Foreo

Ár:   45 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 18.

Ár:   45 999 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Szonikus arctisztító eszköz, minden bőrtípusra, szilikon fejjel, 8 állítható fokozattal. Szilikon bevonatat praktikus, cserélni nem kell, higiénikusan tisztítható, érzékeny bőrhöz is kíméletes. USB csatlakozón keresztül tölthető, 6 havonta igényel feltöltést.

Ár: 30000 , Eladó: Karolin
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel Szombathelyen lehetséges. Postázni is tudom.
Ár: 10500Ft , Eladó: szilvi0624
Állapot: Új , Helyszín: Balatonfőkajár, fizetés: Szállítást vevő fizeti előre utalásnál kb 1500ft ,utánvét 2500 ft postán maradó 1200ft
MaFa

2019. március 20.

Még most sem tudom eldönteni, hogy a készülék túl erős a bőrömnek vagy a tisztító amit használok. Eleinte pár hétig nagyon szép volt tőle a bőröm egy Eucerines gél tisztítót használtam, amitől hetekkel később az arcom kiszáradt és piros pattanás szerű foltok jelentek meg. Hetekig nem használtam sem a készüléket sem az arctisztítót végül rendbe jött nagy nehezen a bőröm. Beszereztem egy tejes arclemosót gondolván, hogy ezzel majd jó lesz. Egy hét után szintén ugyan ott kiszáradt az arcom és most megint nem használom sem a terméket sem az arctisztítót. Most igazából nem tudom eldönteni, hogy a készülék túl intenzív a bőrömnek vagy az arclemosókkal van a baj. Én a készülékre gyanakszom, de még kipróbálok minden lehetséges variációt.

MaFa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

laruci

2019. március 19.

Nagyon sok pozitiv poszt, komment, video hatására ma én is megvettem. Nagyon féltem, hogy valóban olyan jó. Túl drága ahhoz, hogy "megunjam". Hát azt kell mondjam igy első használat után is, hogy szupeeeer. Nekem nagyon zsiros a bőröm. Sokszor alig lehet jól lemosnom a sminket is. Szerintem ennek hatására is van egy csomo pattanásom. Sajnos nagyon hajlamos vagyok a miteszerre is. Már most az első alkalomnál is érezhető a javulás. Nagyon puah és sima a bőröm is. Utoljára akkor volt ilyen mikor arcradiroztam. Azok olyan hamar elfogynak és nem is lehet minden nap használni. Mindig vártam mikor lehet ujra, mert akkor olyan volt a bőröm mint a baba popoja :) Én nagyon nem bántam meg, és tényleg csak ugyan azt tudom ondani mint a többiek. Ez nekünk csajoknak jár :-)

laruci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

soproniviri

2019. március 7.

Én enélkül már nem utazom sehova :) Az elején sokat gondolkodtam a borsos ára miatt, de abszolút megérte. Előtte kefés arctisztítóm volt, az is már sokat javított a bőrömön, de azt kétnaponta használtam, mert érezhetően túl durván tisztított. A foreot napi 1x este használom egy Vichy géles habzó arctisztítóval. A keféhez képest a bőröm nem javult még tökéletesebbre, de előnye, hogy nem kell cserélni a kefét, ami azért ha valaki akár csak alapozót használ, eléggé elkoszolódik, bárhova magaddal viheted és az akkuja tényleg verhetetlen, fél éve van meg, és még nem kellett tölteni. Én a gélt magára a gépre szoktam rátenni és azzal oszlatom el az arcomon. Eleinte fura volt, hogy az arctisztító nem habzik annyira, mint a kefés tisztítóval, aztán rájöttem, hogy az orrom és az arcom közti szögletben fel tudom habosítani a gélt ezzel is. Szinte csak a véknyabb sörtéket használom.

soproniviri
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Martu0508

2019. február 9.

A párom unszolására vettem meg ezt a kèszülèket ès annak ellenère, hogy felesleges pènzkidobásnak gondoltam, nagyon megszerettem. Annak ellenère, hogy nincs tùl sok bőrhibám, látványosan javìtott a bőröm állapotán. A mitteszereim láthatòsága minimális, a göbjeim
elkezdtek kifordulni, amiòta használom, kevesebb a pattanásom is, pedig egy olcsòbb (Alverde iszapos-zöld teás) lemosòval használom.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

kariw3

2019. január 4.

A nyáron megrendeltem az ebayről a foreo luna másolatát, szépen tisztította az arcom, érezhetően simább volt a bőröm, mint előtte. Karácsony körül a honlapon 25% kedvezmény volt a mini 2-re, szóval úgy éreztem, eljött az én időm, ideje berendelni az eredetit. Hát ég és föld a különbség :) az eredeti anyaga jóval puhább, a sörtéi hosszabbak, a pulzálása is intenzívebb. Nem volt olcsó, de nem bántam meg, a bőröm most olyan puha, mint a 8 hónapos lányomé :D mindenkinek ajánlom, legjobb befektetés volt.

kariw3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

SweetCaroline

2019. január 1.

Sokáig szemeztem vele és karácsony előtt pont le volt árazva, úgyhogy megvettem. Nem gondoltam volna, hogy ilyen rövid idő alatt látványosan szebb lesz tőle a bőröm, de már 2-3 nap után látszott a hatása. A bőröm puha és egyenletes. Azóta a férjem is néha kölcsönveszi :D

SweetCaroline
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

SchmitterBettina

2018. december 17.

Akció keretein belül vettem egész jó áron még az év elején. Minden blogger, vlogger, YouTube r ezt nyomta orrba szájba. Én egy kicsit túl árazottnak tartom, a géles lemosómmal használom esténként, végig nyomom az időt. Szépen tisztít, de nálam ennyi, tág pórusaim vannak, azzal nem csinál semmit, kisebbek nem lettek igaz én nem is várom el tőle . Egy jó kis ár tisztító készülék, nagyszerű marketingel. 1 év alatt 1szer kellett töltenem.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Ditti79

2018. december 17.

Nagyon sokat gondolkodtam rajta,hogy megvegyem-e és ha igen,akkor melyiket...stb.A Play plus-on gondolkodtam,de a Notino téli dobozában benne volt a sima play változat és amikor megláttam,hogy az mennyivel kisebb ehhez képest,akkor döntöttem úgy,hogy a Luna Mini 2 lesz a nyerő.Egy hete használom még csak,de már most csodát tett a bőrömmel.A pórusaim láthatóan kisebbek,a mitesszerek száma is drasztikusan csökkent,ami van,azt is pikk-pakk el lehet tüntetni "házilag".Általában nem bírom ki,hogy csak egy percig használjam,és inkább csak esténként szoktam,de már így is csodát művelt.Úgyhogy akinek problémásabb az arcbőre és gondolkodik rajta,hogy beruházzon-e rá,annak mindenképpen ajánlom!

Ditti79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

estokani

2018. november 26.

Hihetetlenül jól tisztít. A full sminket is pikkpakk leszedi és a vattakorong utána makulátlanul tiszta marad. Nagyon boldog vagyok, hogy sokkal kevesebb szemetet termelek sminklemosás címén! Puha, tiszta bőr az eredmény, és az orromnál lévő egyébként nagyon nehezen kordában tartható miteszerek száma drasztikusan lecsökkent, mióta ezt használom.

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

nellik

2018. november 9.

Sokáig gondolkoztam, hogy megvegyem-e, mert elég húzós az ára. Végül Glamour napom megvettem és azóta használom.
Azt kell hogy mondjam, sokkal egészségesebb, üdébb a bőröm. Olyan tisztának érzem a bőröm utána, mint semmi mástól.
Kiehl’s-es habzó arclemosót használok hozzá.

nellik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Kiehl’s-es habzó arclemosót használok hozzá.