For Your Beauty

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2016. november 9.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Zsankaa

2021. február 17.

Hosszú szempilláim vannak, amik sajnos egyenesek ezért vettem meg ezt. Egyenlőre teszi a dolgát, és szépen göndöríti a pilláim, bár kellett idő mire beletanultam hogy hogy kell úgy fogni hogy kézre álljon. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

mlexa

2021. február 10.

Rózsaszín színben vettem meg. Nagyon kételkedtem, hogy ez bármit is csinálna és hát igazam lett. Borzalmas érzés eleve használni is. De az én apró kis pilláimmal konkrétan tényleg semmit nem csinál! De annyira semmit, hogy olyan, mint előtte. Nem látom értelmét ennek az egésznek. Pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Smafu

2020. augusztus 26.

Hű társam évek óta. Lett már cserélve a gumírozás, abszolut megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Hű társam évek óta. Lett már cserélve a gumírozás, abszolut megéri!

Denny

2019. április 28.

Második szempillagöndörítőmet nyúzom. Az első gumija néhány hónap használat után tönkrement és tépni kezdte a szempilláimat. Ezzel a másodikkal viszont sokkal jobban jártam, kb 3-4 éve van meg és még mindig jó. Szépen göndörít, nem húz-nyúz és a gumija is bírja. Bár szerintem be kell "törni", a vásárlást követően én rendszeresen becsíptem a szemhéjamat, nem állt kézre (mindkettőnél ez volt) de ez pár hét után megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Lilium

2018. december 23.

Már legalább 3 éve megvan, de tervezem lecserélni. Nekem a gumi nem jött szét, viszont nem mindig áll kézre és van amikor becsípek vele olyan részt is amit nem kéne (múltkor a szemem alatti bőr akadt bele - fogalmam sincs hogyan) és néha kitépi a szempillákat is.. Elég hasznosnak tartom, mert amúgy a pilláim szögegyenesek és ha utána szempillaspirálozok akkor sokkal látványosabbak, de mostanában túl sok fájdalmat okoz (a szó szoros értelmében) úgyhogy ideje lesz lecserélni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

KST

2018. november 27.

Nekem bejön. Előtte egy ebay-ről rendelt kínai csodám volt, ami egyszer csak szétesett. Hát ahhoz képest ez ég-és föld. Ennél nem paráztam soha, hogy lenyesi a pilláim vagy becsípem a szemhéjamat ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

KatalinKelemen

2018. szeptember 10.

Konkrétan 2 perce tépte ki szempilláim felét a jobb szememen. Nem csak használhatatlan de veszélyes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

manitia

2018. augusztus 13.

Update: most már fekete és rózsaszín design ban kapható, de nem ugyanolyan. Konkrétan nem fogja be a pillákmat. Használhatatlan.

Évek óta ezt használom. Amikor Húgom elköltözött rögtön vettem egyet magamnak, mert persze vitte magával! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Teszi a dolgát. Talán egy baja van, hogy a gumi egy idő után elhasználódik és ha jól láttam nem lehet hozzá külön csak gumit venni.

her6

2018. július 20.

Nekem begöndöríti a szempilláimat, jobban néz ki rajta a szempillaspirál utána. A gumi is tetszik,így nem félek annyira, hogy kitépem a pilláimat. Semmi különös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.