For Your Beauty

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. április 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Üvegből készült körömreszelő.

ReiHUN

2019. május 17.

Szeretem, nekem jól bevált. Most használom a másodikat, sajnos az elsőt sikeresen leejtettem és összetörtem, utána pedig nem volt túl biztonságos. Ez a hátulütője talán, viszont ha vigyáz rá az ember, nem is igazán kell újat venni. Nem szálkásítja ki a körmöket, bár érdemes odafigyelni, hogy a köröm külső része felől reszeljünk a belső rész fele, mindig egy irányba, így továbbra sem lesz ezzel gondunk. SimplyNailogical csatornáján van videó arról, hogyan lehet megfelelően reszelni a körmöt, és ő is üveg reszelőt használ. Nagyon szépen reszeli a körmöt, a durvább oldal gyorsabb, a finomabb oldal pedig sima eredményt ad. Valóban kicsit több időt igényel a használata, de tényleg igényesen lehet vele dolgozni. Ajánlom. Kicsit begyűrődik a köröm alsó rétege a köröm alá, de a hegyes résszel szépen ki lehet onnan simítani és lereszelni. Teljesen jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Doridia

2019. február 25.

Az itteni vélemények miatt vásároltam meg, és nem csalódtam. Soha többé fémreszelő! Törékeny, vékony körmeim vannak mégis nagyon szuperül lehet formázni őket ezzel az üveg körömreszelővel. Szép sima felületet kapunk, nekem egyáltalán nincs több macera vele, mint a fém társaival. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

im

2018. április 22.

Picit időigényesebb dolgozni, de sokkal szebben tudom ezzel formázni a körmeimet, mint a korábbi fémmel. Alapkellék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Linuxo

2017. augusztus 12.

Ez az üveg körömreszelő maga a megtestesült csoda!! Az összes többi reszelőmet elő sem vettem, mióta ez a kis drága az enyém. Csodálatosan teszi a dolgát. Hatékonyan, gyorsan lehet vele dolgozni. Tényleg sorja nélküli lesz a végeredmény. Mindenkinek nagyon ajánlom, hogy áldozzon rá, mert megéri a pénzét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

jkrisztie2

2017. március 27.

Az összes papír és fém körömreszelőmet kidobtam, már csak ezt használom. A különbség óriási! Mindkét irányba lehet vele reszelni, nem bántja a körmöt, szépen, kíméletesen formáz, nagyon szép vele az eredmény. Igaz drága, de rendkívül tartós ez a körömreszelő. Kinézetre is elegáns, rózsaszín, fehér átmenetes, olyan nőcis :) Szép, egészséges, ápolt, sima körmök! Nagyon örülök, hogy rátaláltam! Érdemes tenni vele egy próbát, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

Mentafagyi

2017. március 27.

Olcsóbb reszelőkről váltottam erre, és azt kell mondjam, abszolút megérte. Finoman reszel, nem bántja a körmömet, szép sima felületet hagy maga után. Már majdnem 2 éve megvan, és ugyanolyan jó, mint mikor megvettem. Kedvenc lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Lili2109

2017. január 22.

Egy csoda, jól teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Egy csoda, jól teszi a dolgát :)

szzh01

2015. március 11.

Nagyon szuper reszelő, hihetetlenül jól reszel: finoman, egyenletesen szedi le a körmökről a felesleget, miközben egyáltalán nem tépi, a végeredmény sima, elvágólagos, sorja nélküli körömvég. Az eszköz formája kecses, kifinomult, finom színátmenetes rózsaszín vége van, emiatt nagyon kellemes érzés kézbe venni, már ettől nőnek érzem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 11.

Csirip74

2014. augusztus 15.

Kemény körmöm van, önmagában nem elég nekem, túl lassan végeznék vele. Crystal-os xtreme reszelés után a körmeim élének és formájának finomítására használom. Kiválóan dolgozik és nem "szálkásítja" a körmöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

roni07

2014. július 30.

Nagyon szeretem ezt a reszelőt. Pár hónapja vettem és azóta nem is használom sem a fém, sem a papír reszelőket. Először kicsit furcsa volt, de 1-2 alkalom után hozzászoktam. Sokkal finomabb, hatékonyabb mint a fém reszelő, és tényleg simább utánna a felület. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.