Foreo

Ár:   32 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 18.

Ár:   32 900 Ft
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A ISSA fogkefe étezik gyerek változatban is, a nyelén praktikus kijelzővel, amin egy mosolygó/szomorú fej jelzi a napi 2 percig tartó fogmosás abszolválását, vagy annak elbliccelését. Orvosi minőségű szilikonból készül, a fejek 1 évig használhatóak, kétféle pótfej rendelhető hozzá a cég honlapján.

floravar

2019. szeptember 20.

Én magam is ezt a fogkefét hanszáltam már 1 éve, mikor megvettem a fiamnak. Ő is megszerette, élvezi a fogmosást, nem csak a kezdetek kezdetén volt lelkes, hanem folyamatosan. Az akksit még nem kellett tölteni, a fogkefe jelez a fogmosás végénél, így szerencsére nem vita tárgya, hogy mennyi ideig is tart ez a folyamat :D Tisztítás könnyű és a zuhany alatt vagy a kádban is használható, hiszen 100% vízálló. Nálunk szuperül bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.