Foreo

Ár:   100 022 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Ár:   100 022 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Hyper-Infusion technológia (melegítés, hűtés és T-Sonic pulzálások) és a full spektrumú LED-fényterápia kombinálásával professzionális szintű kezelést kínál az otthonodban. A melegítés hatására a pórusok megnyílnak, a T-Sonic™ pulzálások a bőrbe juttatják a hatóanyagokat, majd a krioterápia segít a bőrbe zárni a hatóanyagokat, valamint erősíti a bőrt. 5x gyorsabban melegszik fel, mint az UFO 1, a kedvenc 20-perces, fátyolmaszkos kezelésedet egy 90-másodperces kényeztetéssé változtatja.

3 féle színben érhető el: Mint, Fuchsia és Pearl Pink.

viszvirag1

2021. április 26.

Másfél hete hasznàlom, kb 2 éve vàgytam màr rà és végre ràvettem magam, hogy megrendeljem!
Nekem egyelőre nagyon pozitív! Arànylag szàrazabb a bőröm, reggelre csodásan hidratàlt lesz, főleg az Acai Berry-s maszk használata utàn!
Kisbabàt vàrok, igy készülvén a nemalvásra nagy reményeket fűzök hozzà, hogy a bőrömet rendben tartja ha nincs annyi időm majd a maszkkal bíbelődni, vagy ha extra hidratàlásra lesz szüksége a fàradt bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

nori753

2021. április 22.

Mikor megrendeltem nagyon féltem, hogy meg fogom bánni, de nagyon beleszerettem. Én a hideg funkcióját használom állandóan a gyulladt patikon, nagyon nagy segítség. Szkeptikus volt a led terápiával, de miután kozmetikusnál kipróbáltam, megdöbbentem mennyit segített (végül emiatt rendeltem meg az ufot is), és itthon is nagyon sokat segít (a kék fény óta nem is jönnek rajtam gyulladt patik, a zöld pedig sokat segített a régiek hegein, szebben is gyógyulnak). 26 évesen még nincsennek nagy ráncaim, de a homlokomon lévő apró ráncokkal egyik krémem sem tudott mit kezdeni pedig retinalt is próbáltam már. Na az ufo után teljesen sima a homlokom is. A kialakítás szerintem nem a legjobb, mert az orrhoz és szemhez nehéz hozzáférni, de én annyira beleszerettem az egész készülékbe a maszkokkal, a hideg meleggel, a ledekkel meg a rezgéssel, hogy még ez sem zavar:) nem tudom, hogy kötelező elem e másnak, de én már semmi pénzért nem válnék meg tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Scara

2021. március 25.

Nagyon imádom! 😊 Kb. 2 hete érkezett, D.-ben éppen akció volt és nem hezitáltam tovább, megrendeltem.
A kozmetika hol nyitva van - hol nincs az aktuális helyzetnek köszönhetően, plusz a terhesség utolsó hónapjainak az "örömeitől", főleg az alváshiánytól eléggé nyúzott az ábrázatom, szóval úgy döntöttem megérdemlem. 😊
Eddig 3 féle maszkot próbáltam, más-más program futott le hozzájuk és határozottan látom a bőrömön, hogy hidratáltabb, egészségesebb kinézetű. Persze az alvashiány karikáit nem tűnteti el, de sokat dob az összképen. 😊 Az előző véleményekben már mindent leírtak, nagyon komplex kis szerkezet, egyszerű, gyors és maximálisan hatékony.
Már a férjemen is kipróbáltam - először menekülőre fogta, de végül hősiesen viselte a traumát 😂 - de már eljutottunk odáig, hogy egyáltalán nem tiltakozik ellene. 😊
A hozzá való maszkok egy részét DM-ben is lehet kapni, illetve többször láttam már akciósan a Notino-n is. Érdemes olyankor többet is betárazni belőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

laregina

2021. február 3.

Tavaly a Luna 3-at vettem meg black fridayen 30%-os kedvezmennyel, iden ezt szereztem be akciosan.
Erre esett a valasztasom, mert az UFO 1-hez kepest ez tobbet tud, es mindenfelekeppen nagyobbat szerettem volna, nem a minit.
- Hamarabb felmelegszik, mint az UFO 1 (5x gyorsabban, ami egy 90 mp-es maszknal sokat szamit)
- Rengeteg szin kozul lehet valasztani manualisan, mig az elozonel 6 alap szin volt elerheto
- Minden tipusu UFO maszkot lehet hasznalni (UFO mini nem mindegyik maszkkal kompatibilis)
Mar sokfajta maszkot kiprobaltam vele, igazabol mindegyik nagyon jo, valoban otthoni spa elmenyt nyujt, ami kifejezetten remek a covid-es idoszakban, amikor sok idot toltunk itthon. Estere jobban szeretem hasznalni, mint nappalra, mert nehany maszk eleg nehez, de reggelre tokeletesen beszivodnak es puha, kisimult arcborrel kelek fel. Minden maszkot ketszer hasznalok fel, mert olyan sok anyag van bennuk, es min. 2 koron keresztul ufo-zok :)
Valoban draga, de hosszutavon megeri, mert nem csak UFO maszkkal lehet hasznalni, hanem barmilyen szerummal, kremmel, olajjal. Hasznalata kozben jobban beszivodik barmilyen szerum, krem, latvanyos a kulonbseg amikor az UFO-t hasznalom.
Az alap maszkok mellett manualisan is belehet allitani a szineket, erosseget, husito-melegito hatast.
UFO maszkokat is belehet szerezni akciosan, es mivel mindegyiket ketszer lehet hasznalni, szerintem igy nem veszes arban, es sokkal jobb minoseget kapunk, mintha drogerias maszkokat hasznalnank a gep nelkul.
Termeszetesen jar az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

Termeszetesen jar az 5* :)

Babooca

2020. július 31.

Soha nem gondoltam volna, hogy ez a készülék valaha érdekelni fog, azt meg végképp nem, hogy a kedvencemmé válik. A fényterápia hatása elképesztő, másnapra már látni a változást. A kedvenc maszkjaim a Call it a Night és a H2Overdose jelenleg, ezekkel másnapra nagyon kisimult, száraz, hámló foltoktól mentes, nyugodt bőrt kapok. Első két alkalommal mindkét maszk okozott mitesszereket, de mióta a kék fényt pluszban bevetem már nincs ilyen gondom. Szerintem szuper készülék, nekem igazi spa élményt nyújt. Heti 3x használom maszkkal, és heti 5x csak a fény terápiát. Brutálisan drága, érdemes nagy akciók idején beszerezni. Lehet nélküle élni, ez tény, viszont kipróbálni érdemes, legalább egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.