Freedom Makeup

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 990 Ft

Hosszabb szempillákat biztosító spirál.

Ár: 990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Anitamakeup

2015. november 4.

Pinkpandáról rendeltem meg ezt a szempillaspirált, 990 ft - ért. Nem ígér csodákat, hosszítást, mélyfekete színt. Bár azt reklámozzák, hogy a Freedom márka a robbanás az új csúcs a makeup, sminkek világában, gondoltam rossz nem lehet. De sajnos az. Első és legfontosabb a keféje kb annyi hatást ér el a szempillákon, mintha fésülgetnéd őket csak úgy simán. Maga a benne lévő cucc, az borzalmasabb. Kb 10 perc múlva se szárad meg, mikorra már mindenhova szétkenődött a fejemen. Szóval ezzel szempillát festeni lehetetlen anélkül, hogy utána még negyed órán keresztül javítgasd a szétfolyt elkenődött részeket. Aztán jön a nap vége, mikor micellás vízzel vagy bármilyen sminklemosó készítménnyel nekiugrunk a napi sminkünknek, hogy eltávolítsuk. Na ezt a spirált semmivel, szó szerint semmivel nem tudod leszedni. Max a pilláiddal együtt. Micellás víz nem szedi le, szemfesték lemosó félig meddig szed le belőle, majd jön a zuhanyzás, tusfürdővel dörzsölöm ezerrel a szemem, hogy ez a festék eltávozzon, de még így is marad belőle rajta. Hihetetlen!!! És nem vízálló változatról beszélek!!! Másnap reggeli arcmosáskor még darabokban pereg le a pilláimról, a pilláimmal együtt!!! Mi lett volna ha a vízállót választom??? Borzasztó, komolyan mást nem tudok mondani. Az eurós boltokban kapható 290 ft - os No Name szempillaspirál százszor többet ér, mint ez a hatalmas újítás Freedom név alatt futó termék! Természetesen egy hét után kidobtam, miuán már fele annyi szempillám volt mint kellett volna, hogy legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.