Foreo

Ár:   £69   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. június 1.

Ár:   £69
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Szilikon borítású vibrációs elektromos arctisztító eszköz. 1 töltéssel 30 használatot bír. Mérete miatt utazáshoz ideális. 4 színben, négyféle bőrtípusra tervezett szilikonos sörtékkel (zsíros, kombinált, normál, érzékeny) kapható.

floram94

2019. szeptember 23.

1 hónapja használom és már nem tudnám elhagyni, a hétvégén elutaztam és véletlenül otthonmaradt a készülékem, borzasztóan hiányzott és idegesített, hogy csak kézzel tudtam megtisztítani az arcom, nem éreztem igazán tisztának a bőröm. Lehet nincs összefüggésben, de 3 pattanás is jelentkezett az homlokomon azonnal. Mióta hazaértem , még csak 3szor használtam, de már most sokkal jobb a bőröm állapota és remélem hamarosan a pattanásoktól is ismét megszabadulok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

martaamania

2019. szeptember 20.

kb, 1 éve vásároltam, nagyon elégedett voltam vele, de azt gondoltam talán még nagyobb eredményt érek el az egyel nagyobb készülékkel , így váltottam, a LUNA GO-t alaposan megtisztíttoma és a nővéremnek adtam tovább, ő azóta is hanszálja és ő is elégedett vele. Naponta kétszer (reggel-este) használom és már részévé vált a rutinomnak, nem hagynám ki semmi pénzért. 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Eszti111

2019. július 26.

Teljesen puha lesz tőle az arcom, kár hogy ezen nem lehet állítani az intenzítást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

norsesz

2019. március 10.

Megdöbbenve olvasom a lelkendező véleményeket a Foreo termékekről, és nem nagyon értem. Én 2 éve vettem a sajátomat, Go sensitive (lila) verziót, de igazából azon kívül, hogy kellemes érzés masszírozni vele az arcom, semmi mást nem csinál. Az elején lekesen használtam pár hétig, aztán visszapakoltam a dobozába, mert nekem semmi pluszt nem adott, csak több idő volt az arclemosás. Szerintem majd felrakom eladásra, hátha másnak jobban beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

fokidora

2018. július 20.

2 hete sikerült beszereznem akciósan, már régóta szemeztem a Foreo termékcsaláddal de sosem éreztem kéztetést 50-60 ezreket kiadni érte így láthatalanban.. Így a Luna Go melett döntöttem. Megkell mondanom nagyon szeretem!! Előszőr nagyon picinek tűnt de végülis pont jó utazáshoz és kifejezetten hasznos is, nagyon egyszerűen müködik. Hihetetlen sima lesz tőle az arcom és semmi szennyeződést nem hagyott. A dizájn meg hát baromi cuki ^^ Volt már előtte pár arctisztitó készülékem de egyikse nyujtott ilyen kellemes érzést az arcomon. Én személyszerint örülök,hogy beszereztem! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.