Freedom Makeup

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5 x 3,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Jdit04, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Kiszerelés:   5 x 3,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Nude árnyalatú rúzsokat tartalmazó kollekció.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Jdit04

2018. január 12.

A rúzzsal magával nincs nagy probléma, natúr színű, viszonylag tartós is. Viszont a csomagban talán ötből kettő között lehet különbséget tenni, az sem lényeges. Nem a minőséggel van problémám, ennyi pénzért nem vártam többet, annál inkább különböző árnyalatokat. Hármat elajándékoztam, a maradék kettőt hétköznapokon használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.