For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2017. január 19.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Rózsaszínű, szilikonból készült applikátorok szempilla formázásához, szempillafesték felviteléhez.

Hecate

2018. július 26.

Megkedveltem. Könnyen és hatékonyan lehet vele dolgozni. Kis helyen elférő, hasznos kis applikátorok kedvező áron. Mindig lesz a neszesszeremben. A termékleírás szerint sminkeltávolításra is alkalmas, de ezt még nem próbáltam, mivel könnyen le tudom mosni a sminkjeimet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

Kodi

2017. január 15.

Elsősorban nem is annyira szempillaformázásra, hanem steril festéskor érdemes használni, ha másnak fested a pilláját és nem akarod a saját szempillaspirálod applikátorát használni higiéniai okokból. Sokszor láttam hasonlót külföldi sminkeseknél, videókban gyakran használják, sajnáltam, hogy Magyarországon nem láttam ilyet ezidáig. Az eredetileg leírt célra is jól használható, valami tapasztó, rossz minőségű szempillaspirál esetében hasznos lehet, de azt meg nem érdemes használni, hanem ki kell hajítani. :) A lényeg a lényeg, hogy szempilla-szétválasztásra is jó, barátnős sminkes bulira viszont nélkülözhetetlen, mint egyszerhasználatos megmentő. Ahogy édesapám mondta volna, még jó, hogy lehet kapni. :) Megjegyzem, hasonló terméket ugyanennyiért az ebayen 50 db-os csomagolásban is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.