az árát tekintve, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Denny

2019. április 28.

Második szempillagöndörítőmet nyúzom. Az első gumija néhány hónap használat után tönkrement és tépni kezdte a szempilláimat. Ezzel a másodikkal viszont sokkal jobban jártam, kb 3-4 éve van meg és még mindig jó. Szépen göndörít, nem húz-nyúz és a gumija is bírja. Bár szerintem be kell "törni", a vásárlást követően én rendszeresen becsíptem a szemhéjamat, nem állt kézre (mindkettőnél ez volt) de ez pár hét után megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Lilium

2018. december 23.

Már legalább 3 éve megvan, de tervezem lecserélni. Nekem a gumi nem jött szét, viszont nem mindig áll kézre és van amikor becsípek vele olyan részt is amit nem kéne (múltkor a szemem alatti bőr akadt bele - fogalmam sincs hogyan) és néha kitépi a szempillákat is.. Elég hasznosnak tartom, mert amúgy a pilláim szögegyenesek és ha utána szempillaspirálozok akkor sokkal látványosabbak, de mostanában túl sok fájdalmat okoz (a szó szoros értelmében) úgyhogy ideje lesz lecserélni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

KST

2018. november 27.

Nekem bejön. Előtte egy ebay-ről rendelt kínai csodám volt, ami egyszer csak szétesett. Hát ahhoz képest ez ég-és föld. Ennél nem paráztam soha, hogy lenyesi a pilláim vagy becsípem a szemhéjamat ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

KatalinKelemen

2018. szeptember 10.

Konkrétan 2 perce tépte ki szempilláim felét a jobb szememen. Nem csak használhatatlan de veszélyes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

manitia

2018. augusztus 13.

Update: most már fekete és rózsaszín design ban kapható, de nem ugyanolyan. Konkrétan nem fogja be a pillákmat. Használhatatlan.

Évek óta ezt használom. Amikor Húgom elköltözött rögtön vettem egyet magamnak, mert persze vitte magával! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Teszi a dolgát. Talán egy baja van, hogy a gumi egy idő után elhasználódik és ha jól láttam nem lehet hozzá külön csak gumit venni.

her6

2018. július 20.

Nekem begöndöríti a szempilláimat, jobban néz ki rajta a szempillaspirál utána. A gumi is tetszik,így nem félek annyira, hogy kitépem a pilláimat. Semmi különös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

unicornqueen

2018. február 20.

Nagyon hamar kilazul és utána szinte használhatatlan. Amíg erősen fogott, addig megvoltam vele elégedve ezért kap tőlem 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

ariiratku

2017. december 7.

A jó vélemények miatt szereztem be ezt a fajta göndörítőt. Sokáig tartott míg rájöttem hogyan kell normálisan használni. Azóta már többet is kipróbáltam, de ez is tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.