Foreo

Ár:   12 499 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 29.

Ár:   12 499 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A legkisebb Luna vibrációs arctisztító eszköz, szilikon tüskékkel és borítással. Utazáshoz ideális, továbbá apró mérete miatt az eddig nehezen hozzáférhető részeket is eléri. 1 töltéssel 100 használatot bír. Nem újratölthető.

Ár: 7500 +posta , Eladó: misno
Állapot: 3 alkalommal próbált , Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalás , posta
Foreo Luna Play Petal Pink - új
Ár: 7000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+700 Ft)
PinkSnow

2019. május 17.

Nagyon règota szemeztem vele, nekem elèg problémàs a bőröm. Van egy kevert vizhiànyos a homlokomnàl ès egy zsìrosodàsra, pattanàsokra hajlamos tàg porusu mindenhol máshol, mèg sajna igy 30 évesen is, pedig rendszeresen jàrok kozmetikushoz ès nem túl olcsó arcàpolokat hasznàlol, sajna mègis szinte 3 szem csipsz meglàtszik a bőrömön :|
Ezèrt is vagyok minden ilyen uj cuccra vevö, hàtha alapon, viszont több 10 ezreket nem akartam egyből kiadni èrte, adodott egy lehetösèg, ismerőstöl megvettem ezt olcsóbban.

Hàt el kell mondjam nekem egy csodaszer!!!
Már kb.2 hasznàlat utàn javult a bőröm! Konkrètan kitisztitja ès összehúzza a porusaimat, csökkenti a zsirosodàst ès nagyon szèp egyenletes bőrfelszìnt eredmènyez!
Ugyhogy nekem minden fillért megèrt, ha lemerül beruhàzok a dràgàbbik tesójàra :)

Szerintem amugy azoknak fog igazàn bevàlni akiknek problèmàsabb a bőrük, gondolom látvànyos vàltozàst azok fognak csak èrezni, tehàt akinek maceràs a bőre szerintem ne hagyja ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Hàt el kell mondjam nekem egy csodaszer!!!

dianae

2019. április 2.

Sephora kasszánál ezen is megakadt a szemem, annyira cuki így bekerült a kosaramba. Sajnos nem sokáig tudtam használni mivel 5 alkalom után már nem kapcsolt be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

CeCeDrake

2019. február 1.

Update: tavaly decemberben került hozzám még egy, a notino dobozban volt. Adtam neki újabb esélyt. Én nem láttam változást.
Az élő reklámtáblák meg csak használják, szerintem placebo.

2018. 01.14.
Élt majdnem 91 használatot, jó, 90 és felet.
Vegyesek az érzéseim. Szerintem túlságosan nagy hype övezi ezt a kütyüt. Nem rossz, de nem fogom megvenni a nagyot. Nem ad több extrát valójában.
Arra tényleg jó, hogy eldöntsem, hogy kell-e a drágább verzió vagy sem.
Felesleges luxus, ahogy előttem is írták.
Nálam nem nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Az élő reklámtáblák meg csak használják, szerintem placebo.

2018. 01.14.
Élt majdnem 91 használatot, jó, 90 és felet.
Arra tényleg jó, hogy eldöntsem, hogy kell-e a drágább verzió vagy sem.
Felesleges luxus, ahogy előttem is írták.
Nálam nem nyert.

Mayasos

2019. január 30.

Nos, igen... én sem tudtam elképzelni, hogy egy ilyen kütyü kellhet nekem és szeretni is fogom... Az üzletekben már fogtam a kezemben, nézegettem, de ott sem tetszett meg... Az árakon meg nagyon kiakadtam. Persze a neten folyamatosan az arcomba tolták, úgyhogy természetesen kíváncsi lettem rá nagyon. A Notino winterboxába ezt a típust belecsomagolták, úgyhogy árán alul hozzájutottam. És hát elvarázsolt nagyon! Az addig is használt habzó arctisztítómmal használom, de ég és föld a különbség amikor a kütyüvel együtt tisztítok. Biztosan beruházok egybe, nagyon jók a tapasztalataim: a bőröm sokkal tisztább, puhább, selymesebb, látható és tapintható a különbség. Körbejártam a dolgot, és amelyik nekem a legjobban tetszik az a Foreo Luna Play Plus, mert cserélhető elemes és nekem a Fofo bőranalizálós funkciója nem kell 30ezerért. Ennél a típusnál nem lehet tölteni, sem elemet cserélni, de kipróbálásra és ahhoz hogy meggyőzzön elég volt, úgyhogy nem vonok le érte pontot, mert a hatását próbálom hangsúlyozni az értékelésemmel. De ár-érték arányban mindenképpen a Luna Play Plus!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

beauté

2019. január 6.

Én kb. 9500 Ft-ért vásároltam a Douglas oldaláról. Úgy gondoltam egy próbát megér. Nekem tetszik a mérete, fura is lenne, ha nagyobb lenne. Garnier micellás géllel használom mindig. Nagy változást nem vettem észre, bár nem problémás a bőröm. Ha "lejár" (kb. 30-40 használatnál tartok most) el fogok gondolkodni egy nagyobb beszerzésén. A Fofon gondolkodok. A nagy influencer felhajtást nem szeretem körülötte, bár az is igaz, hogy megtette a hatását, mert én is egyrészt azért vettem meg, mert mindenhol az arcomba tolták. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Belyus

2018. augusztus 16.

Én nagyon szeretem, kis csodakütyü! Reggel és este használom, és látványosan szebb tőle a bőröm. Be fogok ruházni a nagyra is, nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

anitaa17

2018. július 22.

Annyira must have terméknek tűnt, hogy késztetést éreztem a megvásárlásra. De eddig nem jöttem rá, miért ez az óriási hype... Cukorka színek és cuki külső? Először is, neten rendeltem, így élőben nem láttam és nem is sejtettem, hogy ennyire apró lesz :( Nem újratölthető, így ha lemerül az elem, akkor majd a kukában fogja végezni (a Luna Play Plus emiatt inkább megérte volna). Szóval a használata óta (3 nap/ napi 2x használat) én őszintén nem érzek semmi változást. Annyira pici, hogy alig ér szinte az ember arcához, de a kétfajta sörtés borítást meg aztán abszolút nem tudod külön használni, a nagyobb méretű már annyira kis felületen van. Amit hiányolok belőle, hogy 1 perc után adjon valami jelzést, így gyakorlatilag stopperrel kell mérni, ha be akarod tartani, ami elég vicces, mert a 100 használat akkor totál relatív. Ez az első arctisztító készülékem, de eddig nem érzem, hogy ne tudtam volna nélküle élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Pressia

2018. január 13.

Ahhoz jó, hogy az ember kipróbálja, letesztelje valóban érdemes-e beruházni rá.
Határozottan. Nem is tudom olyan mintha kiugrasztaná a bőrömből a nem oda való dolgokat. De mindeközben gyengéden. Utána pihe puha az arcom.
Ó, és nekem nem volt problémám a gombbal. Erősen megnyomom és addig vibrál míg le nem állítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Ahhoz jó, hogy az ember kipróbálja, letesztelje valóban érdemes-e beruházni rá.

Serpentina

2017. július 1.

Egy rövid ideje már minden beauty blog a Foreo Luna arctisztítók körül forog.
Elég jó a PR-ja, így hozzám is eljutott a híre és foglalkoztatni kezdett, hogy tényleg segít-e tisztává varázsolni a bőrömet.
A legutóbbi Douglas látogatásomkor megcsodáltam a nagyobb készülékeket, viszont beruházni még nem mertem rájuk, így elhoztam ezt a picit kék színben. Ami aggaszt, hogy csak 100 használatig bírja, de ezt sajnos már csak az üzletből kimenet vettem észre rajta.
Ebből a szempontból úgy gondolom, nem túl környezetbarát megoldás.
Sajnos nem úgy működik, mint a nagyok. Ha azokon megnyomod a bekapcsoló gombot, addig rezeg, amíg újra hozzá nem érsz.
Viszont itt ez a gomb hátul van, és végig szorítanod kell használat közben.
Így a tartása nem túl kényelmes, könnyen begörcsölnek tőle az ujjaid.
Viszont a két negatívum ellenére tényleg csodás munkát végez.
Nagyon sima lesz tőle a bőröm, nem dörzsöli pirosra és fájdalmasra az arcom, mint a klasszikus kefeszerű tisztítók.
Tényleg egy nagyszerű találmány, viszont mivel nem örök életű és a használata nem a legkényelmesebb, szinte biztos, hogy be kell ruháznom majd egy nagyobb és drágább tölthető példányra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Egy rövid ideje már minden beauty blog a Foreo Luna arctisztítók körül forog.
Ebből a szempontból úgy gondolom, nem túl környezetbarát megoldás.
Viszont itt ez a gomb hátul van, és végig szorítanod kell használat közben.
Így a tartása nem túl kényelmes, könnyen begörcsölnek tőle az ujjaid.
Viszont a két negatívum ellenére tényleg csodás munkát végez.

Lillie

2017. június 24.

Nagyon rég óta szeretnék már egy szuper arctisztító készüléket de eléggé sajnálom rájuk a pénzt. A foreo nagyon szimpatikus számomra de a luna 2 ára... hát nem mondom, hogy olcsó. Sőt... irtó drága. Kissé felesleges luxusnak gondolom.De ki szerettem volna próbálni mi is ez a hatalmas felhajtás körülötte. Így beszereztem egy "play" változatot. Borzasztó pici és sajnos nem tölthető szóval 100 * ( akár 100 szóval lehet csak 50...) használatra elég. Ha beválik beszerzem a nagytestvérét de előtte lehet beruházók próbaként még egy alis dupera is.
Így pár használat után el tudom mondani róla, hogy kellemes érzés használni és relaxáló is. Kíváncsi vagyok mennyire lesz nélkülözhetetlen a mindennapjaimból. Egyenlőre 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.