Foreo

Ár:   100 022 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Ár:   100 022 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Hyper-Infusion technológia (melegítés, hűtés és T-Sonic pulzálások) és a full spektrumú LED-fényterápia kombinálásával professzionális szintű kezelést kínál az otthonodban. A melegítés hatására a pórusok megnyílnak, a T-Sonic™ pulzálások a bőrbe juttatják a hatóanyagokat, majd a krioterápia segít a bőrbe zárni a hatóanyagokat, valamint erősíti a bőrt. 5x gyorsabban melegszik fel, mint az UFO 1, a kedvenc 20-perces, fátyolmaszkos kezelésedet egy 90-másodperces kényeztetéssé változtatja.

3 féle színben érhető el: Mint, Fuchsia és Pearl Pink.

Babooca

2020. július 31.

Soha nem gondoltam volna, hogy ez a készülék valaha érdekelni fog, azt meg végképp nem, hogy a kedvencemmé válik. A fényterápia hatása elképesztő, másnapra már látni a változást. A kedvenc maszkjaim a Call it a Night és a H2Overdose jelenleg, ezekkel másnapra nagyon kisimult, száraz, hámló foltoktól mentes, nyugodt bőrt kapok. Első két alkalommal mindkét maszk okozott mitesszereket, de mióta a kék fényt pluszban bevetem már nincs ilyen gondom. Szerintem szuper készülék, nekem igazi spa élményt nyújt. Heti 3x használom maszkkal, és heti 5x csak a fény terápiát. Brutálisan drága, érdemes nagy akciók idején beszerezni. Lehet nélküle élni, ez tény, viszont kipróbálni érdemes, legalább egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.