Franck Olivier

Ár:   6250 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2020. november 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegyek: bergamott, citromfű, narancsvirág, olasz citrom

Szívjegyek:kardamom, rozmaring, szerecsendió

Alapjegyek: fehér ámbra, nőszirom, szantálfa, vetivérfű

Lapo

2020. november 22.

Egyértelmű a hasonlóság a Guerlain Vetiverre vonatkozóan.. pontosabban, ez a fiatalabbak részére készült változat. Nagyon fura, hogy kihagyta ezt a ziccert a Guerlain, mert szerintem óriási sikere lett volna.
Sokkal több citrussal nyit, ami később valamelyest csendesedik, végig ott van benne a vetiver mint fő összetevő, de ebben az esetben a legkevésbé öreguras formában. Természetesen kevésbé kidolgozott, picit elnagyoltnak hathat, de ebben az árkategóriában egy kiemelkedően jó nyári illatnak tartom, azok számára akik nem kérnek már az unalmas vizes illatokból. Ár/érték aránya kiváló, szerintem betölt egy űrt a fiataloknak szánt nyári illatok között, legszívesebben 5*-ot adnék, de a Guerlain Vetivernek is annyit adtam, ami mégiscsak egy klasszikus ikon..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.