Foreo

Ár:   62 490 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: floravar, Módosítva: 2019. november 5.

Ár:   62 490 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Egy aktív életmód barát arctisztító készülék. Gyengéd, mégis erőteljes szónikus pulzációk és extra puha, lágy éríntőpontok segítségével könnyedén eltávolítja a szennyeződéseket, az olajat és az izzadságot, így varázsolva bőrödet ragyogóan frissé.

miko02

2021. január 9.

Clarisonic Mia 2-ről váltottam pár nappal azután, hogy a cég bejelentette a bezárását a nyáron. Addigra már szemeztem párszor FOREO készülékkel, de mivel alapvetően elégedett voltam a Miámmal, így feleslegesen nagy kiadásnak tartottam. Most, hogy már több, mint fél éve használom naponta úgy gondolom itt az ideje a véleménynek. :-)
Nekem elég problémás a bőröm, és a harmadik X-hez közeledve is versenyre kelhetek a kamaszlányokkal mitesszerek tekintetében. Csodaszernek nem mondanám, kozmetikushoz is ugyanazzal a gyakorisággal járok, de érezhetően tisztább a bőröm, mint a Clarisonic-os időkben. Emiatt, talán a kozmetikumaim is jobban felszívódnak (?) és látványosabb hatást tudnak gyakorolni a bőrömre. A homlokom és az arcom hálás ezért a szerkezetért nagyon. Szeretem, hogy orvosi szilikonból van, minden használat után pikk-pakk lehet fertőtleníteni, nem szükséges külön szertartás, mint anno a Clarisonic kefékkel. Megszerettem ezt az arctisztítót, örülök, hogy emellett döntöttem.
Az ára valóban nem túl baráti, viszont a FOREO oldalán sokszor vannak akciók, amikben jellemzően ez is benne van. Én a feketét választottam, nekem ezek a cukorkaszínek nem jönnek be, viszont ez igazán elegáns kis darab, szépen mutat a fürdőben is. Az applikációval való használat fun, bár én jó pár hónapja nem programozgatom. Kitapasztaltam, hogy mi a nekem megfelelő beállítás, és úgy használom. Megérdemli az 5 csillagot. Karácsonyra kaptam egy UFO 2-t, hamarosan arról is írok majd. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

beautyanna

2020. december 8.

Kedvelem ezt a készüléket, naponta-kétnaponta használom esténként. Erősen hajlamos vagyok mitesszerképződésre, zsíros a bőröm, fokozott a faggyútermelés - azt vettem észre, hogy használat után puhább és mindenképpen egészségesebben fénylő a bőröm, és a faggyútermelés is mintha mérséklődött volna. Szeretem a Foreo habzó tisztítójával is használni, de a többi lemosómmal is jól működik, nagyon elégedett vagyok vele.
Az is szuper, hogy usb-ről tudom tölteni, fél év alatt egyszer töltöttem talán, azt sem tudom, hol a zsinór.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 8.

Bettiiyy

2020. április 27.

Ez volt az a kütyü, amiről már sokat hallottam - de nem eleget-, de elég szkeptikusan álltam a dologhoz, aztán még szkeptikusabban, mikor megláttam az árát. Persze, össze is zavarodtam, amikor a neten azt olvastam, hogy hatvanezer forint, míg a Dm-ben láttam húszezerért (régi Luna). Úgyhogy elég nagy káosz volt ezzel kapcsolatban a fejemben, miközben a szívem mélyén akartam egyet, hogy tudjam, mit tud, mi ez a hype, de a szívem másik csücsökében, nem tartottam normálisnak azokat, akik ennyi pénzt kiadnak ezért. Hát jelentem; teljesen normálisak.
A Krémmánia küldte tesztelésre <3, és több okból is hatalmas nagy meglepetés volt ez nekem. Egyrészt ennél jobb dologra, amit a szívem mélyén ennyire szerettem volna kipróbálni, nem is választhattak volna. És nagyon hálás vagyok, hogy kipróbálhattam ezt az arctisztítót. Igazából az van a fejemben, hogy lehetett eddig e nélkül létezni?
A csomagolása mellett sem lehet szó nélkül elmenni, mert egyszerűen gyönyörűen ki van alakítva. Én fukszia színben kaptam, és ohohóó, olyan szép a bőröm mellett.
Kaptam még ajándékba egy arclemosót, ami kifejezetten ehhez van, és egy szérum mintát is.
Nagyon-nagyon tetszik az app is. Könnyen kezelhető, mindent ezen keresztül lehet irányítani, bár a fürdőszobában nem szeretem használni a telefont, ez a tiltott terület, az élvezetek szigete. 3:) Eléggé meglepett, hogy az app egy pillanat alatt be tudta azonosítani a Lunát a sorszáma alapján, ez annyira menő. És tök jó, hogy le lehet fényképezni az adatokat a vásárlásról. Gondolom, ez nagy segítség lehet, ha az ember lánya elhagyná a blokkját, és valami történne a készülékkel.
Nagyon menő a keresési lehetőség is, ha elhagynánk a Lunát - bár nem tudom, ennek mennyi az esélye (úgy babusgatom) -, mindenesetre lehetetlen nem megtalálni, ha valahol eltűnne, mert úgy elkezd rezegni, hogy a kezemből kiesik.
A másik dolog, amiért teljesen oda vagyok, az, hogy be tudom állítani az arcom egyes részein, milyen erősséggel rezegjen a készülék. Nagyon szuper ez a lehetőség. Nekem alapból, ha jól emlékszem 8-as volt beállítva, de mindennapos használatra én soknak éreztem, ezért beállítottam, hogy a homlokomat 5-ös, az orca részeket 3-as, az állat pedig 8-as erősségen rezegtesse. És ez így most nagyon jó. De ezt mindenki tapasztalja ki magának.
Valamint én kevésnek érzem az egy perc tisztítási időt (vagyis nem tudok egy perc alatt relaxálni, és olyan gyorsan eljutni az arcom egyik pontjától a másik végére), ezért átállítottam 120 mp-re a "kezelést". Viszont a 30 mp-es gyors tisztítást pontosan ezért még nem próbáltam.
A másik dolog, amitől hanyatt vágódtam, azok a sörték. Én ilyen eszméletlen pihe-puha dolgokat még nem láttam, a férjem is odáig volt. Mondom ezt úgy, hogy rettegek a fizikai hámlasztástól, és az első pillanatban csak ez járt a fejemben, hogy hogyan fogom én ezt használni az AHA és BHA mellett, vajon ki fog készülni a bőröm. De nem. Ez annyira kíméletes, hogy mehetnek a hámlasztók nyugodtan.
Én csak az esti rutinomban szoktam használni, úgy érzem, egy nap kétszer még nekem is sok lenne.
Az első dolog, ami azonnal feltűnt, hogy ilyen puha még soha nem volt a bőröm. Most már egy hete próbálgatom, úgy látom, egyre inkább mennek össze az államon, az orromon a mitesszerek és a pórusok. A bőröm egyre szebb, olyan igazi tiszta. Most persze, elkaptam egy vírust, és ilyenkor mindig tele leszek ilyen dudoros pattanással. Mégis ezeket leszámítva, hiába vannak most ott, egyszerűen látszik a bőrömön, hogy körülötte, alatta nincs semmi. Nem azt mondom, hogy hibátlan, de nagyon tiszta. :) Nem tudom megfogalmazni, látni kell.
Az államon, az orromnál és a szemöldöknél eltűntek az apró hámlások, mióta használom.
Állandóan azt veszem észre, hogy fogdosom a pofim, ami nagy baj, mert nem szabad, másrészt meg lekenem magamról a fényvédőt. De annyira jó a tapintása, és olyan szép.
Sose gondoltam, hogy valami ennyire hiányzik a rutinomból.

Frissítés: Fél év után teljesen kiszárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Sose gondoltam, hogy valami ennyire hiányzik a rutinomból.

Frissítés: Fél év után teljesen kiszárította a bőröm.

natulcien

2020. január 17.

Szerintem én vagyok a KM nyeremény tesztelők közül az utolsó. Jelentem jól meggondoltam én ezt a véleményírást, és sokat használtam, használom a minit. Rendkívüli mód örültem a nyereménynek, mert nagyon rég szemeztem ezzel a termékkel, de sajnáltam rá a pénzt, és nem voltam meggyőzve, hogy tud annyi pluszt. Összegezve: nem tud. Ha valaki 2 percig dörgöli az arcát akkor is lesz olyan tiszta, mint ezzel a kütyüvel, csak ezzel a kütyüvel élvezetesebb 2 percig dörgölni a fejem. Tényleg tökéletesen tiszta és puha lesz az arc, de szerintem ezt elhivatott masszázstechnikával is el lehet érni. Én legkisebb intenzitással és 1 percig használom a gépet, különben azt érzem kirázza a töméseket is a fogaim közül. Nem használok semmilyen egyéb funkciót, nekem ez így megfelelő.
A gép beizzítása nem volt egyszerű, de én be vagyok oltva technikai kütyük ellen. 1,5 óra ment el az életemből a bluetooth-os pároztatásra, amit végül bátor össze-vissza nyomkodás oldott meg, 2 idegbaj közepette. Azóta sem változtattam a beállításokon, és nem is tervezek újra párosodási vitába keveredni a kütyüvel.
Én még arra is használom a gépet, hogy a hidratálómat bemasszíroztatom vele a bőrömbe, és tervezek majd fátyol maszkot is hasonló módon hatékonyabban felhasználni, de ez még csak terv.
Egyszóval ez egy olyan cucc, ami nélkül lehet élni, és szerintem sem éri meg az árát, de ha már van akkor használom szeretettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

sajtosszenya

2020. január 14.

Azok közé tartozom én is, akik tesztelésre kapták a készüléket. Ezúton is nagyon köszönöm a KM-es lányoknak, no meg a Foreo-nak!!
Hozzávetőleg 5 hete tesztelem, napi egyszer, reggeli arctisztításra használom.
A korábban írt véleményekkel ellentétben én 10-11-es, magas fokozaton használom mind a tisztító, mind a glow funkciót. Az üzemidőt 60-60 másodpercre állítottam be, szerintem attól rövidebb idő nem elég hatékony napi egyszeri használat esetén.
Sajnos az én hisztis, hiperszenzitív bőröm nem tolerálta a mellékelt habzó lemosót, 3-4 használat után elajándékoztam egy olyan ismerősnek, akinek van Foreoja és bírja az arcbőre a tisztítót. Én amúgy most egy nem habzó, bioarclemosó tejet (Alteya Organics) használok, azzal szépen működik.
A "dörzsiből", vagy ahogy hivatalosan nevezik az érintőpontokból én inkább a vastagabbat használom. Már az első használat után nagyon pozitív változást tapasztaltam a bőröm tapintásában: nagyon szépen felpuhította, letisztította. Mondjuk csak a szennyeződéseket, izzadtságot kell eltávolítania, mert nem használok sminket. Ezzel az arcbőr puhítással teljesen levett a lábamról: olyan selymes, puha tapintású lett az arcom, hogy akaratlanul is csak simogatnám és simogatnám...
Vízhiányos bőröm van, de pórusaim hajlamosak eltömítődni, amiket eddig 2-3 havonta muszáj volt kozmetikussal nagy generálban kitisztíttatni. Ellenkező esetben grízek, majd gyulladt pattanások jelentek meg az arcomon. Nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy ez a készülék orvosolja ezt a dolgot. Ha így lenne, akkor nagyon örülnék, mert nekem a kozmetikai kezelés negyedévente min. 12 ezer Ft-ba került... Ha ez tényleg így van, akkor nekem megérné beruházni ebbe a drágaságba.
A bőrpuhító és "gríztelenítő" hatáson túl van még egy pozitív hozadéka ennek a kis kütyünek: az arcbőröm nem olyan fátyolosan, halovány, hanem ragyogóbb, tisztább kinézetű. Ja, és sajnos nekem is van egy közepes erősségű rozaceám, ami miatt kicsit tartottam, nem teszek-e rosszat vele ezzel a készülékkel. Örömmel jelentem, hogy nem, teljesen jól tolerálja mind a mai napig:)
Az akksija meglepően jól teljesít, mióta használom (kb. 5 hete) még nem kellett tölteni. Az applikáció kezelése számomra elég könnyű volt, kíváncsiságból kipróbáltam, de jó, hogy nem életszükséglet a használata.
Összefoglalva: drága készülék, de mivel nekem megoldást hozott pár makacs problémámra, így megismerve azt mondom, hogy kellene és beruháznék rá. Egy nem problémás arcbőrű illetőnek lehet nem érné meg, mert nincs annyi hozzáadott értéke. Bárcsak minél több problémás bőrű ember kipróbálhatná, talán nekik is segítene!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 14.

Hozzávetőleg 5 hete tesztelem, napi egyszer, reggeli arctisztításra használom.

balankaa01

2020. január 9.

Én is tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm! 🥰
Olyan 3 hete tesztelem, hogy kikristályosodott véleményt tudjak írni. Bevallom, nem nagyon értettem a hype-ot körülötte, mert hiába néztem youtubereket, akik áradoznak róla, hiszen a többségük szponzorált.
Na már most, hogy az elejétől kezdjem, nekem nagyon bosszantó az applikációja, néha nem érzékelte a másik kezemben rezgő Foreot. A Play Store-os értékelése se valami. Hála az égnek, nem úgy van kialakítva, hogy csak az appal lehessen használni.
Nekem úgy kellemes, ha a két orcán 6-6-os, a homlokomom meg az államon pedig 7-7-es erősségen működik. Próbáltam csak este, aztán reggel meg este, végülis rájöttem, hogy az én bőröm igényli a napi két használatot.
Én is több lemosóval próbáltam ki, csakhogy az összes habzó lemosó volt.
1. Foreo Micro Foam lemosó
2. Mixa Anti Imperfection lemosó
3. Balea Med Ultra Sensitiv lemosó
4. Bioten Detox lemosó

Mindet szépen felhabosította, ha elég terméket használtam, ami nagyjából annyit jelent, amennyit egyébként is nyomok, ha simán két kézzel mosdok. Tehát ezzel nem sokat spóroltam.
Komoly változást a bőrömön nem vettem észre, ami a textúráját illeti – a homlokomon vannak ilyen pici bőr alatti puklik, amik csak közelről látszanak, az orrom mellett kicsit tágabbak a pórusok, ami szintén csak közelről látható, valamint kissé mitesszeres az orrom –, akkora javulás nincs, hogy el legyek ájulva, ellenben olyan puha a bőröm, hogy egész nap fogdosnám. Lassan inkább le kellene vágni a kezeimet...
Nem annyira igénylem a radírozást, mióta Ő van, meg talán van abban valami, hogy jobban beszívódnak a termékek, amiket használok. Kipróbáltam, hogy a fátyolmaszkot végigmasszíroztam vele. Nem tudom, hogy tett-e hozzá valamit, de relaxálásnak jó volt.
A glow boost mód meg hasznos, de én úgy tapasztalom, hogy 30 másodperc semmire nem elég. Legalább 60 kell, ennyi idő alatt viszont agyrázkódást kapok tőle, úgy rezeg. 😂

Mindent összevetve továbbra se gondolom, hogy megéri az árát, mivel csodát nem tesz (nem is főz meg helyettem 🙄), de örülök, hogy kipróbálhattam, egy élmény így az arcmosás, jó barátok leszünk, amíg be nem mondja az unalmast – és remélem, hogy az nem 2 év lesz, hanem kicsit több...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

Én is tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm! 🥰
Én is több lemosóval próbáltam ki, csakhogy az összes habzó lemosó volt.
1. Foreo Micro Foam lemosó
2. Mixa Anti Imperfection lemosó
3. Balea Med Ultra Sensitiv lemosó
4. Bioten Detox lemosó

MissKenedy

2020. január 7.

Én is a szerencsés tesztelők egyike lettem.
Nagyjából 1 hónapja tesztelem, röviden összefoglalva nem rossz, hasznos kis kütyü, de az árát nekem nem érné meg.
Lehet ki kell próbálni más tisztítókkal is, eddig 2 féle habzó tisztítóval próbáltam, de nekem picit nagyobb a füstje mint a lángja ennek az egész foreo témának. Persze tisztít, egy fokkal érdekesebb az ember arctisztítási rutinja mint a sima arcmosással, de hogy babapopsi arcom lenne ettől, azt azért nem mondanám. Persze simább, mert szerintem ez kb egy gyengébb fizikai radírozásnak felel meg. Az applikációt egyáltalán nem használtam, szerintem felesleges. A mérete szerintem nagy, a kisebb készülék biztos jobban kézre esik, ezt azért az orrnál elég kényelmetlen használni.
Ha kifizettem volna érte a teljes összeget, őszintén nekem csalódás lenne, hogy majdnem egy mosógép áráért játszadozhatok esténként a fürdőben (haha) viszont ha pl a sminket ezzel kezdem el lemosni a sima arclemosóval, valahogy szépen lerezegteti a nagyját, utána alig marad valami a vattakorongon.

Összegezve, köszönöm a lehetőséget, használom, (bár szerintem idővel lesz mikor nem nyúlok utána, mert néha már most is olyan macerásnak érzem) beauty guruknak, akik nem sajnálják a kemény tízezreket ilyen eszközökre ajánlom, de ha problémás a bőröd és megoldást keresel, ennek az árából inkább menj el 6x kozmetikushoz, vagy alakíts ki egy rutint, mert ez sem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Én is a szerencsés tesztelők egyike lettem.

babika26

2020. január 7.

Karácsonyra kaptam, ezért még csak rövidebb ideje használom, de már most 5 csillag, az én bőrömmel csodát tett! Amit mások is írtak, hogy egyből puhább lett a bőrük, ez nálam is igaz, de érzem, hogy nemcsak tapintásra finomabb, hanem a pórusok is kisebbek, és egyszerűen tisztább a bőröm. Én arcolajakat használok, nappalra és estére is; ezek is sokkal gyorsabban szívódnak be, nem kell paskolgatnom, várnom.
Az applikáció nekem teljesen jól működik, bár nem nagyon állítgatom, legtöbbször 8/9-es rezgési fokon használom. Ajánlom minden szépségfanatikusnak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Theresia

2020. január 5.

Én is azon szerencsések közé tartozom, akik itt a KM-en nyerték meg tesztelésre a terméket, amit ezúton is köszönök! :) Ma egy hónapja, hogy megkaptam, és használom, így már merek véleményt írni.

Ez az első arctisztító kütyüm, úgyhogy összehasonlítási alapom nincs. Ami azonnal feltűnt, hogy mennyire eszméletlen puhák a sörtéi, már az egy külön élvezet, hogy ha az ember csak végigsimogatja. Az applikáció is könnyen kezelhető, személyre szabható, hogy kinek milyen időtartam és intenzitás jön be, ez mindenképp pozitívum. Szerencsére nem kell a telefon a készülék használatához, én is azok közé tartozom, akik nem lennének hajlandóak bevinni a telefont a fürdőbe. További pozitívum, hogy tölthető, bár nekem eddig az egy hónap alatt nem kellett töltőre tenni, igaz, nem is használom minden nap, heti 2-3 alkalommal veszem elő, mivel alapvetően nem vagyok a fizikai hámlasztás, dörzsölés híve, rendszeresen használok kémiai hámlasztót. A készülék használata pedig - bármennyire is finom a működése és puhák a szálai - mégiscsak egy kisebb mértékű fizikai hámlasztásnak is megfelel.

Én is több arclemosóval használtam már, az egyik a készülékhez kapott Foreo Micro Foam lemosó, a másik a Balea Med Ultra Sensitiv géles lemosó, a harmadik pedig a Balea Med 2in1 Ultra Sensitiv arctisztító tej volt. Azt tapasztaltam, hogy ezek közül a Foreo Micro Foam lemosóval volt a legkellemesebb használni, azt habosította fel a legjobban.

Amit én is hiányolok, hogy legyenek olyan sörtéi a készülék tetején, amivel az orrcimpám mellé is jobban be tudnék férni. Egyébként kellemes használni, kellemesen masszíroz, de őszintén megmondva eddig semmi változást nem vettem észre a bőrömön.

Az ára, akárhogy is nézem, baromi sok (nekem konkrétan leesett az állam, amikor megláttam), szóval ha valakinek problémás a bőre, inkább jó minőségű kozmetikumokba fektessen be elsődlegesen, semmint egy ilyen kütyübe, illetve ha magamnak vettem volna arctisztító készüléket, biztosan nem ezt választom, hanem a tizenezres társai közül valamelyiket.

Összeségében sokkal inkább szükséges egy jó rutin, ha az megvan, akkor esetleg érdemes lehet egy arctisztító készülékbe beruházni, de a csodát nem ezektől kell várni, mert ez inkább csak egy kis pluszt, egy kis luxus érzetet ad, mást szerintem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

poussemousse

2019. december 26.

Tesztelésre kaptam a holdacskát a Krémmánián. Kíváncsian és némi bizonytalansággal vágtam bele a használatába. Hogy honnan a para?
Bekapcsolás előtt nagy bölcsen rákerestem a YouTube-on, hogy lássam- ott hogyan is csinálják. Nos, pár vihogó tini használja maszatos arccal a fürdőszobában, egyik kezükben a Foreóval, másik kezükben a mobiljukkal egyensúlyozva. Ja, hogy ehhez a mobil is kell? Itt bepánikoltam, mert a mai okos világban sem fér nálam bele, hogy a mobil betegye a lábát ( vagy billentyűjét) a fürdőszoba békéjébe.
A másik félelmem maga az arcbőröm, illetve rozaceám volt. A készüléket pont az idei leghidegebb napokon kezdtem használni, amikor a bőröm amúgy is hiperérzékeny és kipirult volt, mert a rozacea többek között a hidegre is azonnal kicsattan.
Igazából azonban egyik félelmet sem igazolódott be. Magam is meglepődtem rajta, de a bőröm azonnal összebarátkozott a készülékkel, nem irritálta, nem okozott további galibát.
Mobiltelefon kell hozzá, de valójában csak a beüzemeléshez, a fürdőszobában már semmi szükség rá. Halleluja!

Több hetet használtam a készüléket jelen sorok megírásáig, hogy tényleg kialakult véleményt tudják megosztani Veletek. A Foreót 3 féle arctisztítóval próbáltam ki:
1. Olajos artisztító, ami kevésbé habzik (Hylamide High-Efficiency Face Cleaner)
A Foreo szilikon tüskéi nekem elnyelték az olajos lemosót, és mivel ez kevésbé habzik, nem találtam olyan hatékonynak, mint annak a Foreo nélküli használatát - mindezt annak ellenére, hogy ezek a típusú lemosók a kedvenceim.
2. Habot képező arcisztító ( Normaderm Deep cleansing purifying gel)
Az ilyen jellegű termékkel a Foreo sokkal jobban összebarátkozott, kellemesen tisztított, sokkal jobban és puhábbra masszírozta a bőröm, mint annak előtte. A különbséget főleg ott éreztem, hogy az ilyen módon a bőrömre juttatott gélt sokkal tovább kelllett öblítenem, hogy eltávolítsam a bőrömről.
3. Bőrradír ( Bioderma Crème Gommante Exfoliating Cream)
Habzsi-dőzsi a bőrnek. Végül is miért ne? A bőrradír apró kis szemcséi remekül összedolgoztak a Foreo rezgésével, egymást kiegészítve igazán kellemes lett az eredmény.

Magát a készüléket csak este használtam , és teszem azt a mai napig. Az igazi eredményt abban látom, hogy a bőröm puhább, sőt kémiai hámlasztásnak egyáltalán nem éreztem szükségét az elmúlt hetekben. Egyébként egyáltalán nem igényel ördöngős manővereket a tisztítás- be tudod állítani magának a tisztítás hosszát és erősségét, sőt, akár egy menetén belül különböző intenzitását párosíthatsz az egyes arcrészekhez.És rendelkezik egy gyors turbó fokozattal is.

Alapjában véve a kütyü arcisztító funkciót lát el, de egy plusz kört az államra és a nyakamra is el szoktam indítani. Próbáljátok ki, tényleg mennyei!

Összességében szeretem a Foreót és igen, ajánlom. Egy jól megválasztott tisztítóval remekül összedolgozik, az ily módon megtisztított bőr pedig sokkal jobban magába szívja és feldolgozza a rutin többi anyagát ( szérumot, esszenciája, hidratálót). Emiatt a bőröm is láthatóan feszesebb lett.
Véleményem szerint a tetején is lehetne viszont pár szilikontüske, hogy az orrcimpák melletti részt is jobban elérje, és sajnos az árát nagyon borsosnak találom. Emiatt egy csillagot vonok le belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 26.

2. Habot képező arcisztító ( Normaderm Deep cleansing purifying gel)
3. Bőrradír ( Bioderma Crème Gommante Exfoliating Cream)