Foreo

Ár:   45 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 18.

Ár:   45 999 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Szonikus arctisztító eszköz, minden bőrtípusra, szilikon fejjel, 8 állítható fokozattal. Szilikon bevonatat praktikus, cserélni nem kell, higiénikusan tisztítható, érzékeny bőrhöz is kíméletes. USB csatlakozón keresztül tölthető, 6 havonta igényel feltöltést.

Ár: 30000 , Eladó: Karolin
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel Szombathelyen lehetséges. Postázni is tudom.
Csipetke

2019. május 17.

Én magamnak sosem vettem volna meg. De nővérem meglepett vele a születésnapomra. Szóval több mint egy hónapja lelkes használója vagyok. Csak esténként használom, akkor van hozzá türelmem és akkor érzem, hogy szükségem van a használatára. Elég miteszeres az arcom egy részen. Szépen kezdenek eltünedezni. Mindig nagyon tisztának érzem az arcom használat után. Sosem volt még ilyen puha és letisztult az arcom mióta tinikoromban megjelent az elő pattanásom. Nem győzöm megköszönni tesómnak, hogy megvette nekem a legjobb szülinapi ajándék :) Igazi csajos színe van ennek a rózsaszínnek. Én még nem is töltöttem mióta meg van. Higiénikusnak tartom, a tisztán tartását is, nincs vele semmi gond. Tetszik, hogy nem használok el annyi vattát az arctisztításnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

annaklari

2019. május 17.

Szépen tisztít, de a tág pórusaimon nem változtatott. Könnyen tisztítható, ritkán kell tölteni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Vanda234

2019. május 17.

Fél éve szerettem volna hozzá jutni az ára miatt tartottam húzosnak de végül berúháztam rá..azt kell mondanom minden pénzt megérte
2 hét után nagyon jó állapotba van a bőröm puhább minden alkalom után tiszitábnak érzem a bőröm könnyen tisztitható

imádom 😍
megérte várni azt kell mondanom így utólag is
Most kicsit abba hagytam a használatát talán 1 hónapja ez meg is latszik az arcomon sajnos
szóval látszólagos tisztító eredményt értem el a használatával már le se merném tenni amilyen hibák lettek az arcomon nélküle katasztrófa viszont 1 hét alatt ki tisztítja
Szóval imádom és beruháznak rá minden esten

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

imádom 😍
megérte várni azt kell mondanom így utólag is
Szóval imádom és beruháznak rá minden esten

Ditti79

2019. május 17.

Update:Megvan már vagy fél éve és tényleg igyekszem minden nap legalább egyszer ezzel arcot mosni,leginkább esténként.Az eredmény:fél év alatt a brutál erős fedésű alapozómat BB és CC krémekre cseréltem.Én ennél többet nem vártam tőle,úgyhogy engem maximálisan meggyőzött.És jut eszembe!Még mindig az első feltöltéssel megy!

Nagyon sokat gondolkodtam rajta,hogy megvegyem-e és ha igen,akkor melyiket...stb.A Play plus-on gondolkodtam,de a Notino téli dobozában benne volt a sima play változat és amikor megláttam,hogy az mennyivel kisebb ehhez képest,akkor döntöttem úgy,hogy a Luna Mini 2 lesz a nyerő.Egy hete használom még csak,de már most csodát tett a bőrömmel.A pórusaim láthatóan kisebbek,a mitesszerek száma is drasztikusan csökkent,ami van,azt is pikk-pakk el lehet tüntetni "házilag".Általában nem bírom ki,hogy csak egy percig használjam,és inkább csak esténként szoktam,de már így is csodát művelt.Úgyhogy akinek problémásabb az arcbőre és gondolkodik rajta,hogy beruházzon-e rá,annak mindenképpen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

Babooca

2019. április 16.

Sok videó, lelkendező vélemény hatására, na meg, hogy a Foreo Fofo változat élőben megtapogatható bizonyos DM-ekben, sikerült elcsábulnom fél év után. Eddig úgy voltam vele, hogy nem kell nekem, jó lesz az epilátoromhoz kapott arckefe, a heti fizikai radírozás és a kezem, plusz az ára is rendesen visszatartott. De végül meggyőzött ez a kis masina. Még soha nem éreztem ennyire tisztának az arcbőrömet egy arcmosás után. Teljesen kompakt, jó kézbe fogni, a sörték puhák, nem karistolnak. A hátsó részével csínján kell bánni, először sikerült ledörzsölnöm vele a felhámot. Érdemes egy jól habzó, kíméletes arclemosó gélt választani hozzá. Később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

laruci

2019. április 12.

Nagyon sok pozitiv poszt, komment, video hatására ma én is megvettem. Nagyon féltem, hogy valóban olyan jó. Túl drága ahhoz, hogy "megunjam". Hát azt kell mondjam igy első használat után is, hogy szupeeeer. Nekem nagyon zsiros a bőröm. Sokszor alig lehet jól lemosnom a sminket is. Szerintem ennek hatására is van egy csomo pattanásom. Sajnos nagyon hajlamos vagyok a miteszerre is. Már most az első alkalomnál is érezhető a javulás. Nagyon puah és sima a bőröm is. Utoljára akkor volt ilyen mikor arcradiroztam. Azok olyan hamar elfogynak és nem is lehet minden nap használni. Mindig vártam mikor lehet ujra, mert akkor olyan volt a bőröm mint a baba popoja :) Én nem bántam meg, és tényleg csak ugyan azt tudom ondani mint a többiek. Ez nekünk csajoknak jár :-)

Eltelt azóta kb 2-2,5 hét mióta megvettem. Azt vettem észre hogy a hátulján lévő erősebb részt módjával kell használni. Volt mikor kicsit túlzásba vittem és érzékenyebb lett a bőröm. Oda figyelek hogy valóban csak orromnál, homlokon és államon használjam.
Szerelem azóta is töretlen a kis gépem iránt. Haha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Szerelem azóta is töretlen a kis gépem iránt. Haha.

hmliv

2019. március 27.

Hónapokig szemeztem vele, végül karácsonyi ajándékként kaptam meg, azóta töretlen a szerelem! Az első használat után elképesztően puha lett a bőröm, néhány hét alatt szépen ki is tisztította. Könnyű használni, egy töltéssel elképesztő ideig működik, vízálló és táskabarát, szerintem mindenképpen jó befektetés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

MaFa

2019. március 20.

Még most sem tudom eldönteni, hogy a készülék túl erős a bőrömnek vagy a tisztító amit használok. Eleinte pár hétig nagyon szép volt tőle a bőröm egy Eucerines gél tisztítót használtam, amitől hetekkel később az arcom kiszáradt és piros pattanás szerű foltok jelentek meg. Hetekig nem használtam sem a készüléket sem az arctisztítót végül rendbe jött nagy nehezen a bőröm. Beszereztem egy tejes arclemosót gondolván, hogy ezzel majd jó lesz. Egy hét után szintén ugyan ott kiszáradt az arcom és most megint nem használom sem a terméket sem az arctisztítót. Most igazából nem tudom eldönteni, hogy a készülék túl intenzív a bőrömnek vagy az arclemosókkal van a baj. Én a készülékre gyanakszom, de még kipróbálok minden lehetséges variációt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

soproniviri

2019. március 7.

Én enélkül már nem utazom sehova :) Az elején sokat gondolkodtam a borsos ára miatt, de abszolút megérte. Előtte kefés arctisztítóm volt, az is már sokat javított a bőrömön, de azt kétnaponta használtam, mert érezhetően túl durván tisztított. A foreot napi 1x este használom egy Vichy géles habzó arctisztítóval. A keféhez képest a bőröm nem javult még tökéletesebbre, de előnye, hogy nem kell cserélni a kefét, ami azért ha valaki akár csak alapozót használ, eléggé elkoszolódik, bárhova magaddal viheted és az akkuja tényleg verhetetlen, fél éve van meg, és még nem kellett tölteni. Én a gélt magára a gépre szoktam rátenni és azzal oszlatom el az arcomon. Eleinte fura volt, hogy az arctisztító nem habzik annyira, mint a kefés tisztítóval, aztán rájöttem, hogy az orrom és az arcom közti szögletben fel tudom habosítani a gélt ezzel is. Szinte csak a véknyabb sörtéket használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Martu0508

2019. február 9.

A párom unszolására vettem meg ezt a kèszülèket ès annak ellenère, hogy felesleges pènzkidobásnak gondoltam, nagyon megszerettem. Annak ellenère, hogy nincs tùl sok bőrhibám, látványosan javìtott a bőröm állapotán. A mitteszereim láthatòsága minimális, a göbjeim
elkezdtek kifordulni, amiòta használom, kevesebb a pattanásom is, pedig egy olcsòbb (Alverde iszapos-zöld teás) lemosòval használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.