Freedom Makeup

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2018. május 11.

5 darab mágneses tokba helyezhető szemhéjpúderből álló válogatás.

7 színösszeállításban kapható

_zsulu_

2018. április 24.

'Burnt' nevű válogatásom van, narancsos-pirosas-rezes színek. A mattok porolnak kicsit, de nagyon pigmentáltak, könnyen eldolgozhatók. A két fényes szín nagyon hasonló színben, az egyik (ami picit világosabb) keményebb, nehezen lehet működésre bírni, a másik krémesebb állagú, erős rezes arany szín, ez elég pigmentált. Összességében szeretem őket, ezért az árért ajándék és jól jönnek egy saját palettában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.