Foreo

Ár:   45 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2019. június 5.

Ár:   45 999 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Szonikus arctisztító eszköz, minden bőrtípusra, szilikon fejjel, 8 állítható fokozattal. Szilikon bevonata praktikus, cserélni nem kell, higiénikusan tisztítható, érzékeny bőrhöz is kíméletes. USB csatlakozón keresztül tölthető, 6 havonta igényel feltöltést.

Ár: 30000 , Eladó: cseppcsaj00
Állapot: 2-szer próbált , Helyszín: Eger, fizetés: Utalás után tudom foxon küldeni, vagy postán, illetve Egerben személyesen átvehető.
Ár: 25000 , Eladó: Rami98
Állapot: 2-3 alkalommal próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --

flohar

2021. május 7.

Nagyon szeretem, sokkal hatékonyabb az arctisztítás vele, mint simán kézzel. A kis egy perces masszírozás nagyon jólesik és tényleg iszonyú puha bőrt hagy maga után. Mindennapos használat mellett is simán kibír akár 6 hónapot töltés nélkül. Hasznos, hogy utazáshoz le lehet zárni, így nem tud véletlen bekapcsolni a táskában – heti rendszerességgel viszem magammal hosszabb-rövidebb utakra, így nekem ez is plusz pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 7.

Regi23

2021. május 4.

Majdnem egy éve használom rendszeresen, főleg este szeretem használni. Először kicsit tartottam tőle, hogy túl agresszíven fog tisztítani de abszolút nem. Nagyon kellemes, jól tisztit, nagyon sok lemosóval jól működik. Nagyon puha lesz utána a bőröm, alaposan megtisztítja. Az időzítő miatt figyelek rá, hogy tényleg egy percig mossam az arcomat, és az is nagyon jó benne, hogy rezgéssel jelzi, hogy jöhet a következő rész az arcomon.
Finoman tisztit, nem durva érzés a bőrön, olyan mint egy kis rövid kozmetikai kezelés. Nagyon ritkán kell tölteni, én eddig kétszer vagy háromszor töltöttem csak fel, sokáig bírja az akksi. Könnyű szállítani, kis helyet foglal, ami nekem szinten pozitívum.
Szerintem nagyon megéri beruházni rá, mert tényleg új szintre emeli az arctisztítást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

hdia

2021. március 15.

Kellemes használni, biztos hogy ez is szerepet játszik a sokkal szebb bőrképemben, viszont az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Amiel

2021. január 30.

Nagyon régóta nézegettem már a Foreot, de sokáig úgy voltam vele, hogy csak nagy a hype körülötte, de biztosan nem ér meg ennyi pénzt..
Végül rászántam magam (Angliából rendeltem a Currentbody oldaláról, ~27 ezerért).
Nos, az van, hogy WOOOOW! Nem hittem el, hogy tényleg lehet ennyire puha bababőröm még.
Amiről eddig azt hittem, hogy tiszta az arcom, hát tuti nem volt az. Megdöbbentő már első használat után is a különbség.
Ugyanazzal a géles tisztítóval használom, amivel előtte is tisztítottam az arcom,de ég és föld a különbség.
Mindenképpen megérte az árát, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

Mindenképpen megérte az árát, imádom!

sparksy

2021. január 17.

Szülinapomra kaptam, de én választottam még, amikor január elején 30k-ra le volt akciózva.
Ma használtam első alkalommal, nagyjából 2 percig és teljesen meglepődtem, rendszeresen hámlasztok AHA-val és BHA-val is, de ettől döbbenetesen puha lett az arcom. Bár elsődlegesen arra vettem, mert a mindennapi rezegteteés segíti a sebgyógyulást, de ez a puhaság nem elhanyagolható +.
Nem gondoltam, hogy ennyire megtetszik, nagyon Foreo ellenes voltam, de meg tudom érteni azokat, akik egyszer kipróbálják és nem tudnak lemondani róla.
Nagyon jól működött CeraVe Foaminggal. Jövök majd updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

Nagyon jól működött CeraVe Foaminggal. Jövök majd updatelni.

Missglamorazzi

2021. január 10.

Foreo.com oldalról rendeltem Black Friday akcióban, így brutál jó áron jutottam hozzá - ajánlom figyelni az oldalt, mert eredeti ára nagyon húzós . Már talán pár éve szemezgetek vele, nem igazán tudtam megér-e ennyi pénzt vagy újabb hype csak. Jelentem: teljesen megéri :)
Alig várom minden nap, hogy használhassam, nagyon puha utána a bőröm, és a krémek is jobban beszívódnak. Már nem mondanám olyan problémásnak a bőröm, mint régen, de szerintem azon is segített volna.
Update: Egy éve használom, nem bántam meg. Tényleg jó érzés használni, és ha hosszabb ideig kimarad, feltűnik, hogy ideje lenne elővenni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Berill23

2020. november 29.

A lányomnak vettem napi arctisztításhoz. Persze kipróbáltam és nagyon jó.
A lányom is elégedett vele,jól tisztítja az arcát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

A lányomnak vettem napi arctisztításhoz. Persze kipróbáltam és nagyon jó.
A lányom is elégedett vele,jól tisztítja az arcát.

Nessy

2020. szeptember 4.

Anyukámnak kértem egyet a nőnapi promócióban, és bár nagyon örült, főleg a gesztus miatt, de pár használat után megunta. Jó kis anya-lánya duo vagyunk, én a Fofommal jártam így, egyszerűen nem épült be a rutinomba.

A lényeg: nálam kötött ki a kütyü és ez egy sokkal kiforrottabb termék mint a Fofo.

Nekem sokkal jobban kézre áll a forma és szerencsére nincs elemző app, ami mögött amúgy sincs valós funkció.
Gyönyörűen tisztít, de szerintem ebben minden Luna jó. Puha, sima, ragyogó lesz tőle az arcom, és bár sokszor próbálgatok új termékeket, alapvetően nem rossz a rutinom... ezen az alapos tiszítással tud még javítani a Foreo. Most épp Purito PH lemosóval használom, jól működnek együtt.

Örülök, hogy tölthető, sokkal könnyebb így mint csavarhúzóval elemet cserélni és még beázástól sem kell félni.

Miután kitapasztaltam a nekem megfelelő intenzitást (közepes), azóta nem állítgatom, de örülök a lehetőségnek.
Előfordult már, hogy a hátsó, durvább oldal is hasznos volt, így az is pluszpont.

Update: nyáron végig használtam, napi egyszer legalább, és most azért jöttem, hogy megadjam neki az 5. csillagot is. Sokkal tisztább, egyenletesebb a bőrképem, mióta használom. A rutinom szerves része lett, amit igyekszek minimalistán tartani, de azt is figyelembe venni, hogy mit kíván a bőröm és ennek megfelelően táplálni.
Mikor anya megkapta, feltöltötte, azóta nem kellett újra tölteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Mikor anya megkapta, feltöltötte, azóta nem kellett újra tölteni.

Momiji

2020. augusztus 11.

5 napja használom így már merek véleményt alkotni. Brutálisan jó. Elképesztő egyszerűen a hatása. Már első használat után hihetetlen puha lett az arcom, a bőrképem pedig tökéletesen ragyogó és egységes, ez azóta is tart. Reggel-este használom lelkiismeretesen minden nap, egyetlen 1 perc az egész. Nagyon megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Ginger14

2020. augusztus 9.

Sokat gondolkoztam a vásárláson, sok véleményt elolvastam, majd úgy gondoltam, hogy ennyien nem tévedhetek.
A Foreo 7. szülinapi akciójában vásároltam meg és egy cseppet sem bántam meg. Nagyon tetszik a hatás. Pihe-puhává varázsolja az arcom használat után, amely egész nap érezhető. Én a Vichy Normaderm Phytosolution arclemosójával együtt használom. Úgy érzem megérte az árát, mert hosszútávon leszünk jóbarátok. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.