Freedom Makeup

Ár:   3650 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2018. június 11.

A kiváló minőségű Freedom Pro Strobe arckontúr paletta kiemeli az arcvonásokat, valamint varázslatos és professzionális megjelenésű sminket biztosít. Ecset is tartozik hozzá.

• kiemeli az arckontúrt
  • világosít
  • intenzíven pigmentált
  • púderes állag

Kremcica

2019. február 15.

Update: Idő előtti kuka. Az egy dolog hogy sárgás tónusúak a színek, foltosak az arcon, de hogy még az egy év lejárata sem telt le de a felületük konstans megkeményedik. Nem túl bizalomgerjesztő. Egy ideig próbáltam lekapargatni, de most kuka. Így is több időt és esélyt kapott mint érdemelt volna. Egyetlen kivétel van benne, a highlighter ami még mindig szuper, csodás fénye van.

Ha jól tudom ez a Lorac kontúrpalettájának a dupeja. A leírás szerint 2 világosító színt (egy világos naturális, egy sárgás tónusú), 2 kontúrozó színt (egy egész világos, egy nagyon sötét), 1 ezüst highlightert és egy borzosítót tartalmaz plusz adtak hozzá egy kontúrozó ecsetet is. Őszintén szólva nem vagyok a kontúrozás híve ezért sem vettem drágább darabot. Viszont a legvilágosabb barna kontúr tökéletes kitöltő szín a szemöldökömre a nomakeup napokon, keverve a bronzosítóval szép színt ad az arcomnak. A világosakat szemhéjra kiemelőszínnek illetve a naturális világosat korrektor fixálásra használom. Gyakorlatilag egy teljes szem és arcsminket össze tudok hozni ha utazok és nem akarok sok sminket vinni magammal. Porzik, a pigmentáltsága hagy kivetnivalót így kell alá az alap és építeni kell, hajlamos a foltosodásra, de egy jó ecsettel sok türelemmel alaposan eldolgozva használható. A highlightere jó, de csillámossága ellenére elég visszafogott és építeni kell. Összességében nem használhatatlan paletta, de az árát nem éri meg. Ennyiért már lehet jobb minőségű highlighter-bronzosító duót venni. Az ecsetet viszont nagyon jó.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.