Foreo

Ár:   38 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   foreo, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 18.

Ár:   38 900 Ft
Lelőhely:   foreo, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Kíméletes és hatékony, ultrahigiénikus szilikonból készült, a szemkörnyékre ergonómikuasn illeszkedő masszírozó eszköz a szem környékén jelentkező puffadtság, apró ráncok kezelésére, a szemkörnyékápoló, szérum hatékonyabb bejuttatásához a bőrbe.

TekiLala

2021. február 8.

Már pár nap alatt látszódik az eredmény, halványodik a szem alatti karika. Nagyon kellemes mind két masszázs funkció. Kicsit azt sajnálom, hogy nincsenek benne előre beprogramozott funkciók, mint pl a Lunánál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

andrea7575

2019. szeptember 20.

A szemem iszonyatosan vizesedik, főleg nyáron a nagy melegben, ilyenkor nagy segítségemre van ez a kütyü. Szeretem a ránctalaníó krémet is bemasszírozni vele. Kellemes érzés a használata,próbálom minden nap legalább egyszer használni, többé kevésbé sikerül is. A szem körüli ráncaim halványodtak kb 2 hónap elteltével vettem észre a változást. Tudom ajánlani

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

norinaanna93

2019. szeptember 20.

Mivel nálam már több másik Foreo termék is bizonyított, így mindenféle kétség nélkül vásároltam meg ezt a masszázs gépet anyukámnak(50) karácsonyra. Az ára kifejezetten barátságos, ha belegondolok, hogy a kozmetikusunk 5 ezer forintért masszírozza meg édesanyám arcát. Ezzel a készülékkel tulajdonképpen minden nap akár többször is kezelheti a szeme alatti jelentkező párnácskákat. A változás nem mondanám, hogy azonnal, de szemmel látható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

katadezso

2019. január 28.

Nagyon elégedett vagyok vele :) A szemem körül lévő ráncok már néhány nap elteltével halványodtak. Nagyon erősen sötét karikás a szemem, abban még nem igazán vettem észre változást, de érzem, hogy javítja a kerinngést a szemem alatt amikor használom a készüléket (reggel és este). Mielőtt megvettem tartottam tőle, hogy nem fogom rendszeresen használni (mivel elég lusta vagyok :) ), de annyira jó érzés ez a szem alatti masszázs, hogy egyetlen nap sem hagynám ki :) Aki a vásárlásán gondolkodik, nyugodtan beruházhat rá, szerintem érdemes megvenni :) Pár hét múlva a karikáimról is beszámolok :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.