Foreo

Ár:   45 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2019. június 5.

Ár:   45 999 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Szonikus arctisztító eszköz, minden bőrtípusra, szilikon fejjel, 8 állítható fokozattal. Szilikon bevonata praktikus, cserélni nem kell, higiénikusan tisztítható, érzékeny bőrhöz is kíméletes. USB csatlakozón keresztül tölthető, 6 havonta igényel feltöltést.

Ár: 28000 , Eladó: annamarifabian
Állapot: néhányszor, Helyszín: Szeged, Békéscsaba, fizetés: Szegeden, illetve Békéscsabán személyes átvételre van lehetőség, de kérésre szívesen postázok is.

Arezu

2020. március 26.

A nőnapi kampány keretén belül ingyenes kaptam meg. Különösebb problémája nincs a bőrömnek, de az orrom és az orcám kissé mitesszeres, és nagyon érzékeny a bőröm. Talán az utóbbi miatt nekem nem igazán jött be ez a termék, őszintén szólva, nagyon csalódott lettem volna, ha a valódi áráért megvásárolom. Az én arcomnak a legalacsonyabb fokozat, betartva az időlimitet sem esik jól, utána eléggé kipirosodik, picit felduzzad. Talán emiatt vagyok a legcsalódottabb, mert kicsit úgy képzeltem, hogy ezzel majd fantasztikusan nagy öröm lesz az arctisztítás. A mitesszereken nem látok változást, de talán nem is használom olyan régóta és olyan rendszerességgel, hogy ez elvárható legyen. Ha rendesen kisminkelem magam, utána szoktam használni alaposabb arctisztításhoz. (Természetesen először alaposan lemosva a sminket.) A minősége alapján a két csillag talán túl alacsony, de nekem ár-érték arányban ennél nem ér többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

szokezita

2020. március 16.

Azon szerencsések közé tartozom, aki a készüléket a FOREO nőnapi kampányának kereteit belül kapta.
Alapjáraton sok pattanásom van, és nagyon hajlamos vagyok a túlkaparásra, túlnyomkodásra.
Mostanában nagyon csúnya, varas, gennyes pattanásaim vannak. A készüléket a Garnier arctisztító géljével használom, és ha lehetne, csatolnék képet, hogy 2 nap alatt mennyit javul a helyzet, a megfelelő tisztításnak köszönhetően.
Nyilván nem (csak) a készülék használatától, hanem a megfelelő kozmetikumtól lehet csökkenteni a gyulladt pattanásokat, nekem a fentebb említett termék vált be.
Abszolút közrejátszott a készülék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Abszolút közrejátszott a készülék!

Bettiiyy

2020. január 21.

A KM-tól a Luna mini 3-at kaptam tesztelésre, és elvittem anyámékhoz - mivel ő is minden hülyeségre kapható-, hogy próbálja ki. Nagyon tetszett neki, majd elájult, így a vége az lett, hogy a Foreo oldalán megrendeltük neki az UFO val együtt díszdobozban egy UFO áráért.
A kíváncsiság csak hajtott, mi a különbség a két Luna között, így én is kipróbáltam.
Kicsit másabb a kialakítása a két Lunának. A Luna mini 2-vel sokkal könnyebben el lehet érni az orr-részt, meg alapból is jobban ráfekszik az arcra, ami nagyon tetszik. Sokkal hatékonyabbnak érzem. A Luna mini 3-nak viszont sokkal puhábbak a sörtéi, de tisztítás során ez annyira szerintem nem érződik.
Egy picit jobbnak érzem a Luna mini 2-t, ha ajánlani kellene, szerintem inkább ezt ajánlanám bárkinek.
Puha, ragyogó arcbőrt lehet kapni már az első használat után, nekem kisebbek lettek a pórusaim, a hámlásokat nagyon szépen eltünteti a sebeknél, a hajlatoknál. Nagyon kíméletesen tisztít, így az AHA és a BHA is nyugodtan használható, nem lesz sok.
Én napi egyszer szeretem használni, reggelre elég csak magában a habzó lemosó, inkább este vetem be.
Érdekes volt nekem, mert az anyukám sokkal erősebb rezgésen használja, mint például én. Úgy érzem, az én bőrömnek bőven elég egy kisebb fokozat, de a problémásabb részeket én is szeretem egy picit erősebb rezgésen végigmasszírozni.
A rezgések között van egy pillanatnyi szünet, ami jelzi, hogy át lehet térni az arc másik terültére.
Sajnos az applikációját nem ismerem, mert egyszer próbáltam ki - mivel engem otthon vár a saját Luna-m -, de szerintem ott is lehet állítgatni, hogy milyen erősséggel rezegjen a kütyü, és mutatja is, hogy most éppen hol kell tisztítani az arcot. (Ha mégsem így lenne, akkor sincs probléma, mert a mini 2-n még rajta van a +/- gomb, amivel rögtön állítani lehet a rezgés mértékén.
Nagyon elégedett vagyok vele, szerintem UFO-s csomagban nagyon megéri, de árban is barátibb, mint a Luna mini 3, és szerintem jobb is annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Vanda234

2020. január 5.

Fél éve szerettem volna hozzá jutni az ára miatt tartottam húzosnak de végül berúháztam rá..azt kell mondanom minden pénzt megérte
2 hét után nagyon jó állapotba van a bőröm puhább minden alkalom után tiszitábnak érzem a bőröm könnyen tisztitható

imádom 😍
megérte várni azt kell mondanom így utólag is
Most kicsit abba hagytam a használatát talán 1 hónapja ez meg is latszik az arcomon sajnos
szóval látszólagos tisztító eredményt értem el a használatával már le se merném tenni amilyen hibák lettek az arcomon nélküle katasztrófa viszont 1 hét alatt ki tisztítja
Szóval imádom és beruháznak rá minden estben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

imádom 😍
megérte várni azt kell mondanom így utólag is
Szóval imádom és beruháznak rá minden estben

Missglamorazzi

2019. december 26.

Foreo.com oldalról rendeltem Black Friday akcióban, így brutál jó áron jutottam hozzá - ajánlom figyelni az oldalt, mert eredeti ára nagyon húzós . Már talán pár éve szemezgetek vele, nem igazán tudtam megér-e ennyi pénzt vagy újabb hype csak. Jelentem: teljesen megéri :)
Alig várom minden nap, hogy használhassam, nagyon puha utána a bőröm, és a krémek is jobban beszívódnak. Már nem mondanám olyan problémának a bőröm, mint régen, de szerintem azon is segített volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

EdinaEdina55

2019. december 3.

Mindig azt hittem, hogy ez csak egy újabb hype és pénz lehúzás. Rengeteg reklámot dobott be az insta, rákattintottam és 26 ezer forintra le volt értékelve a notino.hu-n. Megvettem. Nagy a faggyútermelésem de nem annyira vész hogy látszana , pattanásos bőröm van, tele mitesszerekkel. Szerencsére csak közelről látszik az egész. Amikor kibontottam feltettem töltőre. Miközben töltőn volt többször próbáltam bekapcsolni , sikertelenül. Kiderült csak akkor lehet bekapcsolni amikor kihúzzuk a hátulról a töltőt. Már pánikoltam, hogy nem jó... De jó , szerencsére. Azonnal megcsináltam egy tisztítást de először csak simma vízzel. Tökéletesen leszedte az összes zsírt az arcomról, picit úgy éreztem mintha kitágította volna a pórust is, pedig nem csak kiszedte a lerakódást. Megmondom őszintén kicsit kézzel nyomkodtam egy kicsit a beragadt mitesszereket , amit sikerült úgy felpuhítani ezzel ,hogy így ki is jött azonnal minden erőlködés nélkül. utána a nyomkodás miatt fertőtlenítetttem, Este megint rámentem de a neutrogena clean and defend géllel használtam már . Megmondom őszintén , fájt. Kiszárította a bőröm és picit piros is lett néhány helyen. Hidratálni kellett. MÁsnap este megint használtam és megint ugyanaz tapasztaltam, mintha sok lenne a bőrnek. MIvel leszedi a zsírt ezért a bőröm elkezdett még több faggyút termelni és rendesen zsírosnak érzem ha nem kenem be krémmel akkor meg feszít. Mivel tökéletesen tisztít úgy döntöttem csak heti 1x fogom használni tisztítás gyanánt és utána hidratáló maszkot fogok feltenni mint a heti mélytisztító rutin. Erre nekem tökéletes és nem bántam meg hogy megvettem. Nagyon jól tisztít , a munkáját amiért van, elvégzi. Örülök neki és ajánlom. Csodálkozva olvasom hogy van aki napi 2x használja... Mindegy nekem ez lesz a heti tisztító . Ajánlom megvenni annak ,aki hezitál, megéri. Az öt csillagot is meg kell adnom pont azért mert amiért van azt tökéletesen megcsinálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Vjudit10

2019. december 1.

Szuper kis termék.

Sephoraba véletlenül akadtam már, aztán a fórumokon utána olvastam. Mindenki superlativus beszélt a Luna mini 2- ről, ezért másnap megvettem.

Nem csalódtam, több mint egy éve hozzátartozik a napi rutinomhoz (reggel-este).

Mikor alapozót használtam- napi szinten- hiába próbáltam alaposan letisztítani az arcom, mindig megjelentek a pattanások, illetve elkezdett hámlani a bőröm. (Megfelelő hidratáló krém mellett is).
Luna mellett ez megszűnt, sőt a fekete miteszereket is teljesen eltűntette.

Az bőröm tisztább, ragyogóbb, simább és puhább lett. Szerintem a pólusok is kisebbek lette, vagy szeretném azt hinni. :-)

Szeretem, hogy én állíthatom be az erősségét, illetve nagyon ritkán kell tölteni.

Egyetlen negatívum, amikor zárt fiókba tároltam, megjelent az arctisztító sörték között a fekete penész. Elég macerás volt kitisztítani.
Azóta csak a polcon tárolom, használat után jól kirázom és hetente fertőtlenítem.

Közben ahogy látom, megjelent a Luna Mini 3.
Pár dologban többet tud mint a Luna 2, ezért lehet, hogy érdemes már azt beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Szuper kis termék.

Nem csalódtam, több mint egy éve hozzátartozik a napi rutinomhoz (reggel-este).

Luna mellett ez megszűnt, sőt a fekete miteszereket is teljesen eltűntette.

Közben ahogy látom, megjelent a Luna Mini 3.

agopcsatimi

2019. november 30.

Kb 2-3 hete használom napi szinten és zseniális! Gyökeresen megváltoztatta az arctisztításom, nemtudom hogy tudtam eddig nélküle élni. Érzem hogy sokkal jobban megtisztul így a bőröm és használat után mindig nagyon puha. Már első használat után lehet érezni a különbséget. Nekem zsírosabb, tág pórusú a bőröm és mindkét oldalát szoktam használni.
Mindenkinek ajánlom a beszerzését!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

Mindenkinek ajánlom a beszerzését!

Milli88

2019. november 4.

Black Friday akció keretein belül sikerült beszereznem névnapi és karácsonyi ajándékként. Napi 1-2 használat mellett (attól függ, hogy hogy jön ki a lépés és úgy, hogy olykor a férjem is használja) az első beüzemeléses töltés óta az akksija még mindig bírja, nem kellett feltölteni. A bőröm szép, sima, eltűntek az állandóan jelen lévő pattanások és apróbb bőrhibák. A nehéz napokat megelőző időszakban megjelenő pattanásokkal gyengéden bánik és hamar el is mulasztja őket. A vibráló hatása kellemes az arcbőrnek. Először féltem tőle, hogy ennyiért pénzkidobás lesz, és mindenki csak a nagy hype miatt dicséri ennyire, de én, a kis ember is azt mondom, hogy nagyon megérte az árát.

UPDATE: Majdnem egy éve vásároltam és a múlt héten került sor az első töltésre. Nagyon sokáig bírja, energiatakarékos és jót tesz a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Plusskutya

2019. október 26.

Eddig a Clarisonic Miájára esküdtem, de mivel már nagyon régóta megvan és minden nap használom, aggódtam, hogy hamarosan feladja, ezért egy kuponos napon beruháztam erre. Szerintem az mindent elmond, hogy mióta megvan, el is felejtettem a Miát.
A HappySkin arctisztító habjával használom, elég egy pumpányi, mert annyi habot generál. Hajlamos vagyok túlfuttatni a tisztítási időt, mert annyira puha, finom rezgésű, a Mia ennél sokkal durvább, még a sensitive kefével is.
A fokozatot nem szoktam állítgatni, az orromon és az államon használom a durvább sörtéket, máshol a simákat.
Az eredmény csikorgó tisztaságú bőr, nálam egyértelműen kevesebb mitesszer. A szérumokat, krémeket is jobban beszívja a bőröm, mióta ezzel tisztítom.
Nekem maximálisan bevált, jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 26.

Nekem maximálisan bevált, jár az 5 csillag.