Freedom Makeup Pro Artist Pro HD Refillable Empty Magnetic Palette Mágneses Paletta

Freedom Makeup

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: fuufanni, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

18 szemhéjpúder vagy 8 pirosító, bronzosító vagy highlighter tárolására alkalmas mágneses paletta.

pomme

2020. szeptember 12.

Én Aliról rendeltem kettőt is egyből, plusz 50 db hozzávaló tégelyt, $13 volt az egész. Először én is féltem, hogy gyenge a mágnese, de akárhogy rázom, nem esik ki belőle egy tégely sem, szóval megnyugodtam :) A tok nagyon masszív, a tükör is szuper, még védőfólia is van rajta. Egy tok 11.5 x 6 cm-es, és 24 db tégelyke fér bele, szóval a két kis mütyür palettába 48 színt tudok pakolni és szinte semmi helyet nem foglal, kisebb, mint a telefonom... Mivel mániám mindent is magammal vinnem utazáshoz, mert hát ki tudja, milyen sminkhez lesz kedvem, meg ki tudja, hova megyünk, így anélkül el tudom hozni az összes alap és csillámpónis színt is, hogy félig tele lenne a bőröndöm. Először picit zavaró volt, hogy nem teljesen töltik ki a tégelyek a palettát, marad 1-2 mm hely ha telepakolom, de enélkül képtelenség lenne kiszedni őket, úgyhogy ezért van :) Nagyon örülök, hogy megvettem <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

thepinkdoor

2017. február 17.

Fél éve használom, eddig négyszer utaztam vele és alapvetően meg vagyok vele elégedve.
Mikor megtelt a második Z Palettám, masszívabb, utazásbarátabb alternatívaként rendeltem meg a PinkPandáról.
Ára töredéke a másiknak, valamivel vékonyabb is, van benne egy nagy, jó minőségű tükör és egész sok minden belefér. Egy csillagot viszont le kell vonjak, mert a mágneslap gyengébb benne mint a Z Palettákban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

fuufanni

2017. február 17.

Update: azóta utaztam vele, és eltört a becsukó kis műanyag. Sajnálom mert eddig jó volt!
Nagyon kellemes kis paletta, egy kicsit vastag a mágnes miatt ami benne van, de minden amit bele akartam rakni jól tapad hozzá, és azért ezt rendeltem és nem a z-palettát, mert ebben egy hatalmas tükör van a fedőlapban (valamivel olcsóbb is ez a freedom darab mint a z paletta win-win). Mióta megvan jóval egyszerűbb a reggeli smink, beletapasztok mindent amit aktuálisan használok és csak ezt az egyet kell kivennem a fiókból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.