Foreo

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PetraD96, Módosítva: 2019. december 10.

Ár:   14 990 Ft
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A praktikus FOREO Issa™ Play szónikus fogkefe a szónikus rezgés elvén működik, aminek köszönhetően gyengéd, mégis hatékony mozgás és cirkuláció jön létre.

• megakadályozza a fogkőképződést és a fogszuvasodás kialakulását
  • nem irritálja az érzékeny fogakat és fogínyt

Ár: 12.000 , Eladó: miko02
Állapot: Új, csak kibontottam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, előreutalás után foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BiroAlexandra

2021. szeptember 3.

Ma megérkezett a kis cuki fogkefe.
Sok review-t elolvastam, néztem YouTube videókat, és 60-40%ban inkább rosszat olvastam róla. Főként, hogy egy két hét után egyáltalán nem lehet bekapcsolni.

De a konklúzió mindenhol az, hogy bár szériahibás, de akinek nagyon érzékeny, gyulladt az ínye, nekik jó lesz.

Nekem borzasztóan tud vérezni, most egy helyen gyulladt is, úgyhogy kipróbálom.
Első vélemény: klasszisokkal tisztábbnak érzem a fogaim felületét, alaposanban tisztít. Nem rezeg/pulzál zavaróan, nem kell ráharapni, akkor nem rázza szét az ember agyát.

UPDATE: már kb egy hónapja használom, és továbbra is teljesen meg vagyok elégedve.
nem állt le, még mindig nagyon alaposnak érzem, úgyhogy nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Ma megérkezett a kis cuki fogkefe.

Nekem borzasztóan tud vérezni, most egy helyen gyulladt is, úgyhogy kipróbálom.

nem állt le, még mindig nagyon alaposnak érzem, úgyhogy nekem bevált.

Kommentelo

2020. január 19.

Legszuperebb fogkefe!!! Nem egy szimpla elektromos fogkefe, ez tényleg mindent eltávolít. + extra halk!
Imádom!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Imádom!!!!