Fragonard Parfumeur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   online külföldről

Illatösszetevők: lonc, jázmin, liliom, ámbra, bergamott

galagonyanya

2014. november 28.

Azért töltöttem fel ezt a parfümöt, mert meg szeretném osztani veletek a legelső parfümös élményemet. Ő volt az én első "igazi" parfümöm. Több mint húsz éve történt, hogy Spanyolországba utaztam a szüleimmel nyaralni, mégpedig busszal. Több mint 24 órás út volt, most már nem vállalnám be... És útközben hazafelé megálltunk több helyen, így Cannes-ban és Grasse-ban is, utóbbi helyen a Fragonard parfümgyárat tekintettük meg. Olyan volt, mint az álom... végigvezettek bennünket a parfümkészítés fázisain, szobákat láttunk, ahol pl. rózsaszirmok voltak felhalmozva, és egy üvegfalon át láthattuk az "Orr" dolgozószobáját is. Meghatározó élmény volt a számomra. És basszus, még a mosdóban a folyékony szappan is parfümillatú volt!

Végül lehetett parfümöt vásárolni, hát, akkor már nem voltam magamnál az elragadtatástól. Anyukám is, én is választottunk illatot magunknak, ajándékba is vittünk haza, és ami az érdekes, hogy azt mondták, ne üvegeset válasszunk, hanem fémpalackot, mert tovább eláll. 10 vagy 15 ml-es, aranyszínű üvegcsében kaptam meg a Fragonard for women illatot, nem is fújós, hanem löttyintős változatban, évekig használtam - melyik kamasz használt akkoriban vagy akár manapság Fragonardot?! - és nemrég megtaláltam a szekrényem mélyén. Bőven van még benne, és ahogy a kupakot lecsavartam, mintha visszarepültem volna az időben!

Mostani "kiműveltebb" orrommal megvizsgálva is tökéletes remekmű az illat, jázminos-liliomos csoda, a lonc és az ámbra bódító aromájával, szupertartós, kevés is elég belőle, és a minősége most is kifogástalan!

Első szerelem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 28.

Első szerelem...