Freedom Makeup

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1590 Ft

Bronzosítót es highlightert tartalmazo paletta.

A bronzosítóval mélységet adhatsz az arcodnak, a highlighterrel pedig kiemelheted az arcvonásaidat.

2 árnyalatban kapható: fair és medium

Ár: 1590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Kata2017

2018. szeptember 9.

Nekem bejött,szépen lehet vele dolgozni,tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Nekem bejött,szépen lehet vele dolgozni,tartós.

kovacs12zita

2018. január 10.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, a színek jók, elég pigmentáltak, nekem nem igazán porzik, az ecsetre is könnyen felvihető, és viszonylag könnyen lehet vele dolgozni. Mindennapi használatban van, nagyon jóban vagyunk egymással, árát is teljesen megéri. (Medium árnyalat van meg belőle)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

szofibab09

2017. január 15.

Nagyon szeretem az összes freedom sminkterméket, ez sem kivétel! Kb 1 hét alatt elhasználtam a felét annyira szeretem! Könnyű használni, azonban én, személy szerint úgy gondolom hogy csak egy adott bőszínig megfelelő, ha nagyon eltér elég gésa hatású.
De ennek ellenére szupi termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

De ennek ellenére szupi termék!

Keletke95

2016. június 21.

Nekem a Fair van meg, de nem kontúrozásra használom. Mivel a "highlighter" nagyon jól fed és matt, azzal púderezek, a "bronzosítót" pedig barackos-rózsás árnyalata miatt pirosítóként viszem fel egy ferde ecsettel. Így tökéletes, imádom, abszolút újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 21.

DaranyiDora

2016. február 3.

Fair árnyalatban vásároltam meg,nekem nagyon porzik,de a bronzosító szép mélységet ad az arcomnak a highlightere semmi extra igazából első kontúrozónak pont megfelel.Nem valószínű az újra vásárlása.😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 3.

Dius89

2016. február 1.

Szintén fair árnyalatban van meg, a bronzosító egész jó, az én világos bőrömön pont jól mutat, de a másik nagyon messze van a highlightertől...citrusos beütés, nulla csillogással. A szem alatti korrektor fixálására használom, hogy ne menjen teljesen kárba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

sophienyuszi

2015. október 31.

Fair árnyalatban vásároltam meg, ez az első kontúrozásra használható termék, amit kipróbáltam, így máshoz hasonlítani nem igazán tudom.

A csomagolása inkább az olcsó műanyag, lazult használat közben a zárása is (bár még nem nyílik ki magától), de van benne tükör (!). Először meg voltam ijedve, mert a bőrszínemhez ezt a világosabb verziót választottam, de a karomon kipróbálva nem tűnt túl pigmentáltnak, és ezért azt hittem teljesen használhatatlan lesz. Végül megnyugodtam, ugyanis nagyon természetes árnyalatú. A bronzosító része kifejezetten tetszik, viszont a highlighter eléggé useless. Valahogy sehova nem tudom bekategorizálni, megül a bőrfelszínen, fénye nincs és porzik is rendesen, de ha bárkinek van pozitív tapasztalata vele, akkor javítsatok ki. Ugyanakkor valamilyen szinten tetszik, hogy nem veri vissza a bőröm még a legenyhébb napfényt is, de eléggé kényelmetlen viselni. Emiatt négyes, a bronzosító részét nagyon szívesen használom, de magában nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.