Foreo

Ár:   67 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   67 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Szonikus arctisztító eszköz, szilikon fejjel, 4 bőrtípusra (zsíros, normál, érzékeny, kombinált) kialakított speciális formában érhető el. A tisztítás intenzitása 8 fokozatban állítható be rajta, USB csatlakozóval tölthető, 6 hónapig működik egy feltöltéssel. A szilikon bevonat higiénikusan tisztítható, cserélni nem kell. Arctisztításon kívül armasszázshoz is használható. A sörtés oldal arctisztításra, a bordázott kialakítású oldala arcmasszírozásra való.

jirka

2020. január 15.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
2 éve használom.
Két év alatt a készülék kicsit bemattult, és a nyomógombnál fellevegősödött a borítás (sosem állt vízben), ettől függetlenül úgy működik, mint új korábban. Kedves baktériumok biztos laknak rajta - alapos tisztítás ellenére is - de úgy tűnik barátságban vagyunk, legalábbis nem ártanak nekem.
Megérte? Nekem határozottan is. Mindennap használom.

2019. január 11.
1 éve használom. A Sensitive 2-t használom, és ha a közel 68.000 Ft-os árát tekintem, az 12 hónapra visszabontva még így is kb. 5600 Ft/hó.
A vásárlásnál láttam, hogy nekem ez lesz a legmegfelelőbb - érzékeny, rozaceás arcbőröm van - mert a Luna sensitive 2-nek legapróbbak és puhábbak a sörtéi.
10 pontban szedtem össze a tapasztalataimat a készülékkel kapcsolatban:
1. Regisztáció a Foreo oldalon: magam is bebénultam a számokkal, így online segítséget kértem az ügyfélszolgálattól, akik gyorsak voltak, maximálisan elégedett voltam velük, mellyel megerősítették bennem azt a bizalmat, hogy ha szervízelnem is kell, lesz rá hatékony megoldás.
2. Sérülés: Egyszer leejtettem kőpadlóra, semmi baja nem lett, a szilikon réteg jól védte.
3. Külső borítás, tüskék, forma: Puha szilikon réteg fedi, apró, puha tüskékkkel. A tüskék alakja egyenletes, sűrű alakban vonják be a fejet. A tojásdad (kicsit csúcsos) alak lehetővé teszi, hogy a szem, szemöldök, áll alatti rész is elérhetővé váljon.
4. Használat: A 4-es, közepes fokozaton használom, ezt csak a gomb nyomkodásának számolássával lehet meghatározni, sajnos, semmi nem jelzi a fokazatváltást, a magasabb fokozatok nekem erősek voltak. Az első 2 hónapban reggel és este használtam, kb. 2 percig. 3 perccel is próbálkoztam, de az már nem esett jól a bőrömnek. Két hónap után kikopott a reggel arctisztításból (nem a Luna hibájából), csak este használom. A 15 másodpecenkénti váltások lehetővé teszik, hogy az arc - beleértve a nyaki részt - mindenhol a Luna tüskéi alá kerüljenek.
5. Tisztítóerő és hatás: Gyönyörűen - szinte, mint a gyalu - oldotta le a mikro (szinte láthatatlan) elhalt bőrrészeket az arcomról. Többször teszteltem, hogy milyen, ha színezett terméket nem vele mosok le, csak simán kézzel, nos a különbség olyannyira látványos volt - mindig fehér arctisztító kendőt használok - hogy ki nem hagynám az esti arctisztításból. Az elmúlt egy évben nekem az olajbalzsamokkal vált be a leginkább. A balzsamokat közvetlenül az arcbőrbe masszírozom, majd megnedvesítem a Lunát, és átmasszírozom vele az arcomat. Persze ez ízlés kérdése.
6. Masszírozó oldal: Eleinte igyekeztem az árát kihasználni e készüléknek, így az arctisztítás után fordítottam és a masszírozos részét zümmögtettem 2 percig. Eme "fordítást" elhagytam, mert szerintem a tüskés oldal ugyanezt csinálja a rezgéssel és vibrációval, így aztán részemről az csak egy dekorációs elem maradt.
7. Tisztítás: Használat után folyékony kézmosó szappannal átmosom, száraz törülközővel áttörlöm.
8. Töltés: A 8. hónapnál, bekapcsoláskor a fény elkezdett pulzálni és 10 másodpercenként leállt. Másfél óra alatt töltődött fel.
9. Hordozhatóság: A mellékelt szürke, puha tokjában tartom utazásaim során, melyeken kül-és belföldön mindig elkísért, repülőre felvihető.
10. Megérte? Nekem határozattan is. Minden este örömmel használom, mert tudom milyen vele az arctisztítás: hatékony, kíméletes, gyors, megbizható. Bőrápolásomban kulcselem a bőrtisztítás, a Lunával az elmúlt egy évben határozottan is sokat tettem a bőröm állapotának javításában.
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 15.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
2 éve használom.
Megérte? Nekem határozottan is. Mindennap használom.

2019. január 11.
10 pontban szedtem össze a tapasztalataimat a készülékkel kapcsolatban:
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

Annamary7

2019. október 24.

Akciósan vettem a kombinált bőrre való Luna 2-t, nagyon szeretem, szuper puha lesz a bőröm tőle tisztítás után, a ránctalanító funkció pedig már csak hab a tortán :) Igaz az ára még akciósan sem túl baráti, de 1 év használat után azt mondom, hogy megérte a befektetés, bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Asianlover

2019. május 1.

Betalált a promóciós cikk, mehet a bonus a KM-es hölgyeknek... én is adtam egy esélyt a Foreonak. Még tél elején kezdtem el használni egy konjac szivacsot, amivel nagyon elégedett voltam, de gondoltam, megversenyeztetem valami professzionálisabbal.
Lila, érzékeny bőrre való arctisztítót választottam viszonylag kellemes áron a neten.
Extrém simára tisztítja a bőröm, a mitesszerekre nagyon is hajlamos T-vonalamnak szuper (amióta használom a gépet, talán egyszer álltam neki itthon nyomkodni). Nem igényli minden nap a bőröm (főleg nem kétszer), így most az a rutin, hogy kétnaponta, heti 2 este használom (a harmadik alkalom az Adrienne Feller szeánszé). Lehet, hogy a keményebb fényvédőzős időszakban majd átváltok a napi használtra, mert akkor érezhetően jobban eltömődtek eddig a pórusaim.
Szintén mellette szól, hogy a szivacsozásnál jóval higiénikusabb.
Egyedül a masszírozás funkciót érzem kamunak, valahogy nekem nem áll kézre az egész. Amíg tisztító funkcióban van, addig viszi alatta az arclemosó krém, de miután ezt lemosom, nekem egyáltalán nem komfortos, ahogy a még nedves arcomon csikorog a kis pulzálás. Ezt a funkciót nem is használom ezért.
Szerintem érdemes rá benevezni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Szintén mellette szól, hogy a szivacsozásnál jóval higiénikusabb.
Szerintem érdemes rá benevezni!

Petraaa19

2019. április 6.

Teljes mértékben megéri az árát!
4 hónapja használom az érzékeny bőrömre azóta elmúltak a pattanásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Teljes mértékben megéri az árát!
4 hónapja használom az érzékeny bőrömre azóta elmúltak a pattanásaim.

Cseniko

2019. március 10.

Két hete vagyok boldog tulajdonosa a normál bőrre való Luna 2-mnek és már most ki merem jelenteni, hogy legjobb döntésem volt ez a beruházás! 🤗
A hivatalos oldalról rendeltem kihasználva a 20%-os akciót.
Mindenképp ezt a típust szerettem volna:
-a masszázs oldal miatt,
-nem kell elemet cserélgetni és egy töltéssel fél évet kibír,
-elég nagy, de nem túl nagy, így alaposan és kényelmesen tudok arcot tisztítani.

Az első 5 fokozatot próbáltam a 8-ból, 5 felett nekem már túl erős lenne.
Minden reggel Omorovicza habzó arctisztítójával használom és szupertiszta-szuperpuha bőr az eredmény!🤩(Ezzel amúgy nem habzik fel, hamarosan kipróbálom az Image Ormedic-emmel, mert az inkább zselés állagú.)
Este ha nem sminkeltem csak tonikkal tisztítok, akkor őt kihagyom, ha nagyobb tisztítást tartok őt is bevetem.
Esti hidratálás után használom az arcmasszázs funkciót és az is szuper, a krémek, szérumok is jobban beszívódnak.
Könnyen tisztán tartható, abszolút higiénikus és még a párom is használja egyszer-egyszer.

Jó szívvel ajánlom!☺️

Up.: Màsodik hónapnál járok, kicsit ellustultam és a masszázs oldalt már csak alkalomszerűen használom hidratáláskor.
Viszont kipróbáltam 3 különböző arctisztítóval is és valóban a zselés állagúakkal a legkellemesebb a használata.
Összességében azt mondom megéri szónikus arctisztítót venni, megéri a Foreo-t választani, de elég lett volna egy egyel olcsóbb kategória is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

A hivatalos oldalról rendeltem kihasználva a 20%-os akciót.
Mindenképp ezt a típust szerettem volna:
-a masszázs oldal miatt,
-nem kell elemet cserélgetni és egy töltéssel fél évet kibír,

Az első 5 fokozatot próbáltam a 8-ból, 5 felett nekem már túl erős lenne.

Jó szívvel ajánlom!☺️

zsuzzzsi

2019. január 23.

Nagyjából egy hónapja használom, akciósan tettem rá szert, az eredeti árát nem fizettem volna ki érte, és még ezt is csak fogszívással. Előtte kipróbáltam egy noname verziót ebből a szilikonos arctisztítóból, ami hatásában szuper volt, de bosszantottak a részletek, (folyton újra kellett tölteni, nem volt állítható a rezgési erősség, időnként magától bekapcsolt) így aztán beruháztam erre amikor jó áron be tudtam szerezni. A hatása ennek is szuper, nincsenek bosszantó részletek, teszi a dolgát. Mivel én havonta elhasználtam egy 4-5 e Ft-os arcradírt, ezért számomra anyagilag is jó befektetés volt, arcradírt többet nem kell vennem, és a bőröm puhább és hidratáltabb mint valaha, a krémeket csak úgy cuppantja be. Az Anti-Aging funkció amiatt esett erre a választásom, de nem igazán használom azt a részét a terméknek, egy egyszerűbb verzió is megtette volna. Ha most választanék, akkor egy kisebb terméket vásárolnék, mert a tisztító felület nagysága megegyezik az egyszerűbb készülékekével, viszont ez nagyobb, utazáshoz kényelmesebb egy kisebb szerkezet. Habzó arctisztítóval használom reggel és este is, kellemes érzés a bőrömnek, felszabadul utána. 12 erősséggel tud vibrálni, én a 4-es körül szoktam használni, a 12-es erősség a tömést is kirázza a fogamból. A mitesszereim mintha halványodtak volna, a bőrképem szebb amióta használom, és a krémek is jobban fel tudnak szívódni.
Jó dolog egy ilyen arctisztító készülék, egy csodaszer - de egy erősen túlárazott csodaszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

tamara23

2019. január 10.

Hosszú időn keresztül szemezgettem a termékkel, végül egy akció keretében sikerült beszereznem. Az ára valóban nem túl baráti, de ha hosszútávú befektetésként tekintünk rá, akkor szerintem mindenképp megéri!

Több mint fél éve használom és azóta csak egyszer kellett feltöltenem mindennapi használat mellett. Nagyon jól megtisztítja az arcbőrömet, teljesen leszedi a sminket egy habosodó arclemosó gél együttes használatával. Minden használat után nagyon puha lesz az arcbőröm és az utána felvitt krémek is nagyon gyorsan felszívódnak.

Nekem nagyon bevált ez a termék és mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Nekem nagyon bevált ez a termék és mindenkinek csak ajánlani tudom!

Eszter a panda

2018. december 24.

Kb 1,5 honapja hasznalom es azt kell mondjam, reg nem volt ilyen jo allapotban az arcborom!
En az USA-ban vettem a Sephoraban Blackfriday akcio kereteben. Igy is zsebbenyulos volt, de nagyon nem bantam meg. En hasznalom az antiaging oldalat is megelozeskeppen. Miutan megtisztitottam az arcom vele, felteszem a szokasos szerumaimat es az antiaging funkcioval a kritikus reszeken “berezgetem” a hatoanyagokat. Egyelore hatasosnak tunik, feltolti az egyik kis makacs rancocskamat a szam folott.
Tenyleg nagyon szep a borom, amiota ezt hasznalom, a porusaim is finomabbak lettek. Nyilvan a hormonalis pattanasok azert elo-elo bukkannak es a nagyobb miteszereket se fogja eltuntetni, de nem is erre valo. En joszivvel ajanlom, ez egy hosszutavu befektetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

csocsika92

2018. november 15.

Az agresszív internetes kampányok engem is utolértek...már egy éve szemeztem ezzel a termékkel,és az őszi Glamour napokon kihasználva az akciót, beszereztem a kombinált bőrre való, kék színű változatát. Azért ezt a terméket választottam a sok opció közül, mert hosszú távra tervezek vele, és meggyőzött az anti-ageing funkciója annak ellenére, hogy bárkinél láttam/olvastam nem igazán használta ki. Az arctisztító része szerintem mindegyik Foreo terméknek megegyezik, bár a sörték mérete sokszor különböző, az biztos, hogy arctisztító hatása szuper. Sminklemosásra és agyagos arctisztítókkal történő lemosásra nem ajánlott használni, így én már a micellás vízzel megtisztított arcomra használom egy arclemosó tejjel. A szónikus tisztítás eredményesnek tűnik, bár nekem volt egy kézi (avonos) tisztítóm is, ami pár száz forintért szintén jól megtisztított érzést adott, de ennél azért érződik, hogy hatékonyabb. Kevesebb az orrom körüli mitesszer, puha a bőröm, könnyebben és hamarabb szívja magába az arcápoló olajokat is, és nem fénylik úgy a homlokom sem. Reggel és este is használom, ahogy ajánlották az online elérhető használati útmutatóban. Az anti-ageing részét is naponta kétszer használom, kellemes érzés vele masszírozni az arcomat. Még nincsenek mély ráncaim, remélem ezek után nem is lesznek! :D A termék regisztrálása egyszerű volt, a regisztráció után pedig a Foreo ad valamennyi kedvezményt, amit fél évig lehet felhasználni. Magyarországra viszont csak 14 vagy 16 ezer fölötti vásárlás esetén ingyenes a szállítás, szóval ha ki akarod használni a kedvezményt, akkor azért kicsit még rá kell költeni... Egy mini USB töltővel lehet 1 óra alatt teljesen feltölteni. Jár még hozzá egy kis szütyő, amibe belefér a Luna 2, és így az is megoldott, hogyan viszed magaddal utazásra. ;) Ez egy komolyabb készülék, mint a Luna Mini 2, itt már tisztában kell lenni a bőrtípusoddal, de ha a 30 felé közeledsz (vagy már el is hagytad), akkor inkább ezt vedd meg, mint a kistestvért. Azért kap négy csillagot, mert az ára elég borsos, plusz azt közel egy hónapnyi használat után sem tudom megmondani, hogy az anti-ageing mennyire eredményes, de reméljük a legjobbakat! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

mókincs

2017. szeptember 28.

Akartam egy arctisztító készüléket, de mindig úgy voltam vele, mint a kapszulás kávéfőzőkkel (maga a készülék ha nem is nagyon drága, hozzá a kefe/kapszula már igencsak költséges...)
Szóval elsősorban az tetszett meg benne, hogy egyszerűen megveszed a készüléket és kb. örök életig használhatod - ha szerencséd van...

A rózsaszínű, normál bőrre valót választottam, mikor a Douglass webshopnál épp egy szuper akció volt, -20% + hozzájött a -5% törzsvásárlói is, így kb. 53 eFt-ért sikerült hozzájutnom.
Ugye regisztrálni kell a foreo hivatalos honlapján, ami elsőkörben nem sikerült. Felvettem a kapcsolatot a mo-i Douglassal (mégiscsak velük álltam szerződéses kapcsolatban), segítőkészek voltak abban a tekintetben, hogy megérdeklődték a kinti foreosoknál, hogy oda kell írnom. 2 kör e-mail váltás után sikerült is egy kinti foreos csajnak regisztrálni a készülékemet, hurrá!! De ekkor elgondolkodtam azon, mi lesz ha 2 éven belül (eddig tart a gyári gari) meghibásodik a készülék. Ki kell küldenem Svédországba, vagy akárhova? - míg pl. egy Braunnak vagy Philipsnek van mo-i szervize. Szóval csak reménykedhetek, hogy nem hibásodik meg...

Maga a készülék tényleg klassz, több videót is megnézem a használatával kapcsolatban.
Nagyjából közepes erősségen használom mosdókenőccsel. 1 perc alatt végzek is vele. A tüskés részét használom, a "hullámos" anti-aging oldalát 1x próbáltam, valahogy arra még nem kaptam rá.
Lemosás után puha az arcom, úgy gondolom picit hámlaszt is (elhalt hámsejteket távolítja el??).
Az orromon tágabbak a pórusaim, de mintha azok is kisebbek lennének mióta használom, hogy ettől vagy a BHA-tól, most nem tudnám megmondani.

Egyszóval nem bántam meg, hogy megvettem, de így utólag visszagondolva tudnék élni nélküle. Egy erős 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.