Frapin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. május 19.

Lelőhely:   Le Parfum

Az abszolút konyakillat alkotói Cabreuva-fa, davana, rum, labdánum, rózsabors, Sambac jázmin, galagonya, ylang ylang, szegfűszeg, fahéj, aszalványok, rózsa, ámbra, tonka, pacsuli, cédrus, pézsma és vanília.

Frapin 1697 üvegében
Ár: 26000+posta , Eladó: varnaim
Állapot: 100ml/képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest 3.ker., fizetés: --

SPARXS

2020. október 11.

Nekem tetszett, kicsit ilyen konyakos fahéjas illat. Az eredeti koncepció az volt ha jól emlékszem, hogy készítettek a parfümből egy limitált darabszámot, 1697-et és mindegyik szépen be volt számozva. Ezt gyorsan elkapkodták és gondolom úgy voltak vele, hogy ha már jól sikerült,akkor kiadják a nagyközönségnek limit nélkül. Az kérdés, hogy a mostani változat és a lmiitált kiadás között milyen különbség lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Phoenix19

2019. szeptember 13.

Valóban elképesztő ez az alkotás. Én még parfümtől nem képedtem el ennyire, pedig 30 év parfümösködés alatt éreztem ezt-azt. Ebben a konyak illatú parfümben ha minden igaz rum van. Biztos úgy van. Ez egy igazi savas, érett, mondhatni nemes nedű, ami 100 évig tölgyfahordóban érlelődött. Aromás, aranybarna, szépen mondva óarany színű konyaknak az illata. Én aztán semmiféle csokit nem érzek. Zseniális az alkotó, egy igazi niche, amitől ledöbben az ember, nem holmi tömegniche, mert már lassan az megy, futószalagon gyártják a niche parfümöket, webshopokban árulják a megfizethetetlennek mondott luxusillatokat. Azt is elmondom mitől döbbentem le, a konyak mellett paprika illatot érzek, igen tv paprikát, vagy sárga paprikát. Semmilyen leírásban nem olvasni paprikáról. Röviden ez a parfüm konyak+ paprika illatú. Lehet én vagyok maradi, de én úgy érzem nyitott vagyok az újdonságokra, akár az extrém illatokra, de beleszagolok ebbe az illatba és konkrétan beleborzongok. Nagyon rossz energiák jönnek elő, borzongtató, rideg. Soha életemben ilyen rossz hatást nem gyakorolt rám illat, nem feltétlenül parfüm, bármilyen illat. Olyan érzésem van, mintha nagyon idegen vizekre eveztem volna és szeretnék hazafutni.Jelen pillanatban úgy érzem a következő vásárlásom egy mainstream lesz, mondjuk egy jó kis Dior.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

lazolkov

2017. november 29.

Bertrand Duchaufour elképesztő alkotása bohém illatként indul, amit tovább fokoz a jamaikai rum, a fűszerek és a gyanták, csipet keserűcsoki,a rózsaszínű bors és a labdánum.
A davanával az illat egy álomszerű fázisba kerül, szív jegyzetében a sambac jázmin, ylang-ylang és a galagonya dominál, ceylon fahéjjal és szegfűszeggel fűszerezve.
Rózsás esszenciájú szárított gyümölcsök illata alkotja az alap jegyzeteket,
amelynek az ámbra, a vanília, a pacsuli, a fehér pézsma és a labdanum adja az érzéki és forró érzetét.
Olyan mintha egy kissé pityókásak lennénk egy botanikus kertben.
Sajnos kifutott termék, nincs hír az újraforgalmazásáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

Rózsás esszenciájú szárított gyümölcsök illata alkotja az alap jegyzeteket,
Olyan mintha egy kissé pityókásak lennénk egy botanikus kertben.
Sajnos kifutott termék, nincs hír az újraforgalmazásáról.

Fviki

2015. augusztus 20.

Kedvenc téli illatom TDC Jasmin Nuit-tal együtt. Imádom az édességét, fűszerességét, tényleg olyan, mint a legjobb konyak (amit inni nem, de szagolni imádok :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 20.