Fragonard Parfumeur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Riruka, Módosítva: 2015. április 29.

Lelőhely:   online külföldről

KCsenge

2021. március 24.

Nekem nem az EDT van meg belőle, hanem egy 15 ml-s parfum és egy 50 ml-s EDP. Elsőnek a parfumöt kaptam, anyukámék hozták nekem nyaralásról. Ez ugye fém tartóban van, így sokkal tovább fel lehet használni. Eleinte nagyon tetszett az illata, ezért rokonok hoztak nekem egy EDP-t, ami már üvegben van. Sokkal-sokkal erősebb az illata a parfumnek, mint a másiknak, így én az előbbit már csak akkor használom, ha valahova elutazunk, mert jobban elfér a pici üvegcséje. Kellemesebb az orromnak az EDP. Nagyon elegáns, nőies mind a kettő. A parfum inkább különlegesebb alkalmakhoz illik, nem is használtam a mindennapokban, viszont az EDP-t igen. Tartósságáról annyit tudok írni, hogy én már nem érzem magamon, hozzászoktam, de anyukám mindig megjegyzi, hogy jó illatom van, ha ezzel fújom be magam. Inkább télies aromája van, nyárra én szintén a Fragonardtól a Marché Aux Fleurs EDT-jét fújom, ami egy gyöngyvirágos illat. Sokkal finomabb a melegebb hónapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Coromandel

2020. szeptember 24.

Ha ezt az illatot ajándékoznàm egy, számomra alig ismert hölgynek sem nyúlnék mellé. Pont azért mert nem különleges, hisz előttem már leírták, hogy Nina Ricci Ninájara hajaz. Szerintem itt azért több. Minőségben kenterbe veri a szintetikus Riccit. Üde, friss és édes mint egy kis tündér. Sajnos nem túl tartós de nem is ezért szeretjük, hanem kellemes illatáért és a rendkívül jó áráért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 24.

csillabella

2019. december 1.

Nyaralásunk során nem hagyhattuk ki Grasse-ban a parfümgyár látogatást a Fragonardnál. Ott körbevezetett minket egy fiatal hölgy, sok érdekességet megtudtunk, utána a boltban kötöttünk ki. Ott aztán volt mindenféle termék, ami illathoz köthető. Megillatoltam pár női parfümöt, és valahogy ez kitűnt, különleges volt. Egyik illatuk Shalimarra hasonlított, a másik Light Blue-ra. Állítólag a Belle Cherie valamelyik Nina parfümre hasonlít, viszont azokat nem ismerem, így erről nem tudok nyilatkozni. A meleg idő annyira nem állt jól neki, most a hidegben viszont barátok lettünk. Megédesíti a napom, és a tartóssága is remek, még nap végén is érzem valamennyire a 2-3 fújást. Már megbántam, hogy kis kiszerelést vettem belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

babyface

2019. november 27.

idén életemben először sikerült eljutnom Párizsba. sok sok órás válogatás után a Mon Guerlain-t választottam az én 'párizsi illatom'-nak. Naivan azt gondoltam egy otthonról 'hozott' illat majd betöltheti ezt a szerepet... na és akkor jött ő. ugyanis nyilván első utunk a parfüm múzeumba vezetett, kalandosan, Lime-on végigrobogva a Rue de Rivoli-n, a város első benyomásaitól szinte megrészegülve. úgy éreztem hazaértem. és akkor bemutatják nekem ezt a kis csodát.

persze én is hatalmas Nina rajongó vagyok. 15 éves korom óta velem van, most fogyasztom a 3. 80ml-es üvegcsémet (ezzel hivatalosan is ő a legtöbbet újravett parfümöm és talán az egyetlen is :D). azóta már többször éreztem, hogy kinőttem, nem használom már akkora szerelemmel, mint tiniként, valahogy elveszett a varázs, valami hiányzott... de mégsem tudtam szabadulni tőle. szerencsére nem is kell hiszen itt van nekem Cherie, ami teljesen kitölti azt a megfoghatatlan űrt, amit már szegény Nina nem tudott. sokkal érettebb, zamatosabb (mint én haha) egymás mellé fújva a kettőt azonnal érzed a minőségbeli különbséget. a csillaggyümölcstől édesebb, a tonkababos alaptól számomra kifinomultabb. csúnyán fog hangzani és nem is vagyok rá büszke, de mellette a Nina citromos wc illatosítónak tűnik (aszom is magamra a keresztet)

na de térjünk vissza az Cherie-re. mondanom se kell hogy rögtön jött velem haza egy 50ml-es EDP verzió (annyira szép volt a csomagolása és a klasszikus kis üvegcse, hogy végül nem a fém verziót választottam) és maradt is velem Párizsban és itthon is. akárhányszor magamra fújom vagy csak megillatolom rögtön visszarepít szeretett kis városomba, amivel a rövid ott tartózkodásom alatt olyan kötelék alakult ki, hogy ha csak egy snittet is meglátok Párizsból könnybe lábad a szemem, annyira visszavágyom. :D talán még sosem volt ekkora hatással rám egyetlen európai város sem. nem találhattam volna tökéletesebb párizsi illatot Nála. :) remélem sikerül újravennem, hiszen akkor azt jelenti, hogy újra szerelmetes városomban lehetek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

aidanne

2019. október 4.

Habar itt a Fragonardos Belle Cherie-rol kene irnom had’ irjak eloszor a Nina Ricci Ninajarol. Amikor 2006-ban megjelent, total oda voltam erte. Imadtam a kampany reklamjat, es persze az illatot magat. Ugy ereztem akkoriban, hogy ez egy hercegnos illat. Igaz, 20-as eveim elejen jartam meg, megis ugy ereztem abban az illatban magam mint egy hercegno. Egy eltevedt hercegno 😄 Az illat maga nagy szerelem lett, es akkor meg beteljesuletlen, hosz csak dupe-okat hintettem magamra. Aztan persze lett nekem is anno Nina almacskam:) Es jott a Fragonard Belle Cherie-je.
Az igazi, hamisitatlan francia illat... gondolhatnank de bizony Feagonardek is ihletett kaptak ra 6 evvel azutan, hogy Ricciek Ninaja megszuletett :) No, nem baj, boldog tulajdonosa vagyok ennek a szuper, noies, pompas illatnak ami vissza repit engem a 20-as eveimbe es ujra hercegno vagyok mint akkor reg :) Ninaek Ninaja niche minosegben. Nyilvan ez a Belle Cherie szebb, kidolgozottabb es kifinomultabb mint a Ricci fele, de ugye ezen nem lepodunk meg!?
Az illatrol kulonosebben nem irok! Egy az egyben Nina es pont :)
Az 5 csillag nem a kulonlegessegenek szol, hanem a parfum minosegenek ami hihetetlenul finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Az illatrol kulonosebben nem irok! Egy az egyben Nina es pont :)

gilda007

2018. május 28.

Imádom az illatot, nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Imádom az illatot, nagyon tartós.

Timi8

2018. május 21.

90%-ban Nina Ricci Nina. Talán kissé lágyabb, picit vanìliásabb illat. Lehet, én már kicsit kinőttem belőle vagy csak picit ráunhattam a Ninára, melytől esetében sem tudok elvonatkoztatni, holott az értékéből semmit sem von le. Egyébként az egyik legbájosabb parfüm a világon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

draculina

2018. január 27.

Arany üveges EDP van meg belőle. Nagyon tartós, reggeltől estig tart. Először kicsit savanyúbb illata van, de kb. fél óra után édesebb lesz. Sokszor használom és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Pannika88

2017. február 8.

A világ legjobb illata. Nekem az aranyüvegcsés volt meg, amint tehetem beszerzem megint. Sajnos itthon nem lehet venni, csak rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.