Foreo

Ár:   72 640 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Dominika28, Módosítva: 2021. január 7.

Ár:   72 640 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Rendszeres használat során látható és tartós eredményeket hoz, könnyen utántölthető, és minden arcbőrtípus, valamint minden korosztály számára megfelelő. Használatakor ne felejtse el alkalmazni a vezető FOREO szérumot, amely biztonságot és maximalis eredményt nyújt."

• feszesít, tonizálja az arcbőrt és kiemeli az arckontúrokat
  • gyengéden masszírozza az arcbőrt és ezáltal biztosítja átsugározottságát
  • segít csökkenteni a ráncokat és az arcbőrt öregedésének jeleit
  • hozzájárul ahhoz, hogy az ápoló készítmények jobban felszívódjanak
  • tartós és látható eredményeket hoz

2 színben kapható

Maria2n

2021. december 16.

Életem egyik legjobb döntése volt, hogy beruháztam erre a készülékre. Egy hatalmas akció keretén belül szinte harmadáron jutottam hozzá. Nagyon könnyű használni és összekötni az applikációval. Szerencsére az én gépem kitűnően működik, és ami a legjobb, hogy én már az első használat után is láttam eredményt. Főleg a száj körüli kis nevető ráncaimon és a szemem körül látható a változás. Olyan szinten kisimította a kis finom vonalaimat mintha ott sem lettek volna. Én igazából megelőzési célból vettem, hogy kivasaljam a kis finomvonalaimat, nehogy tovább mélyüljenek és már csak a botox segítsen. Abszolút nem vagyok a botox híve, így amíg lehet én inkább ilyesmi alternatívákkal tartom karban az arcom és a finom vonalaimat. Imádom a rezgő, pulzáló hatását, nekem látható a lifting hatása is a kezelt területeken. Nekem egyelőre a kis finom vonalak esetében zseniálisan teljesít, szépen kivasalja őket. Egyelőre nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

yukiko

2021. június 20.

Januárban vásároltam ezt a csodakészüléket a Douglasban akkor 80ezet Ft-ért.Járt mellé egy szérum minta,amit hamar beszívott a bőröm.A készülék nem lehet a FOREO applikációval összekötni,ha igen akkor is a művelet szakadozik.A készülék nem üzemképes ,nem csinál semmit -azon kívül,hogy rezeg ,ha végig megyek vele arcomon.Látványos eredménye sincs.Úgyhogy kuka a 80ezer Ft.Nem ajánlom senkinek.
Az AliExpressen egy hasonló készülék 3-4000 Ft és működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

Az AliExpressen egy hasonló készülék 3-4000 Ft és működik.