Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Виктория, Módosítva: 2013. december 26.

Lelőhely:   tanácsadók

Szemhéjpúdert és szájfényt tartalmazó mini paletta.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Виктория

2013. december 29.

Anyukám használja a Samoa (barna) palettát, és nagyon elégedett vele. Nekem a képen látható (Paris) van meg, de egyedül a tükröt tudom hasznosítani belőle. Évszak típusok szerint osztották (én tavasz típus vagyok), de valahogy sehogy sem érzem magaménak ezeket a színeket.
A minőséggel nincs gond, viszont az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

A minőséggel nincs gond, viszont az árát nem éri meg.