Foreo

Ár:   58 300 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: treszter, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   58 300 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A FOREO UFO™ Mini szónikus készülék teljes körűen kezeli az arcot és kisebb méretének, valamint kompakt kialakításának köszönhetően nem csak otthon, de utazáskor is használható. Ezt a kifinomult intelligens maszkot széles spektrumú fényterápiával és simító hőterápiával látták el, mely a T-Sonic pulzálással fokozza az arcmaszkban lévő tápanyagok felszívódását közvetlenül az arcbőrbe.

Bettiiyy

2020. március 26.

Anyámnak megmutattam a Luna mini 3-at, és annyira megtetszett neki, hogy ő is akart rögtön egyet, de mivel videókon megnéztük az UFO-t is, ezért ez is nagyon tetszett neki. Még télen volt egy olyan akció a Foreonál, hogy a Luna mini 2-vel lehetett díszdobozban megvenni az UFO-t, és eléggé megérte, úgyhogy rögtön be is szerezte.
Ezt az UFO-t én még csak az éjszakai maszkjukkal próbáltam ki, de nagyon tetszett. Könnyű kezelni az app-ot, tetszik, hogy kezelés közben mindig mutatja, mit kell csinálni. A fényterápia és a melegítés a kedvencem, a pulzálás igazából engem eléggé hidegen hagy, de nem panaszkodom. :)
Bevallom, az árát picit sokallom, mert talán annyival tud többet a mininél, hogy hűt is. Meg talán egy picit nagyobb? De nem vagyok biztos benne, mert nem hasonlítottam össze a kettőt úgy, hogy egymás mellett vannak. Viszont ugyanaz a maszk kell mind a kettőhöz, úgyhogy nem is nagy a különbség, meg a kezelendő felület ugyanakkora szerintem.
Ohmybrush facebook csoportjába tettem fel a kezelés előtti-utáni képeket, szerintem magukért beszélnek. Puha, tiszta, üde, nyugodt, ragyogó arcbőrt kaptam, és sokkal szebb bőrképet. Ha nem tudnám, hogy van mini változat, azt mondanám mindenképpen megéri. Így is jó vételnek tartom, de én magamnak a minit vettem meg - igaz, nekem már volt Lunám. Az az igazság, hogy anyámnak sokkal jobb vétel volt így díszdobozban, hiszen külön-külön a Lunát és UFO-t - még akkor se, ha minit vesz - nem kapta volna meg ennyiért. Úgyhogy ha ilyen dupla akció van, igenis megéri megvenni az UFO-t, de ha csak önmagában kell megvásárolni - kivéve ha nem a hűsítés miatt veszed-, szerintem sokkal gazdaságosabb a mini.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Milli88

2020. március 9.

Egy -20%-os akció keretein belül sikerült megszereznem a terméket. A FOREO LUNA MINI2-t már több, mint két éve használom minden nap, így már bátrabb voltam a márkát illetően.
Kozmetikushoz nem járok, mert a menstruációs időszakot leszámítva szerencsére egészen kezelhető a bőröm. Illetve amikor elmentem kozmetikushoz nem láttam a tízen X ezer forint után sem javulást, sem ragyogást a bőrömön. Ez a kis masina viszont egy csoda. Kellemes, egyszerű és gyors a használata. Könnyen kezelhető, teljesen vízálló. Használat után pillanatok alatt megtisztítható és nem foglal egy fél szekrénnyi helyet. Rengeteg különböző (és ahogy a foreo.com-on láttam egyre több) maszk kapható hozzá. Én eddig kétfélét használtam, de be fogok szerezni több változatot is.
A maszk nagyon gazdagon át van itatva a bőr számára fontos összetevőkkel, így nekem egy használat után nem szárad ki teljesen a maszk. Amikor még nedves a program letelte után, akkor indítok egy második kört is. A bőröm nagyon szereti. Általában 2-3 naponta kényeztetem vele az arcomat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Tarzicia

2020. február 17.

Utálok kozmetikushoz járni. Én nem szépítő kényeztetésként, hanem tortúraként éltem meg mindig, és a legszuperebb, legdrágább arckezelés eredménye is jó, ha 2-3 napig látszott. (És akkor még az olyan járulékos élményeket nem is említem, hogy minden kezelés alatt szétfagytam, még nyáron is, irritálta a szemem minden krém, de volt szerencsém már fokhagymaszagú ujjakhoz, végig kellett már hallgatnom nyaralási terveket, fürdőszobafelújítási problémákat és házassági válságot is. Mindezek megkoronázásaként nem egyszer a kertek alatt kellett hazaosonnom a szétment frizurám és a kipirosodott ábrázatom miatt.) Úgy döntöttem, inkább használok napi szinten magas hatóanyagtartalmú szérumokat, krémeket, és ha kell, majd bőrgyógyászhoz megyek komolyabb kezelésre.
A Foreo Luna 3 után erre az Ufo minire is beruháztam, gondoltam, ha nem is ér fel egy kozmetikai kezeléssel, de egy maszk mindig jót tesz, és ez otthon, bármikor bevethető. A minit választottam, mert a normál méretű Ufo nem csak drágább, de szerintem bumszli, ez az aranyos kis rózsaszín kütyü sokkal kézreállóbb, és csak a hűtés programmal tud kevesebbet.
Ugyanúgy kell tölteni, mint a Luna 3-t, és a mobiltelefont sajnos most is magunkkal kell vinni a fürdőszobába, nem lehet megúszni, mert a Foreo applikáció nélkül meg se moccan. De nem elég ám letölteni az app-ot, összepárosítani bluetooth segítségével a két eszközt, a telefonnal minden egyes alkalommal még be is kell szkennelni a Foreo okosmaszk tasakjáról a vonalkódot, csak utána működik az Ufo. Ez nem bosszantásul van kitalálva, hanem azért, mert a maszkokból több féle is létezik, és a készülék az adott maszknak megfelelően választja ki a programot, a telefonon meg is jelenik a neve. Az Ufo mini mellé a dobozban ajándékba adtak a kék Make My Day maszkból egy tasakot, először ezt próbáltam ki. Külön még a rózsaszín Glow Addict és a lila Youth Junkie nevűt vettem meg, alkalmasint írok majd róluk a terméklapjukon.
A készülék egyik oldala csak dísz, csúszásgátló szilikontüskés felülettel és középen a névvel, a másik oldalán található az okosmaszk kezelő felület. Itt van egy levehető műanyag gyűrű, a tasakban található kerek, lapos, krémmel átitatott maszkot ide kell illeszteni, és a gyűrűt a helyére pattintani. Első alkalommal kicsit macerás, tocsogós művelet, de bele lehet jönni. Egy tasak tartalma egy alkalomra nagyon sok, még akkor is, ha az ember újraindítja a programot. Még az én száraz-vízhiányos bőröm se issza be 2 x 90 másodperc alatt a teljes mennyiségű krémet, az arcon mintegy pakolásként marad egy vastag réteg, sőt, még a tasakban is marad egy fél arcra való adag. A kezelés ideje alatt az applikáció folyamatosan mutatja a lépéseket, mondja is, hogy mikor mi történik, és közben kellemes relax zene szól. A különböző színű fények jópofák, a melegítés tényleg nagyon kellemes, de a T-sonic pulzálás szerintem túl hangos, nem segíti a relaxálást, inkább kontraproduktív, a zenét is alig hallani tőle, amikor az ember füle közelében rezeg. Mindegy, én nem a relaxálás miatt vettem meg, a fürdőszobai tükör előtt ácsorogva, az Ufot az arcomon ide-oda mozgatva, ennyi idő alatt amúgy is képtelenség lenne. A végeredmény viszont tényleg látványos: hidratált, feltöltött bőr, és nem kellett elzarándokolni a kozmetikushoz sem.
Amúgy én túljártam a kütyü eszén. Gondoltam egyet, felkentem az arcomra a Sisley feketerózsás maszkját, beszkenneltem az egyik Glow Addict tasakról a vonalkódot, és megnyomtam a start gombot. Működik. (Először azt hittem, hogy egy vonalkódot csak egyszer enged beolvasni az applikáció, de azért ennyire nem okos.) A Sisley maszk nem elég "szaftos" hozzá, nem csúszik rendesen a készülék a bőrön, inkább csak nyomogató mozdulatokat lehet vele csinálni. Benenedvesített arcbőrön viszont teljesen jó, és a melegítés hatására sokkal hamarabb és jobban beszívódik a maszk. Ugyanígy ki fogom próbálni még a Clarins Extra Firming maszkjával is. Ez egy plusz pont, nekem az Ufo mini igy még jobban megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 17.

Annamary7

2019. október 24.

Hatalmas kedvenc ez a kis csodakészülék!! :) Igaz, hogy pár percet masszíroz csak, de olyan lesz utána a bőr, mint egy professzionális kezelés után. Egy élmény a használata, ráadásul sokféle szuper maszk közül lehet választani már, hetente egy-két alkalommal használom, és jól látható az eredmény :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

babika26

2018. november 6.

Sosem szerettem igazán a hagyományos maszkokat, pedig tudom, gyorsan és sokat tudnak segíteni...mégis, valahogy mindig macerásnak éreztem, a hajamat kb. mindig újra kellett mosnom, mert a beleragadt és attól is féltem, hogy pont akkor toppan be a párom, algával a fejemen.... Az Ufo miniről egy netes cikkben olvastam és pamm, ott volt a villanás, hogy ez maszk is, de gyors is. A Douglasból szereztem be, járt hozzá nappali-éjszakai maszk is, minden használat előtt a kis korongot rá kell tenni és indítom is a kezelést. 90! másodperc alatt kész a maszkolás, plusz led fényterápia, rezgés és melegítés együtt!!! Önmagában is működik, de Foreo appal még izgalmasabb, mondja a gép, hogy mi mikor következik és éppen mi történik a bőrömmel... imádom amit művel, kozmetikus után szokta így érezni magát a bőröm. Hetente 1x-2x használom és nagy kedvenc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.