Foreo

Ár:   12 499 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 29.

Ár:   12 499 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A legkisebb Luna vibrációs arctisztító eszköz, szilikon tüskékkel és borítással. Utazáshoz ideális, továbbá apró mérete miatt az eddig nehezen hozzáférhető részeket is eléri. 1 töltéssel 100 használatot bír. Nem újratölthető.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csicsi86

2020. február 10.

Play mini kiszerelésben sikerült beszerezni. Abszolút megérte, mert érezhetően jobb állapotú lett tőle a bőröm felszíne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

manianna

2019. szeptember 23.

Nekem rengeteget javított az arcbőröm állapotán. A pórusaimat összehúzza és nagyon szép egyenletes a bőröm egész nap. Reggel - este használom. Gondolkodtam, hogy a hamisítványt veszem meg, de nem bánom ,hogy nem tettem, mert a barátnőm ázsia centerben vette, ég és föld a két készülék. Sokkal nyugodtabb vagyok így ,hogy tudom minőségi szilikont érintek az arcomhoz nem pedig valami koszos fröcöcsöntött műanyagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

floravar

2019. szeptember 20.

Még csak két hónapja használom, de hihetetlen a hatása, én imádom. Tisztitja ès összehúzza a porusaimat, rögtön a használat után hidratálok és aztán jöhet a BB krém, egész nap szép egyenletes a bőröm, se nem zsíros, se nem száraz. Remélem sokáig fogja bírni az eleme. A napokban néztem egy magyar youtuber videóját, az ő készüléke már több mint egy éve működik, pedig használja rendszeresen. Remélem én is ilyen szerencsés leszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

nreka

2019. szeptember 9.

Notino winter box részeként kaptam ajándékba. Nekem abszolút felért a hype-hoz, a bőröm tiszta és selymes lesz utána, nem szükséges kémiai hámlasztás. Hetente 3x-4x használom. Az egyetlen probléma vele hogy nem tölthető, így ki kell dobnom amikor lemerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

PinkSnow

2019. május 17.

Nagyon règota szemeztem vele, nekem elèg problémàs a bőröm. Van egy kevert vizhiànyos a homlokomnàl ès egy zsìrosodàsra, pattanàsokra hajlamos tàg porusu mindenhol máshol, mèg sajna igy 30 évesen is, pedig rendszeresen jàrok kozmetikushoz ès nem túl olcsó arcàpolokat hasznàlol, sajna mègis szinte 3 szem csipsz meglàtszik a bőrömön :|
Ezèrt is vagyok minden ilyen uj cuccra vevö, hàtha alapon, viszont több 10 ezreket nem akartam egyből kiadni èrte, adodott egy lehetösèg, ismerőstöl megvettem ezt olcsóbban.

Hàt el kell mondjam nekem egy csodaszer!!!
Már kb.2 hasznàlat utàn javult a bőröm! Konkrètan kitisztitja ès összehúzza a porusaimat, csökkenti a zsirosodàst ès nagyon szèp egyenletes bőrfelszìnt eredmènyez!
Ugyhogy nekem minden fillért megèrt, ha lemerül beruhàzok a dràgàbbik tesójàra :)

Szerintem amugy azoknak fog igazàn bevàlni akiknek problèmàsabb a bőrük, gondolom látvànyos vàltozàst azok fognak csak èrezni, tehàt akinek maceràs a bőre szerintem ne hagyja ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Hàt el kell mondjam nekem egy csodaszer!!!

dianae

2019. április 2.

Sephora kasszánál ezen is megakadt a szemem, annyira cuki így bekerült a kosaramba. Sajnos nem sokáig tudtam használni mivel 5 alkalom után már nem kapcsolt be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

CeCeDrake

2019. február 1.

Update: tavaly decemberben került hozzám még egy, a notino dobozban volt. Adtam neki újabb esélyt. Én nem láttam változást.
Az élő reklámtáblák meg csak használják, szerintem placebo.

2018. 01.14.
Élt majdnem 91 használatot, jó, 90 és felet.
Vegyesek az érzéseim. Szerintem túlságosan nagy hype övezi ezt a kütyüt. Nem rossz, de nem fogom megvenni a nagyot. Nem ad több extrát valójában.
Arra tényleg jó, hogy eldöntsem, hogy kell-e a drágább verzió vagy sem.
Felesleges luxus, ahogy előttem is írták.
Nálam nem nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Az élő reklámtáblák meg csak használják, szerintem placebo.

2018. 01.14.
Élt majdnem 91 használatot, jó, 90 és felet.
Arra tényleg jó, hogy eldöntsem, hogy kell-e a drágább verzió vagy sem.
Felesleges luxus, ahogy előttem is írták.
Nálam nem nyert.

Mayasos

2019. január 30.

Nos, igen... én sem tudtam elképzelni, hogy egy ilyen kütyü kellhet nekem és szeretni is fogom... Az üzletekben már fogtam a kezemben, nézegettem, de ott sem tetszett meg... Az árakon meg nagyon kiakadtam. Persze a neten folyamatosan az arcomba tolták, úgyhogy természetesen kíváncsi lettem rá nagyon. A Notino winterboxába ezt a típust belecsomagolták, úgyhogy árán alul hozzájutottam. És hát elvarázsolt nagyon! Az addig is használt habzó arctisztítómmal használom, de ég és föld a különbség amikor a kütyüvel együtt tisztítok. Biztosan beruházok egybe, nagyon jók a tapasztalataim: a bőröm sokkal tisztább, puhább, selymesebb, látható és tapintható a különbség. Körbejártam a dolgot, és amelyik nekem a legjobban tetszik az a Foreo Luna Play Plus, mert cserélhető elemes és nekem a Fofo bőranalizálós funkciója nem kell 30ezerért. Ennél a típusnál nem lehet tölteni, sem elemet cserélni, de kipróbálásra és ahhoz hogy meggyőzzön elég volt, úgyhogy nem vonok le érte pontot, mert a hatását próbálom hangsúlyozni az értékelésemmel. De ár-érték arányban mindenképpen a Luna Play Plus!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

beauté

2019. január 6.

Én kb. 9500 Ft-ért vásároltam a Douglas oldaláról. Úgy gondoltam egy próbát megér. Nekem tetszik a mérete, fura is lenne, ha nagyobb lenne. Garnier micellás géllel használom mindig. Nagy változást nem vettem észre, bár nem problémás a bőröm. Ha "lejár" (kb. 30-40 használatnál tartok most) el fogok gondolkodni egy nagyobb beszerzésén. A Fofon gondolkodok. A nagy influencer felhajtást nem szeretem körülötte, bár az is igaz, hogy megtette a hatását, mert én is egyrészt azért vettem meg, mert mindenhol az arcomba tolták. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Belyus

2018. augusztus 16.

Én nagyon szeretem, kis csodakütyü! Reggel és este használom, és látványosan szebb tőle a bőröm. Be fogok ruházni a nagyra is, nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.