Foreo

Ár:   64 170 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2020. szeptember 25.

Ár:   64 170 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az UFO-aktivált maszkok, a Hyper-Infusion technológia (melegítés, hűtés és T-Sonic pulzálások) és a full spektrumú LED-fényterápia kombinálásával professzionális szintű kezelést kínál az otthonodban. A melegítés hatására a pórusok megnyílnak, a T-Sonic™ pulzálások a bőrbe juttatják a hatóanyagokat. 5x gyorsabban melegszik fel, mint az UFO 1, kedvenc 20-perces, fátyolmaszkos kezelésedet egy 90-másodperces kényeztetéssé változtatja.

3 féle színben érhető el: Mint, Fuchsia és Pearl Pink

Ár: 15 000 , Eladó: Zsofi22170
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest 13.kerület, fizetés: Budapesten a 13.kerületben átvehető, vagy Foxposttal küldöm.

Naoto

2022. augusztus 5.

Múltkor a Luna Mini 2-vel lehetett kapni egy csomagban, így végül elcsábultam és megvettem. Az érvelésem az volt, hogy soha nem járok kozmetikushoz, úgyhogy megérdemlek ennyi kis pluszt az otthoni arcápolásban, ettől függetlenül teljes áron biztosan nem vettem volna meg.
A használata egyszerű, bár néha kicsit nehézkes a bluetooth csatlakozás a telefonhoz, viszont nagy előnye, hogy az előre eltárolt programokat telefonra való csatlakozás nélkül is el lehet indítani rajta, így egyszerűbb a használata.
Bevált arra amire vettem - egy kis plusz arcápolást biztosít, relaxálással egybekötve. Azt nagyon szeretem benne, hogy sokkal gyorsabban szívódik be bármi ennek a használatával, főleg a rezgés hatására. Általában 2 kört szoktam menni az adott programmal (kb. 3 perc), így minden beszívódik, és nem tocsog a fejem még fél órán át mint mondjuk amikor simán egy fátyolmaszkot használok. Nagyon kellemes érzés a melegítő funkciója is.
Nem muszáj a hozzá tartozó maszkokat használni, ha nem tesz bele semmit az ember és az arcára rak valami szérumot, azt is szépen be lehet dolgozni vele a bőrbe (csak olajos dolgokkal nem szabad használni elvileg). Nem szoktam mindennap használni, inkább csak heti 1x-2x, szóval kicsit megfoghatatlan, hogy van-e konkrét hatása. Mindenesetre használat után szebb a bőrképem, pl. kisimítja a pici kis ráncokat a homlokomon. A LED terápia része egy kicsit parasztvakításnak érződik, mert ennyi idő alatt és ilyen intenzitással nem hiszem, hogy bármit csinálna, de a relaxációhoz ad egy kis pluszt.
Annak ajánlom, aki szeretne egy kis luxust vinni az arcápolásba, de amúgy semmiképp nem egy must have, szóval spórolni kár lenne pont rá. Hatás szempontjából a Luna többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

balazskrisztii

2022. február 10.

Az UFO mini 2-vel egy csomagban vettem meg, így azt gondolom nem húztak le nagyon :)
Kellemes érzés, ahogy rezeg és melegszik, sokkal jobban beszívja a bőröm a terméket amit alá rakok- egy doboz maszkot adtak hozzá, de még ki se próbáltam, a saját szérumjaimmal használom. Eddig az a tapasztalt, hogy kb 5x annyit beszív a bőröm a hialuronból, mint nélküle, szóval a 7 skin methodhoz hasonlóan használom, amint beszívta masszírozás-melegítés közben, újra nyomok az arcomra.
Mást is használtam már vele, de szívesebben használom el az olcsóbb szérumokat így... Gondolom tavasszal/nyáron nem lesz ennyire szomjas szegény bőröm.
Nem tudom, ki milyen motivációból venné meg, én azt vártam tőle, hogy mikor használom, lelazuljak, több hatóanyagot juttassak a bőrömbe és másnap reggel látszódjon, hogy valami extra történt. Számomra ezek a kritériumok teljesültek :)
Nem hinném, hogy a melegítés-fény-rezgés triumvirátusnak lenne olyan hatása, mint egy extra kozmetikai kezelésnek, de számomra élvezetes a használata és van látható különbség

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.