For Your Beauty

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Audi, Módosítva: 2013. október 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bettu

2021. március 13.

Ahhoz képest, hogy ilyen olcsó, meglepően jó. Tetszik, hogy vannak kisebb fogai is. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

tothbernadett

2015. december 2.

Régóta megvan már. Tényleg jól lehet használni, a fémes része is hasznoa tud lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

Alice83

2014. április 14.

Amolyan alapdarab 250 ft-ért..szerintem a legjobb tupírozó fésű, amelyiknek két sorban vannak fogai..na azzal könnyen megy..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

Virág-os

2014. január 5.

Táskában egyszer voltam kénytelen hurcolni, a fém vége bármilyen zacskót átüt.
Hasznos jószág, bár nem igazán sikerült még elsajátítani a tupírozás rejtelmeit. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Táskában egyszer voltam kénytelen hurcolni, a fém vége bármilyen zacskót átüt.

cioccolata

2013. december 19.

Jól meg lehet vele csinálni a hajat, egész sokáig bírja a gyűrődést. Praktikus a fém vége, de táskában hurcolásra emiatt nem alkalmas. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Lukécia

2013. október 25.

Nekem ilyen van, mindennap használom, jó, teszi a dolgát, de semmi extra. Volt régen az a fajta, aminek 3-4 foganként kis gömb volt a fogak végén. Az sokkal jobb volt, de sehol se lehet kapni sajnos. Azért ezzel is meg tudom csinálni a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 25.