Franck Olivier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Az illatt mögötti orr: Franck Olivier

Fejjegyek: grapefruit, barack, fekete ribizli, szilva

Szívjegyek: jázmin, ylang-ylang, heliotróp, rózsa

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, vanília

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

animania

2014. július 21.

Nem tudom ezt az illatot hová tenni. Olyan édesen savanykásan virágos. Ennyi. Nem áll össze a bőrömön. A jegyek közül egyiket sem érzem ki igazán. Olyan nagy katymasz az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

ansu

2014. május 20.

Vannak olyan napok, amikor az ember lánya leül a laptop elé egy forró teával a kezében, beburkolózva, és egyszerűen kiélvezi a rossz idő előnyeit "ilyen viharban ki nem teszem a lábam" címszó alatt. Egy ilyen borongós délután akadtam őrá.
A Franck Olivier egy tökéletesen megkomponált darab, egy csapatjáték a jegyek között. Egy szimfónia, amit gyümölcsös és virágos akkordok lágyan szólaltatnak meg az emberi bőrön. Ha ezt viselem, mindenki megkérdezi, hogy mi ez az illat.
Hogy pontosan milyen illat ő? Egy feminin, kicsit mézesen-édes, ugyanakkor könnyed, egyedi illat. Azért szerettem bele, mert annyira különleges, de mégis hétköznapi illat, ami melegíti az ember lelkét, ha az fázik. Egyszerűen annyira tökéletes "egyensúlyban" van, hogy a jegyekről nem is tudok írni. Őszre-télre, otthonra-irodába, melegítőhöz-kosztümhöz...mindegy. Egy ragyogó aurát von viselője köré. TARTÓS, így, nagybetűvel, és nevetségesen olcsó...ugyanakkor ezer meg ezer dizájnerparfümöt maga mögé utasít, ami a minőséget illeti. Ha valaki kevés pénzből úgy akar illatozni, minta luxus illatot fújt volna magára, akkor ő a megoldás.
Az üveget inkább nem pontozom, mert borzasztónak találom. De ez senkit ne tántorítson vissza a vásárlástól. Vakon rendeltem. Ilyenkor megbocsátom magamnak a korább mellélövéseket. Mert ez az illat kárpótol mindenért. Hmmm...burokban vagyok.
Update: rajongásom alábbhagyott, hiányzik a változás...túl egysíkú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Update: rajongásom alábbhagyott, hiányzik a változás...túl egysíkú.