Foreo

Ár:   45 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2019. június 5.

Ár:   45 999 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Szonikus arctisztító eszköz, minden bőrtípusra, szilikon fejjel, 8 állítható fokozattal. Szilikon bevonata praktikus, cserélni nem kell, higiénikusan tisztítható, érzékeny bőrhöz is kíméletes. USB csatlakozón keresztül tölthető, 6 havonta igényel feltöltést.

Ár: 6500 , Eladó: cseri88
Állapot: használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: előre utalás után elsődlegesen preferált a postán maradó
Ár: 26000 , Eladó: Blenheim
Állapot: 5-10 alk hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyes, vagy posta/fox. Utanvet nem megoldhato!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

rstylest

2022. március 7.

Már egy pár hónapja mindennap használom reggel és este a Foreo micro foam cleanser-rel együttesen. Nekem nagyon bevált, miután kitapasztaltam, hogy hogyan is kell 'jól' használni nem cserélném le semmire se :) A puha szilikon sörték nagyon kellemesek egyáltalán nem kellemetlen érzés az arctisztítás vele. Nagyon tiszta bőrképet ad, a bőröm szép, puha lesz tőle. Az akksija is nagyon jól bírja egy jó öt hónapot simán kibír töltés nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 7.

balazskrisztii

2022. február 10.

Korábban egy Remington arctisztító gépem volt, viszont váltani szerettem volna egy olyanra, aminél nem kell a keféket cseréni. Egyszerű, kényelmesen elfér a kezemben és kellemes érzés használni. Az esti második tisztítóhoz használom, azt előtte felhabosítom, úgy vettem észre, így hatékonyabb. Remélem sokáig fogja bírni, nagyon megszerettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

hoembera

2022. január 14.

Kb. másfél évig használtam minden nap, és nagyon szerettem, javított a bőrképen, még utazásokra is vittem magammal. Aztán áttértem a tudatos bőrápolásra, és BHA kémiai hámlasztó mellett már nem volt szükség rá, lusta is voltam használni meg arra gondoltam, a kipirosodásra hajlamos bőrömnek nem jó, ha fizikailag is "nyúzom", bár a puha szilikon sörték tényleg gyengédek, sokkal inkább, mint egy arctisztító kefe. Úgyhogy végül eladtam. Az akkuja másfél év után is még hónapokig bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

Maria2n

2021. december 16.

A legújabb Jolly joker és szerelmem a bőrápolási rutinomban. Hosszas évekig vonakodtam ettől a kütyütől míg végre rászántam magam egy nagy akció, black friday keretén belül, hogy én is beszerezzem magamnak. Évekig úgy voltam vele, hogy nem engedek a nagy hype-nak, engem nem szippant be a Foreo őrület. Mindig is indokolatlanul drágának tartottam, de szembe jött velem egy nagy akció és elcsábultam. És milyen jól tettem. Hihetetlenül rengeteget ad a napi rutinomhoz. Már eleve van egy nagyon jó bőrápolási rutinom, de ez a kütyü egész más szintre emeli az arctisztítást. Kiválóan működik a lemosómmal, és olyan pihe-puha babapopsi bőrt varázsol már első használat után is, hogy az vmi WOW 🤩 Akciósan nagyon megérte beruházni rá mert ha azt nézzük 2-3 kozmetikai kezelés árából megvan. És amióta ezt használom még kozmetikushoz se kell mennem mert annyira tökéletes, tiszta bőrképet ad. Szép egyenletessé, ragyogóvá teszi a bőrömet minden egyes használat után. És ami külön jó, hogy a lemosóból elég kb. a fele vagy harmada ezzel a géppel mintha csak a sima kezemmel mosnám a fejem. Nekem a tisztító és masszírozó hatása akkora pluszt ad az estéimben, hogy rendesen azt várom napközben , hogy legyen már este és tisztíthassam az arcom. Ha lehetne végtelen csillag lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

Gollum

2021. október 29.

2 hónapja vettem, igyekszem naponta egyszer használni. Jelenleg a Jelly Jokerrel használom, bár úgy tudom, hogy egy habzó lemosóval jobban működne, de olyan épp nincs itthon. Valamennyire csökkenti a mitesszereim számát, de kíváncsi vagyok, hogy egy habzó lemosóval mit tud.
Amit én igazán szeretek benne, az a kellemes mini arcmasszázs, amit nyújt.
Így utólag belegondolva kicsit bánom, hogy nem egy komplexebb készüléket vettem, talán majd egyszer. 4 csillag, mert azért nem csodaszer, nem nélkülözhetetlen...de jó.

Edit: módosítottam 3 csillagra, de a levonás nem annyira a terméknek szól, mint a cégnek. Miért? Mert a Foreo egyik verziója, talán a Luna Play, sem nem tölthető, sem elemet nem lehet benne cserélni. Szerintem ilyen terméket, pláne manapság, nem szabadna forgalomba hozni. Értem, hogy ez hasznos lehet annak, aki csak kipróbálná, de esetleg nem venné meg a nagyot, de szerintem a minimum az, hogy tölteni lehessen. Akit annyira meggyőz, az valószínűleg úgyis vesz egy nagyobb, komplexebb verziót előbb vagy utóbb, aki meg nem akar vagy nem tud nagyot venni, az használhatná a kicsit míg el nem romlik. Feltételezem, hogy úgysem 30 éves használatra vannak tervezve és legyártva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 29.

Amit én igazán szeretek benne, az a kellemes mini arcmasszázs, amit nyújt.

pomme

2021. szeptember 23.

Szuper kis kütyü, szerintem nagyon megéri az árát. Egyrészt ennyire tiszta sosem volt a bőröm, másrészt az arctisztítókból elég kb fele/harmad annyi, mint amikor Foreo nélkül sikálom a fejem. Hihetetlenül sima és puha utána a bőröm, és ha úgy nézem, kb. 2-3 kozmetikusos arctisztítás árába kerül. Így meg egyszer sem kell mennem, mert nincs mit tisztítani, 1-2 heti Revolution AHA+BHA peeling plusz minden nap ez, és még az orromon levő mitesszerek is eltűnnek. Tök jó akciókat ki lehet fogni, vegyétek meg, ennyi mindenkinek jár :)
Több, mint egy éve használom, ha nem is napi szinten, de heti 5 alkalommal biztos, és még mindig nem merült le. Csak azért töltöttem rajta, nehogy Murphy törvénye miatt majd azon a másfél héten merüljön le, amíg utazok, de szerintem most még egy évig bírni fogja :D Itt is megjegyezném, hogy ugyanolyan töltő van hozzá, mint az Ufo minihez, szóval akinek megvan mindkettő, de mégsem bízik a jó szerencsében, vagy a gyorsabban lemerülő Ufoban, annak elég egy kábelt vinnie az útra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Puffancs

2021. augusztus 10.

Én is sokáig vártam a beszerzésével... Egy hét használat után sokat javított az arcbőröm állapotán: puha, egyenletes bőrfelszín, kevesebb mitesszer. A márka körüli felhajtás miatt szkeptikus volt, de számomra beváltotta az ígéreteit. Elégedett vagyok, és napról napra szebb az arcbőröm. Imádom! :)

Update: 12 hete használom rendszeresen. Feltűnően sokat javított az arcbőrömön. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Amiel

2021. július 15.

Nagyon régóta nézegettem már a Foreot, de sokáig úgy voltam vele, hogy csak nagy a hype körülötte, de biztosan nem ér meg ennyi pénzt..
Végül rászántam magam (Angliából rendeltem a Currentbody oldaláról, ~27 ezerért).
Nos, az van, hogy WOOOOW! Nem hittem el, hogy tényleg lehet ennyire puha bababőröm még.
Amiről eddig azt hittem, hogy tiszta az arcom, hát tuti nem volt az. Megdöbbentő már első használat után is a különbség.
Ugyanazzal a géles tisztítóval használom, amivel előtte is tisztítottam az arcom,de ég és föld a különbség.
Mindenképpen megérte az árát, imádom!

UPDATE (07.15)
Fél éve használom napi szinten, még nem kellett töltenem. Továbbra is imádom, nagyon sokat változtatott a bőrömön, sokkal puhább, tisztább. A miteszereimet is csökkentette, egységesebb lett a bőrképem valahogy.
Megérte beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

Mindenképpen megérte az árát, imádom!

UPDATE (07.15)
Megérte beruházni rá.

balkri

2021. május 21.

Nagyon sokáig szemeztem vele, mire beadtam a derekam. Nem mondom azt, hogy nem lehet nélküle élni, de mióta kipróbáltam már tudom miben más a sima és a szonikus arctisztítás. Nagyon szeretem használni! Előttem szólók is írták, hogy tudatos bőrápolás és rendszeres hámlasztás mellett is még simább bőrt eredményez, amivel maximálisan egyet értek.
Szakértő kozmetikus ismerősöm, aki 1 éve nem látott megjegyezte, hogy milyen szép egyenletes és sima az arcbőröm. Számomra ez a legjobb visszaigazolása annak, hogy megérte beruházni.
Egyébként érdemes lesni az akciókat, mert az itt feltüntetett ár alatt is hozzá lehet jutni, pár hete a Notinon 29 900,-Ft-ért láttam, illetve a DM-ben is kedvezőbb áron árulják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 21.

flohar

2021. május 7.

Nagyon szeretem, sokkal hatékonyabb az arctisztítás vele, mint simán kézzel. A kis egy perces masszírozás nagyon jólesik és tényleg iszonyú puha bőrt hagy maga után. Mindennapos használat mellett is simán kibír akár 6 hónapot töltés nélkül. Hasznos, hogy utazáshoz le lehet zárni, így nem tud véletlen bekapcsolni a táskában – heti rendszerességgel viszem magammal hosszabb-rövidebb utakra, így nekem ez is plusz pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 7.