Frank

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dodessz, Módosítva: 2014. augusztus 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrradír édesmandula olajjal, narancsvirág vízzel, és pörkölt, őrölt robusta kávészemekkel

A barna cukor és tengeri só darabkák pedig radírozzák a bőrt. Vitaminokkal és ásványi anyagokkal van dúsítva. A pörkölt, őrölt robusta kávészemek hatékonyak a cellulit, striák ellen.

taptilu

2019. július 24.

Évekkel ezelőtt vettem meg egy adagot, azóta sem tudtam elhasználni, akkora mennyiség :D
Az illata jó, a bőröm utána nagyon selymes. Az ára elég borsos. Szerintem bármilyen jobb minőségű itthoni body scrub is megteszi ugyanúgy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sucrose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.