Freedom Makeup

Ár:   7390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   40 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: GNóri, Módosítva: 2016. december 6.

Bőrtípus:   Normál

48 matt és csillámos szemhéjpúdert tartalmazó, professzionális minőségű paletta.

Piko888

2017. december 26.

Meseszép természetes színösszeállítású paletta, szerintem a brow pomade mellett a márka egyik legjobban sikerült darabja. Vegyesen vannak benne matt, csillámos és metálfényű szemhéjpúderek. Pigmentáltság tekintetében a világosabb csillámos színek kicsit gyengék, alájuk szerintem érdemes valami ragacsosabb alapot választani. A feketék fantasztikusak, tus erősségű vonal húzható velük. A tartósság közepes és picit porol is, de aki szereti ezt a színvilágot, annak nappali és alkalmi sminkhez is tökéletes. A design pedig nagyon jópofa :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.