Forever Living Products

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NagyG, Módosítva: 2016. május 3.

Ár:   11 000 Ft
Kiszerelés:   100 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A lyciumot (ördögcérna), ezt a kínai gyümölcsöt évszázadok óta használják. Javítja a külső megjelenést, energiát és jó állóképességet biztosít.

A Forever Lycium Plus olyan táplálékkiegészítő, amely az antioxidánsok, édesgyökér flavonoid és más jótékony fitonutriensek forrása.
Az ázsiai emberek évezredek óta használják a lycium növény gyümölcsét, valamint az édesgyökér-kivonatot a jó egészségi állapot megőrzésére.
Az Észak-Ázsiából származó lycium-kivonat, valamint az édesgyökér-flavonoid kivonat növényi tápanyagokkal, vitaminokkal, ásványi anyagokkal, béta-karotinnal, poliszacharidokkal, aminosavakkal és bioflavonoidokkal kombinálva nyújt segítséget az egészség megőrzésében. Ezen kívül a Lycium Plus erős antioxidáns is, vagyis fegyver a szabad gyökök - melyek a daganatos betegségek okozói - elleni harc folytatásához!